blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

Tai Robertai kaip supratau tu PSX neturėjai? Too bad 4 u..

Tik dabar truputį nervina, kad nebeįmanoma beveik PSX žaidimo angliškos versijos nusipirkt (bent pas mane) vien rusiški ..ir tai buvau radęs Chrono Cross, žaidimo kurį jau senai norėjau sulošti dar kartą, bet ne.. rusiška versija, no way im buyin' that.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mana pirmas tj isvis sega buvo bet tik po to ps1 nuspirkau...ant ps1 pirmas zaidas buvo gran turismo 1,krc tais laikais dar kj viskas brangu buvo,nes pamenu 9 metu buvau >.< o rpg.. tj kzn bet niekad nepamirsiu PS1,jam RESPECTAS! xD

Redagavo Ermis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pamenu, didiji playstation turejau, pardawiau,paskui pusbratkio pasiemiau ps one maziuka, irgi pardawiau paskui :D:angry: pirmas ant ps zaistas zaidimas buwo turbut fighting force arba need for speed3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau PsOne Slim'a , tetis atsimenu , kai buvau mazas ant gimses padovanojo su keliais nezinomais geimais.

Dabar padovanojau ant gimses savo pusbroliui

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

psone buvo nerealus daiktas,todel taip gerai kad jo zaidimus vis dar galime zaisti ant psp,jame jis dar gyvas,dar nemirsta,neuzsimirsta zaidimai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As gavau savo PS-ONE 1998-tuju vasara, ir man jis buvo prota suvares. Nerealus zaidimai tada buvo, tomb rauder 2 ir 3, Granturismo 1, Need for speed hot pursuit, need for speed (4) high stakes....Nu...as situos zaidimus atsimenu lyg buciau juos vakar zaides..man toki jie ispudi paliko...palaukit! Nu dar resident Evil 2! Nu kaip sito geimo galima nepamineti!? Nu tai jis SUPER buvo. O vienas is draugu tai persigando ji zaisdamas...as maciau kokia scena ateina, tai specealiai padidinau garsa...tai kai tos rankos koriudoriuje pro lentas issoko, tai vaikas nukrito nuo kedes, ir i mane paziurejo tokiu zvilgsniu, lyg butu pamates pati baisiausia BAUBA!...Nu chebra....sitie atsiminimai yra tokie nuostabus...man PS1 tiek daug malonumo buvo suteikes, kad man net yra sunku viska atitinkamai aprasyti. Palaukit, palaukit! O kur gi Crash Bandicoot serija? Visos 3 pirmos dalys??? NU cia tai buvo FUN! Nu tai turejau su situo zaidu dziaugsmo...vai vai...kokie nuostabus atsiminimai...be zodziu!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimenu loshiau tekken 3 , perejau pirma vis lygi , ziurejau ta filmuka ir pakibo , o as neissisaugojau ! tiek prakaitavau ir viskas nuejo niakams ! Keikiausi :lol:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Atsimenu kaip visa tekken 3 visus atidariau visus mapus ir...
O saip mano prisiminimai geresni psx negu ps2 tuo laiko labai cool lost ir.. daznai i "kompikines" eidamavau.. o vat ps2 isigijau ir palosiau gal savaite ar dvi poto nelb tik rasinejies geimus ir nieko nepereini...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu man senelis dovu is kazkur parveze ir nucipavo ar ka ten krc paleido zaidimus is kompa kai irasai ir is kioskeliu ;) Atsimenu Per lietu,vejus legdavau i kioskus ten tu zaidimu keistis arba pirkitis krc turejau ten tuos visus NFS ant PS1 senus tuos tai dar Metal slug zaisdavau geras game budavo as turejau ten tu zaidimu 500+(skaiciavau) ten is tu kioskeliu prisipirkau tai man atrodo nei vieno zaidimo neperejau :D

 

 

Ten ta plonaji turejau ;)

Redagavo Thesty

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi gal kam yra buvę nutikimų ar sutrikimų, kad neveikdavo PSOne? Manau kiekvienas PS2 ar PS3 turėtojas yra turėjęs PSOne.

Gal atsimenate koks buvo jūsų pirmasis žaidimas ant PSOne? Pirmasis RPG?

 

Mano asmeniškai pirmasis žaidimas buvo Tomb raider III, ant PSOne.. tada buvau akis išsprogdinęs nuo tokio full 3D žaidimo xDD

Vėliau pradėjau pirkti kitus žaidimus, mane tiesiog užvaldė.. gal todėl ir dabar turiu 110 ps2 geimų, turėjau apie 60 PSOne bet pardaviau, nes mano senukui PSOne atėjo galas, o tada net nežinojau, kad PS2 skaito PSOne geimus.

na as neturejau PS1, bet turejau raktus nuo kompiuterines, tai net ir nereikejo man, be to tais laikais man brangi konsole buvo... O siaip jo, grafika ant ps1 po NES, ir SEGA tai atrode nerealiai, kai pamaciau bandicoot'a galvojau, oho, zodziu pilnos akys tu grozybiu. Paskui kai pamaciau Resident Evil 2, tai isvis naktim losdavom :D ex, nostalgy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

priminet gerus laikus reiks issitraukti ir nusivalyti dulkes nuo savojo ps1 o poto gal ir palosti :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pirma karta su psx loshiau pas pusesere berods dino crisis ant nespalvoto televizoriaus sugebejau uzkurt elektra xD. tada pasiskolindavom su teciu jis zaisdavo resident evil 2 persikes budavau naktim nemiegodavau :). Kol per vienas kaledas gavau psONE o tai pliekdavau pirma geima kuri loshiau buvo castlevania symphony of night perejau visa tada daug dar zaisdavau tetis losdavo residentus visokius ash tomb raiderius quake tekken 3 visa buvau atrakines oi pulto drozimas buvo abu spyder-man perejau tik vat tecio nebeliko ir neseniai ps One motinine sudege pasiemiau is pusbrolio sugedusio ps One motinine persidejau isirasiau geima ogi veikia pultas buvo sugedes susilitavau pasijungiau (cia gal pries kokius 3 menesius) ijungiau valdytis nesivaldo pajudinau keleta kartu laidus restartavos kelis kartus ps ONe ir vel sudege matinine uzsibaige mano ps era :). O siaip db daug zaidimu turiu daug perejes ash dino crysis 2 db ant emuliatoriaus net 1 ir 2 residentus perejau o ka kalbet apie sekancias dalis db didelis fanas tiek re ties sh.

Tai tiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.