blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

pirma karta su psx loshiau pas pusesere berods dino crisis ant nespalvoto televizoriaus sugebejau uzkurt elektra xD. tada pasiskolindavom su teciu jis zaisdavo resident evil 2 persikes budavau naktim nemiegodavau :). Kol per vienas kaledas gavau psONE o tai pliekdavau pirma geima kuri loshiau buvo castlevania symphony of night perejau visa tada daug dar zaisdavau tetis losdavo residentus visokius ash tomb raiderius quake tekken 3 visa buvau atrakines oi pulto drozimas buvo abu spyder-man perejau tik vat tecio nebeliko ir neseniai ps One motinine sudege pasiemiau is pusbrolio sugedusio ps One motinine persidejau isirasiau geima ogi veikia pultas buvo sugedes susilitavau pasijungiau (cia gal pries kokius 3 menesius) ijungiau valdytis nesivaldo pajudinau keleta kartu laidus restartavos kelis kartus ps ONe ir vel sudege matinine uzsibaige mano ps era :). O siaip db daug zaidimu turiu daug perejes ash dino crysis 2 db ant emuliatoriaus net 1 ir 2 residentus perejau o ka kalbet apie sekancias dalis db didelis fanas tiek re ties sh.

Tai tiek.

Kas teveliui atsitiko ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:)

Ne į temą

Uzuojauta
Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai Robertai kaip supratau tu PSX neturėjai? Too bad 4 u..

Tik dabar truputį nervina, kad nebeįmanoma beveik PSX žaidimo angliškos versijos nusipirkt (bent pas mane) vien rusiški ..ir tai buvau radęs Chrono Cross, žaidimo kurį jau senai norėjau sulošti dar kartą, bet ne.. rusiška versija, no way im buyin' that.

turejau as ta PSone,kai rasiau pranesima tai galvojau apie PS2 :D ir taip isejo kad vietoj PSone parasiau PS2 :D,tas PSone tai geras dalykas buvo.RE pirmas geras buvo pasui GT pirmas ziauriai geras buvo(nekaip negalejau praeit licenzijos A ;))tekken 3 labai geras o su draugais po pamoku susirinkdavom pas mane ir losem Smackdown,ot buvo laikai.ir dar instrukcijoje buvo parasyta kad kas 1 valanda reikia pertrauka daryt 15 min,tai as visada kas 2 valandas dardavau pusvalandzio pertraukas ;) ir toliau plekdavau.Mylejau as savo PSone ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi mes mylėjom tą PSOne, tas dienas kai taupydavai pinigus, kad nusipirktum išsvajotą žaidimą, tas dienas kai padėdavai mamai vien dėlto, kad ji paskolintų pinigų praleisti valandai ar dviem kompiuterinėse. Susirinkdavo draugų.. ir niekam tada per daug nerupėjo grafika, ar tai kiek žaidimas vertinamas saituose. Ne kaip dabar - pilną išpopusių grafikos berniukų, kurie net nepažvelgia į PSOne pusę.

 

Keliu šį arbatos puodelį už jus, mielieji, tie, kurie dar atsimena PSOne..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

PSX for ever and ever :skritulys: Perversmas zaidimu pasaulyje buva tais laikais ot geri laikai buvo :kvadratas:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejau ir as ta ps1.atsimenu pusbrolis skolindavosi is draugu (5LT parai) buwau gal 9 metu (dbr 15) kol dar savo neturejau tj dazniausei zaisdavau spiro :kvadratas: resident evil kai ysijungiau tj nelabai sekesi uzmigti ;) kai gavau savo tj per naktis losiau gran turismo 1,tekken 3 ,dbz ;) ot laikai buvo.dar ir dbr kartais ant psp koki gran turismo sumetu :skritulys:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo, į kompiuterinę kokio twisted metal, test drive ir panašius lošt varydavom ;DDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vigilante 8, crash, twisted metal, resident evil, test drive budavo zaidziamiausi zaidimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

JO... PSOne kazkas tokio buvo, nors pirma konsole mano buvo nintendo,paskui sega... Deja PSOne to daikto neturejau, bet nuomuodavausi arba eidavau i kompiuterine zaist. Pamenu lekdavom su draugeliu po pamoku ir kaldavom Tekken2 arba Fighting force... Siaip ziauriai megau Batman and Robin zaidima. Apie didziuosius hitus kaip RE serija, Crash Bandicot ir NFS tai ne nesneku, zaista per naktis... O dar Medal of Honor... kazkas neytiketino man buvo. Bet paskui nupirko man PC ir kazkaip uzsibaige mano konsoliu era... Nebent su emulatoriais kazka pazaisdavau,atsimindavau segos bei playstation laikus. O dabar viskas, spjoviau i PC, uzkniso. Visi nauji zaidimai man vienodi ir neydomus. Sakau gryztu prie konsoliu. Tik nenoredamas daug pinigu isleisti ysigijau PSP ir nesigaliu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Senas geras psOne :) Kai tik vasarą pradėsiu dirbt iš anglijos parsivežinsiu, arba jeigu pasiseks iš Lietuvos nusipirksiu. Atsimenu buvo bairis nustojo veikt, tai taip susinervinęs buvau galvojau chana jau, bet po 2 savaičių stebuklingai vėl veikt pradėjo. Atsimenu kaip mažas grajinau digimon world, spyro the dragon, dino crisis.

 

O kai pirma kart žaidžiau resident evil uoj geras buvo :) aš kai tik jį gavau nuvažiavom namo ir tėvai išvažiavo kažkur su kažkokiu reikalu, tai buvo gal 22:00, lijo ir žaibavo, o aš nesusilaikiau ir viesvien galvojau palošiu. Kai elektra dingo taip peršikau dar ir dabar atsimenu :) Bet paskiau toliau peršikęs žaidžiau.

 

Žodžiu čia vaikystės prisiminimas būtinai nusipirksiu psOne ir visus žaidimus kurios žaidžiai, kai paaugsi turėsi ką parodyt vaikam. Ir šiaip nepatinka man visi šitie naujoviški žaidimai, vos keletas tikrai gerų ir tie patys senų gerų žaidimų tesiniai.

 

P.s. Kas iš jūsų yra žaidę Crash Team Racing? Kai pagalvoji apie vaikystę iškart man galvoj tas žaidimas :)

Redagavo bulgarke

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

esu loshes ta crash team racing man rodos , ten kur su crashais visokiais lenktiniauji ir gauni bonusus ten visokius ir gali naudotis jais ar pns.

Atsimenu dar kai i kompines eidavau lost toki geima , kur esi tipo dinozauras ir po miesta siauteji , tai toks prikolas buvo , ten viska galima buvo dauzyt atsimenu , gal zinot kaip jis vadinasi ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš atsimenu su draugu kompėj irgi tokį lošem tik ssrryy tai buvo taip senai, kad tikrai nebeatsimenu pavadinimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.