slaptas

Slaptas Wii blog'as ir komentavimas.

Rekomenduojami pranešimai

Na va isbandziau Surf's Up,laaabai linksmas zaidimas su butlentem su laaabai gera muzika ir linksmais veikejais :blink: Kas turi Wii,sulau ji izbandyt,nenusivilsit :) Linkomanijoj yra <_<

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man žaidimai yra atsipalaidavimo ir poilsio priemonė, tad parėjęs po sunkaus darbo nemanau kad turėsiu noro tą šūdą sukinėt atsistojęs. Plius grafika ir vaikiški žaidimai. Turbūt jei turėčiau Wii tai po savaitės būtų numestas ir padėtas vakarėlliams kurių būna 2 per metus ;D Apie žaidimus išvis tyliu ;D X360 FTW. Beje kolkas užtenka jam 9gb ir šiaipgi galima per 3dvd kaip Blue Dragon tai pronb nematau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man žaidimai yra atsipalaidavimo ir poilsio priemonė, tad parėjęs po sunkaus darbo nemanau kad turėsiu noro tą šūdą sukinėt atsistojęs. Plius grafika ir vaikiški žaidimai. Turbūt jei turėčiau Wii tai po savaitės būtų numestas ir padėtas vakarėlliams kurių būna 2 per metus ;D Apie žaidimus išvis tyliu ;D X360 FTW. Beje kolkas užtenka jam 9gb ir šiaipgi galima per 3dvd kaip Blue Dragon tai pronb nematau.

Tik vienintelis Wii Sports yra zaidimas kuriame reikia daug mosuot,kituose net isvis nereikia,RE4 tik nusitaikit kur sauti ir viskas,ant sofos visus gali zaist,bet ne Wii sports,jam reika jau vietos.Jei tau Wii zaidimai vaikiski tai nezinau,bet viena mergina atejusi sake kad Wii grafika gera,kai as zaidzau.Su Wii gali zaist ir zaist,kiek GameCube,N64,SNES,NES,TG-16 ir Sega Genesis zaidimu yra,o ant Xbox360 tik nevisi Xbox zaidimai veikia,o apie PS3 suderinamuma su senesniais isvis nekalbu.Paskutinio sakinio nesupratau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aj tie kurie nebande su tuo Wii tai geriau patylekit su savo vaikiskais zaidimais as su xbox 360 nebandes tai apie ji nieko ir nesakau, o Wii man uzteko ir video apie ji ispudi susidaryt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aj tie kurie nebande su tuo Wii tai geriau patylekit su savo vaikiskais zaidimais as su xbox 360 nebandes tai apie ji nieko ir nesakau, o Wii man uzteko ir video apie ji ispudi susidaryt.

Joks video apie Wii nesudaro tokio ispudzio kaip tikrovej zaidus,tikrovej tai atrodo dar nuostabiau,o ant X360 irgi yra vaikisku zaidimu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tik vienintelis Wii Sports yra zaidimas kuriame reikia daug mosuot,kituose net isvis nereikia,RE4 tik nusitaikit kur sauti ir viskas,ant sofos visus gali zaist,bet ne Wii sports,jam reika jau vietos.Jei tau Wii zaidimai vaikiski tai nezinau,bet viena mergina atejusi sake kad Wii grafika gera,kai as zaidzau.Su Wii gali zaist ir zaist,kiek GameCube,N64,SNES,NES,TG-16 ir Sega Genesis zaidimu yra,o ant Xbox360 tik nevisi Xbox zaidimai veikia,o apie PS3 suderinamuma su senesniais isvis nekalbu.Paskutinio sakinio nesupratau.

 

Nu čia gal buvo tokai tema užvesta ir tu berods pasisakei, kad boxo grajai šė, nes ten tik į 8.5gb. Db tu man pasakyk, kad man pirmo boxo žaidimai jai jų yra dafiga 360 žaidimų? Tam ir yra N-Gen konsolė, akd žaiščiau naujus grajusus. Pastebėjimas. Darkness ant x360 užema 7gb, jei ne6, o ant ps3 17gb ir nemanau kad ten skiriasi ta grafika :P Vios dėl to wii grafika nepasižymi ir šiaip gamesai į paprastus dvd jei neklystu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu čia gal buvo tokai tema užvesta ir tu berods pasisakei, kad boxo grajai šė, nes ten tik į 8.5gb. Db tu man pasakyk, kad man pirmo boxo žaidimai jai jų yra dafiga 360 žaidimų? Tam ir yra N-Gen konsolė, akd žaiščiau naujus grajusus. Pastebėjimas. Darkness ant x360 užema 7gb, jei ne6, o ant ps3 17gb ir nemanau kad ten skiriasi ta grafika :P Vios dėl to wii grafika nepasižymi ir šiaip gamesai į paprastus dvd jei neklystu.

Kaip ir i Xbox ir i Wii metasi DVD diskai kurie gali buti ir 1 sluoksnio,ir 2 sluoksiu,bet pripazystu X360 grafika geresne,bet idomumo ant Wii daugiau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei Tau ar ten kam įdomu tą nesamonę sukinėt tai tada įdomu :P (no offence) Kiekvienas turim savo nomuonę ir kiekvienas ginsim savo mylimą konsolę. Išvada:

PS2 FTW :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na jei Tau ar ten kam įdomu tą nesamonę sukinėt tai tada įdomu :) (no offence) Kiekvienas turim savo nomuonę ir kiekvienas ginsim savo mylimą konsolę. Išvada:

PS2 FTW :)

Sakau netgi kituose zaidimuose nieko nesukineji,tik mygtukus spaudai i viskas.O PS2 jau pasenes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia snekat su Wii grafika, Wii visai kitu keliu nuejo visai ne ant grafikos jie zaidzia, o ant pacio valdymo .... Grafika padori ir jos uztenka, o va valdymo daugiau jokia konsole neturi tokio... taip kad ne apie grafika snekekit, jau senai aisku kad zaidimo idomumas visai ne nuo grafikos priklauso

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Slaptas ziuriu ka gina ka gina savo konsole :) a jokiu teliku , indu dar nesudauzei su Wii nes kiek zinau pasitaiko neretai :)

Tik kai mieste buvau,parduotuvej Wii pasijunges,ten vietos nedaug tebuvo,tai su broliu tenisa zaidziau,ir vos rankos susiliete kai brolis smugiavo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pries isijungiant geima visada perspeja, kad nebutu jokiu objektu salia :D nu aisku visko pasitaiko kai isijauti :D bet gi nevirtuvej losi :D indai neduzta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na va po ilgos pertraukos izbandziau nauja zaidima ;) Krikstatevis.Patiko labai,ypac mustis ;) Buvau ant PC,PSP ir Wii bandes,bet ant Wii labiausiai patiko ;) Siulau izbandyt ;)

 

Nu va pabandziau krikstatevio saudima,bet pasakysiu tiesiai ir sviesiai:DURNIAU NEBUVO!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sakau netgi kituose zaidimuose nieko nesukineji,tik mygtukus spaudai i viskas.O PS2 jau pasenes.

na ps2 tikrai dar nepasenes ir nebus pasenes,didesnio zaidimu pasirinkimo dar neturi niekas,ir siaip jei kalbama apie jrpg tai net neverta lygint,na kam patinka wii valdymas tiem gal ir faina,man tai nepatiko ir nenoreciau taip valdyt zaidimu kitokiu nei sportas,o pasokinet ir pasimalt po kambari galima ir su ps2 eyetoy,siaip del judesiu tai ps3 turi 6axis valdyma,ir boxas turi tilt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.