blindside

Senas geras, PSone

Rekomenduojami pranešimai

Ne į temą

metal gear kazkoks .....??? nu cia pavarei ... :( kas ten tas metal gear kazin isvis yra...niekad negirdejau.. :(

Jis psp turi, mgs: peace walker gali parsipūt ir išbandyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir atsimenu draugas turejo necipuota ps1 ir gal du game : star wars phantom of manace (ar kaskas tokio) ir rayman tai tokie geri tie game atrode , seip ant psp ff 7 perejau ,geras buvo ,gaila daugiau nespejau isbandyt .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metal gear kazkoks .....??? nu cia pavarei ... :) kas ten tas metal gear kazin isvis yra...niekad negirdejau.. :)

na as tiksliai nezinau ar ten metal gear buvo,bet as manau kad metal gear nes zmogeliukas labai panasus buvo ir ten reikedavo tyliai vaiksciot lad priesai nepagautu arba is nugaros atjungt,sleptis po visokiais daigtais,dar ant psp zaidziau metal gear tai labai panasus personazai buvo...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na as tiksliai nezinau ar ten metal gear buvo,bet as manau kad metal gear nes zmogeliukas labai panasus buvo ir ten reikedavo tyliai vaiksciot lad priesai nepagautu arba is nugaros atjungt,sleptis po visokiais daigtais,dar ant psp zaidziau metal gear tai labai panasus personazai buvo...

nu ant psp gali irgi ta pati psone mgs sulost.o siaip psp turi jau 5 MGS zaidimus,dar plus digital comic stilium viena.

tikriausiai losei sita..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

metal gear kazkoks .....??? nu cia pavarei ... :lol: kas ten tas metal gear kazin isvis yra...niekad negirdejau.. ;)

yra metal gear and ps1 ir vienas geriausiu zaidimu siai konsolej

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra metal gear and ps1 ir vienas geriausiu zaidimu siai konsolej

:lol: turbut nesupratai mano issireiskimo.. o kas tas ps1 ?? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

:lol: turbut nesupratai mano issireiskimo.. o kas tas ps1 ?? ;)

 

scalman nebeklaidink zmoniu su pigiais juokeliais ;) visi zinom kas yra metal gear is psOne!!!! visi esam is to pacio GEIMERIU klano! PEACE bro

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo... Atsimenu, kai gavau PSone apie 2001 metus ot tada grajinau kitu zaidimu nelabai ir megau lozdavau tik crash bandicoot, medal of honor, V-rally ir dar kazka su tankais atsimenu, kaip brolis su teciu losdavo medal of honor ten pozemiuose o as salia aededavau ir ziuredavau gaila, tik kad sia vasara nustojo veikt mano ps bet keisciausia tai, kad nustojo tada kai zuvo tetis...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jei prikele sita tema tai as ir pabazarinsiu.

 

pirmiausia as neturejau playstation, puseseres turejo, tai berods pirmas game kuri losiau buvo arba tomb rider is arba silent hill'as situos kaip nuluptus zinau, tada budavo, dar dino crisis pas jas (suformavo pati pradzia ta survival horror manyje), labai ten to eiliskumo nepamenu, losdavau kazkoki su pelem ir katinu kur suvalgai peles veliau isikisi, tetis losdavo re2 ;DD oi baisu budavo ziuret, nu neesme. veliau bene 2000 kaledas gavau savo PSone, tai buvo 2 zaidima castlevania symphony of the night ir kazkokie panzeriai, dejau castlevania aisku, mind blown buvo iki dabar vienas geriausiu zaidimu. siaip kaip ir viskas :} buvo ten toliau begalybes tu zaidimu ;]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neturėjau psone bet per psp lošdavau psone grajus.. Ypač patiko quake 2 dalis ir re3 net miegot nuo jo nesinorėdavo... Atrodo lig baubas ateis prie lovos :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

:happy: baubas jo gali ateit . ypac nakti jei iskisi koja netycia is po kaldros.. :gosh:

 

