dudeperfect

Keli naujoko klausymai

Rekomenduojami pranešimai

Ar galima zaisti zaidimus be hdd? beje,jei banintas hdd,tai negalima zaisti internete? o jei hdd nera? tada isviso internete negalima?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima zaisti zaidimus be hdd? beje,jei banintas hdd,tai negalima zaisti internete? o jei hdd nera? tada isviso internete negalima?

Žaidimus galėsi žaist be HDD tik nebus kur seivų saugot.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima zaisti zaidimus be hdd? beje,jei banintas hdd,tai negalima zaisti internete? o jei hdd nera? tada isviso internete negalima?

na nereikia tingeti!!!

pasiskaityk foruma. visi atsakymai i tavo klausymus seniai atsakyti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima zaisti zaidimus be hdd? beje,jei banintas hdd,tai negalima zaisti internete? o jei hdd nera? tada isviso internete negalima?

Na nereikia cia vaidinti. Zaidimus be HDD galima zaist, bet nebus seivu. Jeigu banina tai visa konsole, HDD buna nepaliestas, yraso informacija i NAND, jog nesuportintu HDD. Ir kai uzbanina, tai tu ar be HDD ar su HDD per interneta nepazaisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsidaryk forume xbox 360 skyriu ir ten virsui bus tema kaip atskirt jasper...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

sekmės toliau užmetinėjant, ilgai nelaikys. ;DD

 

Arcade yra geras, jei turėjai seniau boxą ir yra likę priedų. Jei neturėjei boxo, arcade yra posh, nes realei neturėsi nei hardo - nieko. Bus pačiam boxe 400mb atminties, kurios tikrai neužtenka + negalėsi įsirašinėt žaidimų ir/ar papildymų. Žodžiu, ribotas editionas.

 

Premium - nežinau tų naujų, bet kiek seniau būdavo tai su 20gb HDD, kurio PILNAI užtenka. Pas mane patį toks HDD, ir galiu pasakyt, kad užtenka, aš net žaidimų nebeįrašinėju, nes aj načiort, tingiu laukt. ;DD Bet seivam naudoju nemažai, papildymai surašyti yra ir pnš. : ) O į 20GB HDD 2-3 geimus gali įsirašyt, agrinde ką rašęs esu tai RPG ir racingus, kad greičiau prasuktų. :]

 

Elite - piece of shit už daug pinigų. Hardas? Tą hardą gali pasidrayt 5 kart pigiau, dar gidas yra.

 

Premium - optimaliausias variantas jei neturi priedų, arcade - jei bent hardą papigiam iš kur gaut gali. :notworthy:

Daugiausia sutaupai 100lt, čia jeigu naują perki. Bet talpa skiriasi ir lan kabelį duoda, taigi piece of shit nevadink bereikalo, o jei vadini tai ir Premium gali vadinti tai pat, nes ant arcade konsolės irgi eina HDD pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Iskilo dilema tai sakau cia reik pasiklaust... Kokios kainos dabar vaiksto to naujausio liteon flashinimui?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O virs 5 GB eina irasyti tik i dual layer diskus? Visi jie dual layer ,kurie turi 8 su virsum GB talpos? O kaip irasyti? Reik vartyt kompakta? Ar irasai ,kaip paprasta DVD 4.7 GB?Ir ar yra pirkti kokiam topo centre ,norfoj ar iki?

Redagavo eLusion

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O virs 5 GB eina irasyti tik i dual layer diskus? Visi jie dual layer ,kurie turi 8 su virsum GB talpos? O kaip irasyti? Reik vartyt kompakta? Ar irasai ,kaip paprasta DVD 4.7 GB?

Nieko nereikia vartyti, playmanijoj yra gidas kaip irasineti su IMGburn.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man situos failus padaryti i iso formata? Ar reik pries tai pakeisti i vawe3 ,jog nuskaitytu mano xbox ,kadangi flasho serija yra senesne? Ieskau,kazka randu apie stealtch ,bet nezinau ar su tuo susije. :)

post-28141-1261497442_thumb.jpg

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kaip man situos failus padaryti i iso formata? Ar reik pries tai pakeisti i vawe3 ,jog nuskaitytu mano xbox ,kadangi flasho serija yra senesne? Ieskau,kazka randu apie stealtch ,bet nezinau ar su tuo susije. :)

Isextraktink, o tik po to patchin i wave 3.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.