welniuks

UFC: Undisputed 2010

Rekomenduojami pranešimai

reikia vien tik analoga sukti aplink ir kuo greiciau

jo per tutoriala maciau, bet sudetingas reikalas :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nesenei isbandziau ir as ji. Labai patiko, veikeju judesiai gerai atidirbti, patys veikejai itin detalus, prie valdymo dar truputi reiks priprast. Reiks koki druzbana prikabint pasidauzyt dviese, manau bus nesveikai :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kai isbandysiu parasysiu kokie ispudziai po sio zaidimo. :] Ir manyciau tikrai verta si zaidima tureti MMA gerbejui. :]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nuobodus zaidimas zaidziu tarkim pries drauga tai uztenka 1-2min kartais 30sec ir kova baigta net neidomu jeigu jau uztaikai keleta smugiu oponentui tai reiskia kad kova baigta... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nuobodus zaidimas zaidziu tarkim pries drauga tai uztenka 1-2min kartais 30sec ir kova baigta net neidomu jeigu jau uztaikai keleta smugiu oponentui tai reiskia kad kova baigta... :D

butent ir man taip :D karjiera irgi tokia nuobodoka.. veiksmus pagrinde tik mokiniesi.. Mes norim kovu kovu kovu! Fight night 4 + leg kick'ai butu tikrai gan fainas zaidimas ;) Dabar tai manau truksta dar UFC uzbaigtumo ir kabliuko tokiom kad tiesiog trauktu zaist, gal reiktu istorija kokai sukurt, kad lauktum, kas bus veliau. Laukiu iseinant EA MMA ir ziuresim kas ten per biesas bus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai nuobodus zaidimas zaidziu tarkim pries drauga tai uztenka 1-2min kartais 30sec ir kova baigta net neidomu jeigu jau uztaikai keleta smugiu oponentui tai reiskia kad kova baigta... :D

tai jeigu zaistum ji per xbox live tai oponentu tau netruktu, gautum malku kaip didelis, patikek yra taip gerai atkalusiu ta valdyma, kad uzsimerke jie ten zaidzia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai jeigu zaistum ji per xbox live tai oponentu tau netruktu, gautum malku kaip didelis, patikek yra taip gerai atkalusiu ta valdyma, kad uzsimerke jie ten zaidzia.

Tai jis neklydo 30s-2min arba tu nokautuoji, arba tave :thumbsup4: visos kovos tokios tik skiriasi baigtis :thumbsup4:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai jis neklydo 30s-2min arba tu nokautuoji, arba tave ;) visos kovos tokios tik skiriasi baigtis ;)

nu jeigu i parteri susijungi tai ne.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu jeigu i parteri susijungi tai ne.

prasikale kaip ir sakei tai ir greit lauzima ir smaugima atliks :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bent as tai UFC 09 tai dar siek tiek karjeros pazaidziau nors greit nusibodo.Pameginau isirasyt UFC 2010,tai dar maziau kabino nei 09.Nezinau,bet man visai nepatiko nei praitu nei siu metu zaidimai.O dar taip laukiau kai iseis 09,bet tiesiog ne man zaidimas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Norėčiau paklaust, buvau draugui paskolinęs xbox jis žaidė sitą game.. Career mode, kai įsijungiau pažiūrėt, jo žmogus buvo Evangelisto Santos ( Cyborg ) , tai buvo ne jo pačio kurtas.. O pasirinktas. Bandžiau irgi pradėt karjera, bet man liepia susikurti savo žmogų. Kaip pasirinkti kovotojus karjeroje? :))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.