blufas

Wave 5

Rekomenduojami pranešimai

outsider kaip updeitinsi butinai parasyk ar filmai po updeito divx veikia ar ne.

Aš susiinstaliavęs priešpaskutinį update. Filmų per X'ą nežiūriu, tai negaliu pakomentuoti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu kas esat ziurejes divx filmus parasykit ar po sio updeito jie jum veikia ant xbox.Busiu dekingas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai wave 5 be activate.iso neįmanoma paleisti (man tas active.iso neveikia kažkodėl, 2 DL'us sugadinau)?

Redagavo OutSider

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai wave 5 be active.iso neįmanoma paleisti (man tas active.iso neveikia kažkodėl, 2 DL'us sugadinau)?

Jo, ir kiek skaičiau tai vienas bandė ant 1.61 tai net active.iso nepaleidžia game :lol: .

Ne į temą

O dė active.iso tai rašyk per Nero nes daug kam neveikia su IMGburn

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na katik updatinau savo konsole ir viskas normaliai, tik labai gaila, bet filmu nepaziuresi neparsisiuntes update is live ... sad ...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

updeitinau is flash ir taip, anksciau veike filmai, dabar, nebe...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

idomu ar updeitinant is disko turint reikiama firmware toks pat efektas. ?Jei kam pavyktu suzinot butinai parasykit.Tam kartui dekui.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir uzsiupdeitina tau tada is disko ?O jeigu ikisi activate iso ta zaidima -uzsiupdeitina is disko ar ne ?

Redagavo dorklei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, ir kiek skaičiau tai vienas bandė ant 1.61 tai net active.iso nepaleidžia game :lol: .

Ne į temą

O dė active.iso tai rašyk per Nero nes daug kam neveikia su IMGburn

Viskas gerai per ta imgburn tik DAUG zmoniu neistrina layerbreak . Kai irasineji activate.iso reikia istrinti layerbreak ir tiesiog padaryti calculate optimal.Ir viskas veikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir uzsiupdeitina tau tada is disko ?O jeigu ikisi activate iso ta zaidima -uzsiupdeitina is disko ar ne ?

Jo, paleidi update, suinstaliuoja ir viskas. Su Hitachi senu FW (nežinau, ar pas mane 1.5, ar 1.51) activate.iso neveikia, be reikalo DL gadinau, bet pasirodo visus wave paleidžia nepatchinus :lol: O aš dar patchindavau kiekvieną iki wave 2...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.