Roolis

Dėl RROD ir aušintuvų...

Rekomenduojami pranešimai

12V fan modas tikiu, kad padeda, tačiau garsas didelis ir šiam modui reikalingi lytavimo įgūdžiai, nors ir nedideli. O apie sugedusio\taisyto XBOX'o pirkimą net negalvok nes 100% vėl iškils tapati problema. Nebent jis būtų taisytas pačio Microsoft'o.

 

ka tu ten lituoji?

 

1. nuplikini viena DVD romo laida

2 istrauki atitinkamus feno laidus is kistuko sujungi juos su tuo nuplikintu laidu, suverzi, izoliuoji ir dar galima padaryti grandines pabaiga i viena is xboxo romo laidu, jeigu tai nera butina. pabaigos neatsimenu.

 

 

pas mane LED modas xboxe stovi be jokio litavimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na 20 GB galiu pasakyt neuzteks, nes is sito 20 realybeje telieka mazdaug 14, nes kazkodel kitu 6GB xboxas neskaito. Taigi turi buti labai kantrus, nes telpa tik 1 game ( geriausiu atveju 2 ). Nesakau, kad esu tridalinis ir sokineju nuo vieno game prie kito, bet man asmeniskai 1 zaidimo harde neuztenka, nes pazaidziu viena, tada uzsidedu antra, o kai live losiu uzsimetu trecia. Mano nuomone geriausias variantas imti Pro 60GB ( is ju lieka mazdaug 56 ) dabar harde pas mane berods 4 game, ir dar vietos pas mane apie 25GB. pilnai tada uztenka vietos ir zaidimu demo versijoms, filmukams, live ir tiems patiems zaidimams.

 

Xboxo su rrod neimk, nes kaip jau minejo 100% rrodas sugrys, kad ir kaip tu ji taisytum. Ausintuvai taip pat nieko gero... ( kalbu apie tus Nyko ir pan. kurie dedasi is galo ) O savadarbiai tai zymiai geriau padeda. Bet manes su pirmuoju rrodintu xboxu neapsaugojo nei cooleriai nei xclampai ir t.t. Teko imt nauja Jasperi.

 

Patarimas imti nauja Premium Jasperi, tada galesi nesijaudint del nieko. ( isskyrus bana live ;D ) Nes bus taip kaip rase "skupas moka du kartus".

Sekmes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.