prankster

VGA to AV adapteris

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki. Norėjau sužinoti ar įmanoma pajungti x360 prie monitoriaus va tokio adapterio pagalba? http://i22.ebayimg.com/06/i/001/27/08/792e_10.JPG

 

jei taip. Kur man tokį įsigyti kaune? :thumbsup4:

cia tik adapteris ir jis cia yra is VGA i tulpes,o ne atvirksciai..tai kam jie tada VGA laida spec gamino x360. prie moniko nieko nepajungsi is tulpiu be converterio vadinamo,ar vga boxo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. Norėjau sužinoti ar įmanoma pajungti x360 prie monitoriaus va tokio adapterio pagalba? http://i22.ebayimg.com/06/i/001/27/08/792e_10.JPG

 

jei taip. Kur man tokį įsigyti kaune? :thumbsup4:

Kategoriškai NE, nes pats asmeniškai buvau tokį nusipirkęs ir man neveikė... Geriau iškart nusipirk neoriginalų Xbox 360 VGA kabelį kurio kaina bus apytiksliai 30 litų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kategoriškai NE, nes pats asmeniškai buvau tokį nusipirkęs ir man neveikė... Geriau iškart nusipirk neoriginalų Xbox 360 VGA kabelį kurio kaina bus apytiksliai 30 litų.

ir kur man tokį gauti Kaune/Jonavoje? :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ir kur man tokį gauti Kaune/Jonavoje? :thumbsup4:

jei jonavoj esi tai gali butinam 3 aukste uzsisakyt pas ta zmogu.per kelias dienas turesi. arba kaune bet kur kur tik xx360 parduoda ,rasi ir kabeli, nu kad ir Akropoli Elektromarke .

Nuotrauka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kategoriškai NE, nes pats asmeniškai buvau tokį nusipirkęs ir man neveikė... Geriau iškart nusipirk neoriginalų Xbox 360 VGA kabelį kurio kaina bus apytiksliai 30 litų.

Aisku, kad neveiks. Kazkoks "samodielkinas" be konverterio prijunge laidus nuo RCA iki 15 D-Sub ir bando prastumti kaip gera daikta. Kas kruciausia dar S-Video su dviem AUDIO laidais prilitavo. Tik idomu prie ko - siaip per VGA jungti garsas ir S-VIDEO neperduodamas :rolleyes:)))) Perduodamas RGB su vertikalia ir horizontalia sinchronizacija. Redagavo masa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aisku, kad neveiks. Kazkoks "samodielkinas" be konverterio prijunge laidus nuo RCA iki 15 D-Sub ir bando prastumti kaip gera daikta. Kas kruciausia dar S-Video su dviem AUDIO laidais prilitavo. Tik idomu prie ko - siaip per VGA jungti garsas ir S-VIDEO neperduodamas :P)))) Perduodamas RGB su vertikalia ir horizontalia sinchronizacija.

Ne į temą

kad neveiks tai jo nes jam reikia visai kito ,bet tokie vga to svideo,component,composite tikrai yra ir jie veikia su laptopais ar staliniais kompais kurie turi tv out galimybe..na su laptopais tai tikrai veikia..bet cia tik pajungt is kompo prie teliko,nieko daugiau.del garso aisku nesamone..bet tokius tikrai pardavineja .. :rolleyes: pilna amazone bei ebay.. :wacko: .b* net man juokinga pasidare .. ;)

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.