blufas

Wave 5

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

Dorklei ir Outsider yra toks dalykas kaip PM, arba galit per skype susibegti, cia tema yra apie wave 5 ir zmones eina i sia tema kad paskaityti butent apie sia nauja wave, o ne kaip jus updates isntaliuojates...no offence.

 

Pats wave 5 manes nekaso, kadangi c4eva rase, kad iXtreme LT nepaisys wave, kaip originalus zaidimas, bet vistiek patikrins stealth failus. Taip kad nebereikes sukti galvos del naujos FW kuri laika. Tikiuosi....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Apie L4D2 zaidima:

 

This is a real SCENE release. This game is confirmed WAVE 5. L4D2 (CONFIRMED - Wave 5, contains SystemUpdate 8507) It has the avatar awards which are embedded in the video partition which the new version of abgx will not recognize. Requires activate disk and 1.61 unless you're on Hitach/LG which will work fine. You'll need the system update as well. Many users have posted links to it in previous torrent comments and forum.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jei as turiu Ixtreme 1.6, man tipa neis su active.iso palost left4dead2?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai jei as turiu Ixtreme 1.6, man tipa neis su active.iso palost left4dead2?

Juk parasyta kad neis nebent pas tave hitachi/lg...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Juk parasyta kad neis nebent pas tave hitachi/lg...

nu nezinau kas ten ka parase bet pas mane 1.6 ir liteon left4dead2 su active.iso eina kuo puikiausei

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu nezinau kas ten ka parase bet pas mane 1.6 ir liteon left4dead2 su active.iso eina kuo puikiausei

Jo, pas mane benq Ix 1.6 active.iso, ir kuo puikiausiai eina :mml:

 

Juk parasyta kad neis nebent pas tave hitachi/lg...

Nezinai, arba neesi isitikines nesakyk, ir neklaidink kitu zmoniu.

Kaip paaiskinsi ka man viskas veike, o tu sakei ka neveiks??

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,o jeigu pas mane wave 2(kad ir kaip jokinga gali pasirodyti),jau turbut sansu nera pasileisti wave 5 zaidima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Čia ant žaidimų yra Wave visokie, o ne ant xbox konsolės. Nusiflešinti reikia arba pačinti ir activate.iso.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

silent ka turejai aumeni nusiflesinti arba pacinti ir su active iso ? tai gali neflesines zaisti nupacintus ir active iso neko nebesuprantu ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

silent ka turejai aumeni nusiflesinti arba pacinti ir su active iso ? tai gali neflesines zaisti nupacintus ir active iso neko nebesuprantu :)

nufleshint i naujausia versija ir tada su activate.iso arba nupachinti i zemesni wave ir tada paleisti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nufleshint i naujausia versija ir tada su activate.iso arba nupachinti i zemesni wave ir tada paleisti

Ir kaip reikia is wave 5 nupatchinti i wave 3. Meginau patchinti taip kaip patchinu is wave 4 i wave 3 ir nepadejo, tik du DVD sugadinau :D BTW mano yra lite on ir 1.51, kaip man reikes paleisti l4d2 be patch'inimo ? :)

Redagavo FeatFest

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip reikia is wave 5 nupatchinti i wave 3. Meginau patchinti taip kaip patchinu is wave 4 i wave 3 ir nepadejo, tik du DVD sugadinau :whistling: BTW mano yra lite on ir 1.51, kaip man reikes paleisti l4d2 be patch'inimo ? :thumbsup4:

 

su Xbox 360 waves patcher kuo puikiausiai nusipachina

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.