blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

jo geri laikai buvo. pamenu su konsole gavom 4 zaidimus. nascar , carmegeddon , tomb raider 2 ir resident evil 2. niekad nepamirsiu to jausmo , kai pirma karta isijungiau tomb raider 2. kai nesenai ji susiinstaliavau ant pc , tokia nostalgija uzpludo . turejom tik av laida , o su juo ant tv neveike garsas. tai zaidziau pradzioj su ausinem. tai bezaidziant resident evil 2 vos pultelis is ranku neiskrisdavo. :excl: dar iki siol per emuliatoriu zaidziu Tenchu 2. mano manymu geriausia dalis .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo geri laikai buvo. pamenu su konsole gavom 4 zaidimus. nascar , carmegeddon , tomb raider 2 ir resident evil 2. niekad nepamirsiu to jausmo , kai pirma karta isijungiau tomb raider 2. kai nesenai ji susiinstaliavau ant pc , tokia nostalgija uzpludo . turejom tik av laida , o su juo ant tv neveike garsas. tai zaidziau pradzioj su ausinem. tai bezaidziant resident evil 2 vos pultelis is ranku neiskrisdavo. :excl: dar iki siol per emuliatoriu zaidziu Tenchu 2. mano manymu geriausia dalis .

jo nostalgija geras dalykas,nepalyginsi su dabartiniais pojuciais zaidziant zaidimus,dabar jie tokie na :excl: ,zaidimu pilna bet kas is to. va anksciau budavo jausmas, kai issinuomodavau psx su keliais zaidimais keliom parom ir kaldavau non stop,po ryte prabundi sedimoj pozoj,pultelis rankose vis dar ;) ,budavo laikai vis del to... dar ir dabar i psps isimetu koki silent hill,ar re1,2 ,ar mgs,ar GT1,2 . gerai kai viska turi ir gali bet kada vel isimest ir prisimint tuos senus gerus laikus ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, PSX buvo konsoliu virsune. iki siol geri taitlai nemirsta, tai i psp galima isimest ar per PC emuli. pritariu, kad dabar nebera to efekto, gal akys islepintos o gal ir kurejai daro atmestinai geimus.... bet to nakties preleidimo prie konsoles jau nebuna. kita vertus, isaugom gal :excl:

 

Ne į temą

paskutini kart iki 5 ryto losiau ant DS professor layton and curious village ar kazkas panasaus. uzkabliavo kaip reta :excl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip, PSX buvo konsoliu virsune. iki siol geri taitlai nemirsta, tai i psp galima isimest ar per PC emuli. pritariu, kad dabar nebera to efekto, gal akys islepintos o gal ir kurejai daro atmestinai geimus.... bet to nakties preleidimo prie konsoles jau nebuna. kita vertus, isaugom gal :excl:

 

Ne į temą

paskutini kart iki 5 ryto losiau ant DS professor layton and curious village ar kazkas panasaus. uzkabliavo kaip reta :excl:

Ne į temą

as paskutini karta ilgai losiau stalker abudu , ir anibioz, abu rusu zaidimai,bet idomus ne dle to kad rusu,o tiesiog itraukia,ir jokie nauji konsoliu blizguciai tiek nera idomus kaip siti du kuriniai,ypac stalker,dar kazkaip akys krypsta dabar i ARma II vokieciu atrodo darba,irgi toks matosi neeilinis,tikras karo simuliatorius. gaila,bet tos serijos zaidimai prie kuriu dar sededavau ilgai ps2 laikais jau ner tokie idomus siaip laikais,nes pasikeite patys zaidimai,o ne mes manau

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vienintelis nepakartojamas Tekken 3, geriausia dalis. Dar net tevokas palosia, rimtai puikus geimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsimenu savo pirma psone :) tai mano pirmas pats geimas buvo gran turismo dar vaira turejau prie psp mano buvo tas maziukas psp ne tas didelis o antras geimas kiek pamenu tai buvo ape escape :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

mano pirmas zaidimas buvo tekken 2 ir resident evil. Aisku buvau 5-6 metu tai zaidziau tik tekken :), o tevas mane su re gasdino. Veliau gavau metal gear solid, ko pasekoje perejo man i manija :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia turbut pati geriausia konsole pasaulyje. tikriausiai taip rasau del ziauriai geru prisiminimu:). + praejo jau 10 m nuo jos isigijimo, o ji pas mane dar sukasi:P , todel psx zaidimams nenaudoju jokiu emuliatoriu kurie iskraipo viska ka tik imanoma iskraipyti(vaizda, valdyma, garsa ir t.t.). pirmas rimtesnis mano zaidimas buvo resident evil, o pirmas rpg legend of dragoon (iki siol vienas geriausiu mano zaistu zaidimu)

Redagavo WhiteNoise

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hand signed Michael Jackson Playstation with proof

Nuotrauka

Current bid: US $3,950.00

Buy It Now - $1.5 million. :thumbsup4:

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hand signed Michael Jackson Playstation with proof

Nuotrauka

Current bid: US $3,950.00

Buy It Now - $1.5 million. :thumbsup4:

Ne į temą

as ji maciau kai dar pirmi bidai buvo 300$ :thumbup:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis del to is visu konsoliu startuopu sitas buvo pats kieciausias,turejo gerus subus ir su gera aparatura gerai veze.matytas ir girdetas simtus krtu,bet vien tik ji pamatai ir iskart pasijauti gerai..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vis del to is visu konsoliu startuopu sitas buvo pats kieciausias,turejo gerus subus ir su gera aparatura gerai veze.matytas ir girdetas simtus krtu,bet vien tik ji pamatai ir iskart pasijauti gerai..

Ne į temą

Man asmeniskai sitie vieni is geriausiu kurios esu mates

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu savo pirma susitikima su playstation1 tevo draugas i uzsieni isvazinejo ir paskolino tevui psone ta plona,oi su tevuku kapodavom per naktis o man dar tik 5 ar 6 metai buvo,atsimenu pirmas game kuri isijungem buvo Xena-Warrior Princess buvau apakes tada turejau tik zilitona ir pirma karta 3D pamaciau,antras game buvo medal of honor,metal gear kazkoks toliau galeciau vardint ir vardint...nerealus atsiminimai ps2 tikrai tokio ispudzio nepaliko...dabar playstation 1 noriu nusipirkt oj kaposiu kai nusipirksiu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsimenu savo pirma susitikima su playstation1 tevo draugas i uzsieni isvazinejo ir paskolino tevui psone ta plona,oi su tevuku kapodavom per naktis o man dar tik 5 ar 6 metai buvo,atsimenu pirmas game kuri isijungem buvo Xena-Warrior Princess buvau apakes tada turejau tik zilitona ir pirma karta 3D pamaciau,antras game buvo medal of honor,metal gear kazkoks toliau galeciau vardint ir vardint...nerealus atsiminimai ps2 tikrai tokio ispudzio nepaliko...dabar playstation 1 noriu nusipirkt oj kaposiu kai nusipirksiu...

metal gear kazkoks .....??? nu cia pavarei ... :( kas ten tas metal gear kazin isvis yra...niekad negirdejau.. :(

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.