Dowydas

Pandoras Battery

Rekomenduojami pranešimai

dabar klausimas butu toks, ziurekit, as bandysiu naudotis susiklosciusia situacija, kad galima atbrikint. Taigi, ziurekit, ar man verta dabar per visokius skelbiu ir pan. nusipirkti brickinta PSP uz kapeikas ir jy atsibrikint? Gi atbrikinamas yra betkoks modelis. nuo betkokio firmware tiek nuo official tiek nuo custom?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As du brickintus psp nusipirkau uz 320lt, dabar laukiu kol pareis batareika
Redagavo Impaler
Off tagus naudok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

dabar klausimas butu toks, ziurekit, as bandysiu naudotis susiklosciusia situacija, kad galima atbrikint. Taigi, ziurekit, ar man verta dabar per visokius skelbiu ir pan. nusipirkti brickinta PSP uz kapeikas ir jy atsibrikint? Gi atbrikinamas yra betkoks modelis. nuo betkokio firmware tiek nuo official tiek nuo custom?

Dabar apsimoka,bet tik žiūrėk kad idstorage nebūtų suvaryta..Paklausk prieš perkant kaip PSP sugadino.Jei rašant cfw,baigėsi baterija ar pnš ir t.t. - ok.Jei naudojosi blogu downgraderiu,tada jau ...

Atbrikinami/downgradinami visi (išskyrus idstorage atvejį).Ir prieš downgrade tiesiog rekomenduoju pasidaryt backup :D

Na bet aš nemanau kad lietuvoj bus su idstorage suvarytu,tai maždaug 87% kad gausi gerą

 

IDStorage - unikali psp dalis.Joje mac adresas,ipl(paleidimo duomenys) ir visi kiti hw dalykai.

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

aishku, aishku, aciu uzh info.

 

Ne į temą

nu daviau keleta skelbimu i pagrindinius skelbimu pslpius, besai zhino, gal ir as tokia progra psp gausiu :D Daugiau nei pusvelciui tikrai apsimoka, nors to PSP man labai ir nereikia. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

As idejau i skelbiu.lt, tai pirma diena viena nupirkau uz 180 su pilnu komplektu, stovis tikrai geras, kaip naujo, sake tipo kele i cfw ir akumas nusedo, o kita paemiau geros bukles, bet tik su pakroveju ir ausinem, tai uz ta 120lt sumokejau, pardavejas sake, kad flashinimo metu baterija iseme

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

blin ir ash noriu rast, bet niex nesiulo kolkas, damn :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va..Parašysiu tokį mažą atradimą (niekur dar nėra parašyta,exclusive playmanijai ;) )

Kaip paleisti psp normaliai su Pandora Battery

Reikės:

PSP Pandora Rinkinio

Paruoštos memstick su 1.5 : http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=76256

Devhook (bandžiau 0.520100,ar pnš)

 

1.Paleidžiam psp su pandora,bootinam į 1.5 iš kortos.

2.Paleidžiam devhook,paleidžiam fw,spaudžiam home+select ir exit devhook

3.Štai ir užkrovė fw iš psp ;) veiks kol pilnai neišjungsit,sleep irgi veikia

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va..Parašysiu tokį mažą atradimą (niekur dar nėra parašyta,exclusive playmanijai :angry: )

Kaip paleisti psp normaliai su Pandora Battery

Reikės:

PSP Pandora Rinkinio

Paruoštos memstick su 1.5 : http://forums.maxconsole.net/showthread.php?t=76256

Devhook (bandžiau 0.520100,ar pnš)

 

1.Paleidžiam psp su pandora,bootinam į 1.5 iš kortos.

2.Paleidžiam devhook,paleidžiam fw,spaudžiam home+select ir exit devhook

3.Štai ir užkrovė fw iš psp :D veiks kol pilnai neišjungsit,sleep irgi veikia

iskilo toks klausimas,as turiu 3.52 m33,pas mane viskas ok su psp,bet noreciau nudowngreidint draugeliui psp,pas ji 3.11 oficiali,kaip suprantu turesiu savo baterija padaryt i pandora,bet ar galesiu po to ja grazinti vel atgal kaip buvo,nes man tikrai nereikia pandora batery :P

o gal yra koks kitas budas turint du psp,viena customini kita oficialu,ji nudowngreidint be jokiu ten GTA ar Lumines ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galima grazint..Bet tiesiog pas mane viena pandora kita ne,tai as visada noriu turet pandora jei ka prisidirbciau.. :angry:

ir noriu isnaudoti pandoros baterija..nu vnz.. :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai galima grazint..Bet tiesiog pas mane viena pandora kita ne,tai as visada noriu turet pandora jei ka prisidirbciau.. :angry:

ir noriu isnaudoti pandoros baterija..nu vnz.. :D

o kai grazinsi is pandoros i normalia vel tai kokia versija tada bus,ar nera rizikos kad negalesi grazint i normalia batery ?

toks iskilo neaiskumas,as neturiu papildomos batery ir daryziau pandora is savo kuri man yra reikalinga,tai kai pasidarysiu mano pandora bus tik is dalies 1.5 versija,o kitas psp bus 3.11 oficialus tai kaip as ji downgadinsiu,nes man nereikia cia nieko atbrikint o tik downgreidint

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kai grazinsi is pandoros i normalia vel tai kokia versija tada bus,ar nera rizikos kad negalesi grazint i normalia batery ?

Gali grazint,paverst kiek nori.. :angry: ten visas pakeitimas tai tik serial kodas.. :D Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu 2 psp 1 su brick kitas 3.40 oe-a. Ar darydamas visa si dalyka su pandora battery nerizikuoju uzbrickinti savo antrojo psp nes kazkaip baugu visa tai daryti nesinori tureti dvieju psp lavonu :)

Redagavo pitekantropas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

swx. Turiu 2 psp 1 su brick kitas 3.40 oe-a. Ar darydamas visa si dalyka su pandora battery nerizikuoju uzbrickinti savo antrojo psp nes kazkaip baugu visa tai daryti nesinori tureti dvieju psp lavonu :)

na bijai vilko, neik i miska, o uzbrikint gali bet kada jei kokia nesamone padarysi,tai cia niekas negali tau pasakyti kad nieko negali atsitikti,as sakyciau kad ir downgreidinant neimanoma psp uzbrikint,nes neisivaizduoju kaip tai galima padaryt darant viska protingai,bet pasirodo galima,cia panasiai kaip rasant cd ar dvd galima sugadint irgi ,per viduri rasymo nutraukiant procesa,arba idejus bloga diska

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nera jokiu sansu uzbrikint savo veikianty psp jei jo neflashinsi..Turek omeny,savo antra psp unbrikink tik downgradinat..na tiesiog tingiu aiskint..naudok pandoros downgrade funkcija

Redagavo nnemo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o galima vienu metu naudoti baterija kaip normalia, ir tarkim brick arveju ja padaryt pandora (ta prasme pasidaryt pandora su veikianciu psp tada kazkaip perkeist i normalia , o jeigu gaciau brick kaip nors ijungti ta pandora?)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.