septyni

Zaidziam online nemokamai su Xlink kai

Rekomenduojami pranešimai

tai gal norinciu bus lfd2 sulost siandien?

 

Ne į temą

galbut kasnors jau sugalvojot buda kaip prisijungti prie profilio nesijungiant i xbox live? nes istraukus laida ir ijungus xbox neisisignina bet paskui ikisus laida ir idejus diska ir uzkrovus i xbox live jungia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame gali buti problema?

Viska sutvarkiau atidariau 3000 porta paleidziu xlink kai surandu pvz MW2 serveri europos,xbox'e randa ta serveri ir meta: "awaiting connection" ir sekundes eina nuo 5 iki 1 man rodos.Ir taip su visais zaidimais,serveri randa bet neprisijungia

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kame gali buti problema?

Viska sutvarkiau atidariau 3000 porta paleidziu xlink kai surandu pvz MW2 serveri europos,xbox'e randa ta serveri ir meta: "awaiting connection" ir sekundes eina nuo 5 iki 1 man rodos.Ir taip su visais zaidimais,serveri randa bet neprisijungia

Tu ir neprisijungsi, prie uzsienio serveriu, tik prie lietuvisku, nes ping'as turi buti mazesnis kaip 30 ms. Pakurk serva Lietuva arba junkis i Lietuva, kitaip nepazaisi. O jei tavo internetas ne sviesolaidis, tai gali buti, kad isvis nepazaisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ateikit i leaf chata, nes per leaf jau niekas nezaidzia, visi perejo ant xlink, taip kad visi vienoj kruvoj.

siuo metu 24 zmones yra chate.

Ne į temą

Galetum ir mane i ta chata imesti skype:wortex834 -_-Jau nebereikia
Redagavo Wortexx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

galbut kasnors jau sugalvojot buda kaip prisijungti prie profilio nesijungiant i xbox live? nes istraukus laida ir ijungus xbox neisisignina bet paskui ikisus laida ir idejus diska ir uzkrovus i xbox live jungia.

Norint isjungi prisijungima prie LIVE reikia eiti >>>

 

System Settings >> Family Settings >> Console Controls >> Xbox LIVE Access >> Blocked

 

Iseinant paprasys susikurti saptazodi is gamepad'o mygtuku.

 

Kiekviena karta prisijungus prie savo profilio ismetama lentele su tokiu textu >>>

 

"Xbox LIVE sign-in is blocked on this console.

To change your Family Settings, open System Settings and select Family Settings."

 

And you are done, galite zaisti su savo profiliu per Xlink nebijodami, kad netycia busite prijungti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel man visalaika meta sia lentele? Communications between the UI and Engine appear to have stopped responding. Is the engine still running? Please refresh your web browser to proceed.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

o gali gal kas man paasikinti kaip reikia prisijungti losti prie kokio servo per xlink ? xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As tai radau septyni per ta programa ir isejo paspaust Follow user ir pasijungiau kur buvo dar 2 zmones.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Įsimeskit mane į kontaktus per XLink programą. Lengviau bus orientuotis kas yra online, ką jie šiuo metu žaidžia ir tt. Nick per XLink: Milleniumas. Jei įsimesit, tai palikit savo nick per XTag.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Meskit ir mane,daznai losiu : tybexLT

 

Ne į temą

Sukuriau kanala,eikit i Europe -> LIETUVIAI, pc visada online tai tegul buna kanalas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki !

 

Gavau bana 09 11 13 tai galvoju jungtis per ta Xlink Kai. Kaip supratau cia reikalingas rauteris. Ar tinka visi rauteriai? Koki rekomenduotumet? Gal dar ko reikia? Pas mane internetas Balticum sviesolaidinis sakyciau neblogas XBL veike gerai is uzsienio varo apie 1MB. Ar galesiu zaist su uzsienieciais ar tik lietuvoj. Aciu uz atsakymus!!!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki !

 

Gavau bana 09 11 13 tai galvoju jungtis per ta Xlink Kai. Kaip supratau cia reikalingas rauteris. Ar tinka visi rauteriai? Koki rekomenduotumet? Gal dar ko reikia? Pas mane internetas Balticum sviesolaidinis sakyciau neblogas XBL veike gerai is uzsienio varo apie 1MB. Ar galesiu zaist su uzsienieciais ar tik lietuvoj. Aciu uz atsakymus!!!

Taip, tinka bet koks routeris. As asmeniskai rekomenduociau Linksys firmos routerius. Su Tavo turimu intenetu, drasiai galesi zaisti xlink tarp Lietuvos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki, gal kas galit paaiskint nuo A-Z kaip reikia forwardint tuos portus. Jau dvi dienas viska bandau ir nieks man nesigauna. Bandziau abi Xlink versijas ta senesne ir naujesne tai ant vienos raso kad patikrinciau port forwarding o kitos "Communications between the UI and Engine appear to have stopped responding. Is the engine still running? Please refresh your web browser to proceed."

Ir neranda Xboxo per Xlink.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hancock, man lygiai ta pati problema, as ir bandziau port forwardint, bet nieko neisejo, kaip mete ta pacia lentele, taip ir meto.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.