as tai pirkau jau naudota ps1 cipuota jau. senai senai,bet tikrai ne jo isleidimo metais.kokia apie 1998 gal. mokejau kazkur apie 400 lt atrodo. su dviem pulteliais ir vienu netgi dualshock.kas man ir yvare galutini shoka koks epic buvo tai daikts.. :happy: senas tv pasikurdavo. plius senas bet geras radiotehnika stipriakas su keliom S30 'catkem. siek tiek custominem.ir vienas subas nezinia is kur ten gautas pajungtas is vieno kanalo. buvo epic.GT2 no life buvo .every day.buvo aisku kitu geimu ,kiti ateidavo ir praeidavo. o GT2 liko iki pat kol paemem PS2. vien del GT3 aisku ji ir emem. :cute: apie MGS kieme kurdavom istorijas su draugeliais. patys kurdavom savo misijas ir dar visokias pasakas.prigalvodavom savo misiju kokiu ten butu gerai kad tai butu MGS . tiesiog tai buvo toks geris tuo metu. valdiskas gautas butas ir visiska laisve. darbelis sioks ne toks.ir namie PS1. :acc:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mes dar db su draugeliais palosiam :). Prisimenam laikus kai daugiau nei pries 10 metu kompinese kasdiena keturiese prie vieno teliko kaldavom Quake 2 ir Crasha ta kur su masinelem. Dar po sia diena visas Quake arenas pamenam ir visas Crash trasas, tik igudziai jau prisimirso :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo vieninteliai fps ant ps1 losti ir kurie tikrai buvo geri tai Quake 2 , Killzone1, MOH 1,2. jau tais laikais stebino zaidimo garsais MOH kurejai. kai kazkur kompinese pamaciau pirma karta pamenu Parasite Eve 2 lose,tai buvo woooow.tais laikais dar piratiniai zaidimai buvo perkami specialiuose kioskeliuose su dezutem ir atspausdintais virseliais :megusta: . kazkaip ir net negalvodavai kad ten kazkokie piratiniai.nusiperki ir dziaugies.diskas atspausdintas irgi.viskas grazu.saugai kaip savo aki diskus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išvis ps1 maniakas, 4 veikiančius turiu ir 3 neveikiančius (no laser). Pirmasis mano ps1 (kurį vis dar turiu) buvo rastas maždaug 1998 metais, po kalėdine eglute, labai keistoje kartoninėje dėžėje (šalia dar gulėjo kažkokia dovanėlė broliukui, tikriausiai, kad sauskelnės). Kaip vakar atsimenu kaip mama, savo stipriomis rankomis, ištraukė tą pilką žaidimų monstrą iš dėžės, maniau prividuriuosiu savo pižamą su teletabių atvaizdu. Tiesą pasakius, savo laiške buvau parašęs, kad noriu Sega mega drive'o, bet, kaip sakiau, pamatęs "žaidimų stotį", turėjau kišt pirštą į subinę :D Jei rimčiau, tai labai, labai, labai apsidžiaugiau, nes visgi mėgau pas pusbrolį pažaisti su šia konsole. Taigi, maniškis žaisliukas iškart buvo čipuotas ir be problemų valgė piratinius žaidimus, kurie buvo spyro, odd's world ir tekken 3. Pamenu kai pirmą kartą įsijungiau spyro, tada maniau, kad gražesnio žaidimo niekas negali sukurti, grafika tokia pasakiška atrodė. Vėliau į mano gyvenimą įėjo Syphon Filter, taip, 5metis žaidė syphone filter ir jį netgi perėjo, bet kol išmoko žaisti, labai ilgai užtruko, žodžiu, tada ilgą laiką SF iš mano konsolės neišlindo, man taip patiko šaudyti žmones :D Na, bet užaugau normalus (Atorodo). Nors turėjau taip vadinama "Zilitoną", savo geimingo pradžia laikau playstation'o laikus, nes nuo tada pradėjau tikrai varyti kaip koks "hard coras", mano pusbrolis net stebėjosi kaip aš kai kuriuos žaidimus perėjau :D Ps1 buvo, yra ir bus geriausia visų laikų konsolė! [Taškas]

Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai išvis ps1 maniakas, 4 veikiančius turiu ir 3 neveikiančius (no laser). Pirmasis mano ps1 (kurį vis dar turiu) buvo rastas maždaug 1998 metais, po kalėdine eglute, labai keistoje kartoninėje dėžėje (šalia dar gulėjo kažkokia dovanėlė broliukui, tikriausiai, kad sauskelnės). Kaip vakar atsimenu kaip mama, savo stipriomis rankomis, ištraukė tą pilką žaidimų monstrą iš dėžės, maniau prividuriuosiu savo pižamą su teletabių atvaizdu. Tiesą pasakius, savo laiške buvau parašęs, kad noriu Sega mega drive'o, bet, kaip sakiau, pamatęs "žaidimų stotį", turėjau kišt pirštą į subinę :D Jei rimčiau, tai labai, labai, labai apsidžiaugiau, nes visgi mėgau pas pusbrolį pažaisti su šia konsole. Taigi, maniškis žaisliukas iškart buvo čipuotas ir be problemų valgė piratinius žaidimus, kurie buvo spyro, odd's world ir tekken 3. Pamenu kai pirmą kartą įsijungiau spyro, tada maniau, kad gražesnio žaidimo niekas negali sukurti, grafika tokia pasakiška atrodė. Vėliau į mano gyvenimą įėjo Syphon Filter, taip, 5metis žaidė syphone filter ir jį netgi perėjo, bet kol išmoko žaisti, labai ilgai užtruko, žodžiu, tada ilgą laiką SF iš mano konsolės neišlindo, man taip patiko šaudyti žmones :D Na, bet užaugau normalus (Atorodo). Nors turėjau taip vadinama "Zilitoną", savo geimingo pradžia laikau playstation'o laikus, nes nuo tada pradėjau tikrai varyti kaip koks "hard coras", mano pusbrolis net stebėjosi kaip aš kai kuriuos žaidimus perėjau :D Ps1 buvo, yra ir bus geriausia visų laikų konsolė! [Taškas]

 

Ne į temą

pradzioje savo posto ziauriai linksmai pavarei,nuotaika pakelei :D
as velokai ps1 isigijau,pamaciau ji 97 metais kompiuterinese, opapa kaip atrode grafika, fighting force, nba live... eidavo tolka tak :D pamenu su klasioku zaidem ant ps1 kompiuterinej kazkoki vienas pries 1 zaidima kur yra vien mergos, bet ju visu ----> papai baaaisiai dideli :D kazin kaip vadinasi,ten tai prikolas :innocent:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.