Impaler

Sony PSP vs. Nintendo DS

Rekomenduojami pranešimai

Dar mane kai kas juokina, sakai, kad DS toks vaikiskas, bet kazkodel tavo avataras ir sigas ne ka geresni ;) ir as nematau, kuo DS atsilieka nuo psp, cia du skirtingi dalykai, vienas tau siulo linksmu gerus zaidimus, touch screena ir t.t. kitas tau siula kazka panasaus i ps2 zaidimus, filmus, muzika, zodziu cia kaip anksciau sakaiu, skonio reikalas ;)

Jei nepastebi cia su zaidimu veikejais is PSP,Clankas ir ta lelyte is little big planet,na man tai visai graziai atrodo.

Na istikruju geriausias variantas butu turet ir PSP ir DS. As issivazduoju kad DS touch screenas turetu greit sueit ? Paneikit ar pagriskit mano nuomuone.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nepastebi cia su zaidimu veikejais is PSP,Clankas ir ta lelyte is little big planet,na man tai visai graziai atrodo.

Na istikruju geriausias variantas butu turet ir PSP ir DS. As issivazduoju kad DS touch screenas turetu greit sueit ? Paneikit ar pagriskit mano nuomuone.

taip jie atrodo graziai, bet jie, am kaip ten tu sakei, vaikisikai atrodo ;) o ds touch screenas greit sueis jei ji draskysi ;) jei moki saugot daikta, jis tau ilgai laikys ;)

Ne į temą

beje ta lelyte turi pavadinima- sackboy
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Na nebandau nieko vaidint tik sakau kaip yra,palangoj nebuves nesakyk,beto mes svenciam kai proga buna ne kiekviena diena gal. Jei mamiciukas esi tai as ne kaltas.

Na graziai pasnekejai,as ir visai DS'o noreciau tik saukau kad jis nuo PSP atsilieka.

Ne į temą

Vilnius nuo Palangos (jaunimo atžvilgiu) tikrai niekuom nesiskiria. Ir tu tikrai nori įspūdį padaryt kitiem, nes galbūt "chebroj" nesi tas "blogiukas" arba jo "dešinioji ranka". Kaip sakei: "Aš nekaltas jei tu mamyčiukas.". Dar kartą įrodei, kad tau svarbu daryt tai, ką daro kiti, nes bijai išsiskirt iš minios, likt nesuprastas, o tai reiškia, kad neturi savo nuomonės. Aš nesakau, kad aš su draugais nepašvenčiu, bet aš tuo visai nesigiriu, nesididžiuoju. Jeigu ir keli/dauguma mano draugų pradėjo rūkyt ar ką nors daryt, aš turiu savo nuomonę, ir manęs už tai nieks nesmerkia. Čia jau panašiau į draugus. Nes dabar tik kokie 25% procentai rūkančių vaikų rūko, kad rūkyt, kiti 75% tai daro, kad pritapt prie savo draugelių...

 

Aš tau nieko nebandau įrodyt, daryk kaip tu išmanai. Ką tu darai- ne mano reikalas ir man visai dzin. ;)

 

Aš nesakau, kad aš teisus, bet tai rašiau ne iš oro, bet iš asmeninės arba draugų patirties. ;)

 

Na žiūrint kokia puse tu turi omeny tą atsilikimą: žaidimų prasme jie maždaug lygūs, nes kiekvienas turi savo unikalų stilių, ir tiesiog nelabai ir galima išskirt kažkurio žaidimų prasme. O technine prasme, irgi priklauso kaip žiūrėsi- jei tik į duomenis, tai žinoma- PSP yra pranašesnis, bet DS turi 2 ekranus (vienas iš jų TS), tai irgi didelis pliusas.

 

Aš iš šių konsolių neišskirčiau nei vienos, nes kaip ir minėjau, jos labai skiriasi viena, nuo kitos ir abi skirtos kitokiai žmonių grupei (ne pagal amžių, o pagal mėgiamus žaidimus/žaidimų stilių).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Vilnius nuo Palangos (jaunimo atžvilgiu) tikrai niekuom nesiskiria. Ir tu tikrai nori įspūdį padaryt kitiem, nes galbūt "chebroj" nesi tas "blogiukas" arba jo "dešinioji ranka". Kaip sakei: "Aš nekaltas jei tu mamyčiukas.". Dar kartą įrodei, kad tau svarbu daryt tai, ką daro kiti, nes bijai išsiskirt iš minios, likt nesuprastas, o tai reiškia, kad neturi savo nuomonės. Aš nesakau, kad aš su draugais nepašvenčiu, bet aš tuo visai nesigiriu, nesididžiuoju. Jeigu ir keli/dauguma mano draugų pradėjo rūkyt ar ką nors daryt, aš turiu savo nuomonę, ir manęs už tai nieks nesmerkia. Čia jau panašiau į draugus. Nes dabar tik kokie 25% procentai rūkančių vaikų rūko, kad rūkyt, kiti 75% tai daro, kad pritapt prie savo draugelių...

 

Aš tau nieko nebandau įrodyt, daryk kaip tu išmanai. Ką tu darai- ne mano reikalas ir man visai dzin. ;)

 

Aš nesakau, kad aš teisus, bet tai rašiau ne iš oro, bet iš asmeninės arba draugų patirties. ;)

 

Na žiūrint kokia puse tu turi omeny tą atsilikimą: žaidimų prasme jie maždaug lygūs, nes kiekvienas turi savo unikalų stilių, ir tiesiog nelabai ir galima išskirt kažkurio žaidimų prasme. O technine prasme, irgi priklauso kaip žiūrėsi- jei tik į duomenis, tai žinoma- PSP yra pranašesnis, bet DS turi 2 ekranus (vienas iš jų TS), tai irgi didelis pliusas.

