Impaler

Sony PSP vs. Nintendo DS

Rekomenduojami pranešimai

Šią temą sukūriau, kaip išimtį, kad būtų bent viena tema, kurioje galėtumėte kalbėti apie:

  • Lyginti PSP ir DS konsoles
  • Lyginti PSP ir DS žaidimus
  • Užduoti klausimus, prašyti patarimų, kad padėti išsirinkti tinkamą nešiojamą konsolę
  • Reikšti savo nuomonę ir t.t.
Visose kituose forumuose bei kitose temose tokio tipo kalbos (konsolių karų) draudžiamos ir bus baudžiamos griežstais įspėjimais.

 

Šioje temoje svarbu "prilaikyti bazarą", nepradėti keiktis ir mažvaikiškai spangt, kaip kažkas yra geriau už kažką.

 

Į šią temą buvo sujungtos visos panašios rastos temos tokia tematika. Jeigu radote kitų panašių ir neprijungtų temų - praneškite.

 

Gerų karų! ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yay karai. PSP yra daug geresnis. Specai geresni, games irgi ne su 15 poligonu ;). NDS nieko neturi :/

 

Cia tik siaip i kara zigiuoju

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O, nauja tema, keista kad dar nebuvo, o galgi buvo? :) turiu ir viena ir kita. mano nuomone, PSP solidesnis kaip piece of equipment, geresne grafika, PS1 palaikymas, daugiau multimedijos galimybiu, taciau DS turi irgi savo stipriu pusiu, pvz buvo laikas kai PSP naudojau per emuli lost GBA geimus ir buvo idomiau nei PSP grajai. o PSP zaidimu ner taip jau daug geru, man geriausi FF7 Crisis Core, GoW Chains of Olympus na ir dar keletas, o visumoj daug PS2 portu, kuriuos maloniau zaist PS2 konsolej ant didesnio TV. tiksliau ant TV ;) visumoj geros man abi konsoles, nors PSP labiau superior techniskai, taciau DS turi savu uzkabinanciu graju, plius touch screenas kartais labai maloniai realizuojas, psp pasigendu to... ir beterija ilgiau DS laiko. anyway, gal likciau prie PSP del homebrew galimybiu, visokiausiu emuliu... zodziu hardwariskai tobulesnis. bet nespjaunu ir i DS, visai smagus daiktas :) Aha prisiminiau, PSP turi viena rimtesne problema, letas ekranas, kartai tas "shadingas" judanciu objektu uzknisa, na priklauso aisku nuo priekabumo :)

 

na o kadangi karas cia, tai galiu pasakyt abi karo stovyklos withdraw mano akimis :)

Redagavo inpeace

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yay karai. PSP yra daug geresnis. Specai geresni, games irgi ne su 15 poligonu ;). NDS nieko neturi :/

 

Cia tik siaip i kara zigiuoju

Na o as sakyciau kad ds yra neblogas aparaciukas, turi daug geru rpg zaidimu, o psp sioj srity nepasizymi perdaugiausiai. Ir ds turi touch screen kas manau yra geras pranasumas.

P.s. Va tai tau i tavo karo kurstyma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakyti, kad psp yra zymiai gersnis del to, kad ant jo gersne grafika nera teisinga ;) NDS turi daugiau zaidimu ir zinoma daug geru, pats kiek zaidziau visai linksmas daiktas ... bet siaip man jie abu kazkuom geri ir taip pat turi kazkokiu -, as nzn nebandysiu cia situ konsoliu ginti ir t.t. tik sakau, kad cia skonio reikalas, kazkam rupi tik grafika, o kazkam rupi geri idomus zaidimai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

as su NES losiu dazniau nei su PS3.

 

Siaip apie psp buvo juoko forma ;) Tiesiog norejau idomesniu nuomoniu is ds stovyklos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As dazniau losiu su ps1 nei xbox 360 ar ps3 ;) cia priklauso nuo pacios konsoles ir isleitu zaidimo ant jos .... kad ir kokio senumo ji bebutu, bet jei ji turi geru zaidimu su ja zaisi daugiau nei su nauja konsole :) cia mano nuomone tokia
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taip ir turi buti ;) . Bet vistiek NES yra best :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai DS greitai pabodo. Labai neydomus zaidimai, aisku yra geru. Bet as prie FPS zmogus, o ten FPS apgailetini...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ant psp FPS del valdymo labai kencia :lol: bet atrodo geriau nei ant DS ir beje kiek as turiu psp tai tik MOH esu loses is fps daugiau nzn net kitu :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

fps be mouse'o yra apgailetini :lol:

 

siaip nei vienas handheldas nesutvertas lost fps

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip ar anaip mano nuomuone PSP geriau. Na turi didesni ekrana daugiau galymibiu,vien kruvos homebrew'u,pluginu ir daug kito. Taip tap turi FW (DSi irgi turi) ant PSP hakeriai pastoviai sukuria CFW-custom firmware,nereikia visokiu flashcard'u. Beto man tas touch screen'as nera toks svarbus,beto kelionej nepalosi su tuo stylus'u. Beto DS man labai vaikiskas daiktas,toki tureciau draugeliai issipizdavotu,o psp vot ir dizainas grazesnis toks solidus atrodo. Na pritariu tikrai DS'as turi geru ir idomiu zaidimu. Bet kiti Ds'ai (Nds,DSl) be flashcard'u daugiau nieko ir neturi,filmu muzikos nepaziuresi,nete nepanarsisi. Na toki daikta gali girti nebent ji turintis fanboy'ai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kaip filmu nepazesi? kaip nepanarsysi? Jug yr tam tikros programos, ir jug WI-Fi yra... Na del narsymo nesu tikras, bet filmus tikrai gali ziuret.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.