 

Aš iš šių konsolių neišskirčiau nei vienos, nes kaip ir minėjau, jos labai skiriasi viena, nuo kitos ir abi skirtos kitokiai žmonių grupei (ne pagal amžių, o pagal mėgiamus žaidimus/žaidimų stilių).

Na is dalies pritariu tau is kitos ne,as nesu koks prisitrinelis ar dar kazkoks prie draugeliu. Na ir as tikrai nesigiriu tik sakau kad is DS pizdavojasi draugeliai ir klasiokai kai apie ji pasnekam. Beto tikrai beveik visi musu shulioj ruku ir tikrai puse is ju ruko tik kad prisitrintu prie draugeliu. Ir manau rukimas tai tikras ss as jau kaip puse metu burnoj nei dumo neturejas tai tuo ir dziaugiosi,ir kiek litu susitaupo ;)

Na dabar i tema,as visai ir to DS'o noreciau bet tik kokio tai DSi,na nezinau kazkaip mane jis traukia bet is galvos man neiskrenta tas jo vaikiskumas mano nuomuone. Na gal kad ir turesiu bet dabar beveik jau xbox'ui susitaupiau tai DS'as palauks ;)

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo postu cia matau daugiausia.. o seip tu PSP tik + sakai, o DS tik -. Tai cia palyginimai? Jei jau kariaujam, tai kariaujam garbingai, o ne varymu i vienus Vartus....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Shock kas cia daros cia forumas ar kas ? Spek kieno cia tema ir buvo pasiulyta Implaer pakurt ? Manau forume galima rasyti,nemanai taip ?

Na kariaujam tai kariaujam tai ko tu dar nori?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Susideginkit psp megejai!!! Bring on the flames!

P.s. Joke ;) poto dar visi mane uzsipulsit, na bet as vistiek uz ds, pats turejau psp ir manau, kad ds geriau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

talio fanboizmas kala per klyna.
Ne į temą

Pritariu :D bet tikriausiai pats atrodau kaip DS fanboy'us ;)
Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

taliz, vaikas esi, reiskias gerti negalima... ir kaip cia per naujuosius ne su draugeliais? gal be psp atejai tai ir nebendrauja?

Rinktis psp ar ds? priklauso tik nuo poreikiu manau, kainos tokios pacios, psp reik memory stick pro duo kuris pakankamai brangus, o dsui kortos piratines, tai kainos kaip ir issilygina. DS'o baterija ilgiau laiko, taciau psp trumpiau palosi bet idomiau, aisku cia kaip kam... as ds'o nebandes bet kiek paziuriu visai smagus dalykas, o psp tai geimeriam toks. Neesu uzkietejes geimeris tai ds'as atrodo patraukliau ;)

Redagavo AkujenasVyrukas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nesenei savo rankom isbandziau PSP tai tikrai ispudis puikus, nesitikejau tokios grafikos, GTA Liberty city losiau, tai vos ne kaip ant PC buvo GTA ]I[, WoW labai patiko, DS irgi nieko, bet man PSP daug geresnis!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as esu 100 procentu uz psp.kodel?nes man reikia ne vien tik zaidimu bet plius dar filmu ir nuotrauku wifi ir muzikos.bet manau kad ir ds turi privalumu pvz ira keli aidimai kurios tikrai noreciau pereiti

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pats turiu psp, DS niekada ir neturejau, nes paprasciausiai, kai planavau, kuria nesiojama konsole pirkti, pasiskaiciau ir apie ta ir apie ta zaidimu kompiuteri.Na ir ka gi as pastebejau?O gi tai, jog daugiau zmoniu linksta prie psp pirkimo, o tie, kurie jau ji ir taip turi, tai galima sakyti vien tik ir giria, del to daugiau teigiamu apibudinimu girdejau apie psp, nei apie DS.Is kitos puses ziurint DS zaidimai beveik visi labai vaikiski,bet uz tat dauguma trumpi ir idomus, o apie psp kalbant, tai daugiau negu 70% zaidimu patenka i nuobodziu zaidimu skyriu.Lyginant technines galimybes, taip, psp yra laimetojas, bet zaidimuose nepasakyciau.Jei skaiciuojant geriausius, labiausiai vertinamus zaidimus ant abieju konsoliu, tai PSP telpa ant 10 pirstu, DS jau nesutalpinsi :) .Manau jeigu ir toliau taip piratausime, siusimes psp zaiimus is trackeriu ir nemokesime uz tuos zaidimus, nors jie mums ir labai patiko, tai turbut jau psp dienos sviesos ir neisvys, nes parasciausiai dauguma zaidimu kurimo kompaniju negaus jokio pelno.Bet greitu metu as jums garantuoju psp mirti, juk kas pagrindiniai tokiu konsoliu pirkejai?Atsakysiu iskart-vaikai...O vaikai, tikrai niekada nepirks zaidimu, o tevai paprasciausiai net netoleruoja tu zaidimu, todel galvoja, kad vaikas kaip nors pats tegul tauposi arba skolinasi ju is draugu...Na pavyzdziui mano 10 metu sunenas ( seses sunus ) taip pat turi ta psp, ir pavyzdi paeme is manes-nusilauze psp ir perka zaidimus is Gariunu turgaus.. :) Zodziu bendrai norejau pasakyti, kad PSP pusiau kvailas, pusiau protingas, bet DS visvien laimi, nes mums reikia gerai ir idomiai pazaisti, o ne isijungti zaidima ir po keliu savaiciu padeti i spintos lentyna dulketi...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.