Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

man ir tas pats...o pas mane meganet netas ir be modemo ar isvis gali pasileist ant ps3 ar reikia pirkt kanors papildomai ? B)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas jus viskas lengviau net negali būti, renkates wired connecion, easy ir toliau nieko nevedat, tik i sona spaudžiat... test ir turi veikti.

 

 

Šiuo metu rašau interneto pajungimo gidą su įvairiais atvėjais.

Redagavo boy pk

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

na va jau turiu ps3, tai tiesiog ikisau kabeli nuo pc ir viskas veike, nieko nustatinet net nereikejo.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jus galit normaliai parasyt...

Ten jus galit paziuret kaip pas jus viskas nustatyta

 

0. Internet conection enabled

1. Wired connection ----> suprantu

2.easy ----> suprantu

3. IP AutoMatic ----> nustatau auto raso kad neranda.

4.Set DHCP host name. kas cia ?

5.DNS Settings - automatic ar ne ?

6.MTU - automatic ar ne ?

7. Proxy server - Use or Do not Use ?

8. UPnP - Enable or Disable ?

 

Normaliai parasykit kaip pas jus nustatyta ir nebus juokiu kvailiu klausimu...

3,4. PS3 negali susiekti su DHCP (dhcp protokolas kuris automatiskai nustato IP, DNS ir t.t.). Tau reikia pasirinkti ne automatini o manual ir viska suvesti rankiniu budu DNS ir IP...pasiziurek kur nors skynet contrakte turetu buti visi nustaytimai.

5,6. Auto...jeigu neveikia - DNS reikia suvesti rankiniu budu (ziurek contrakte)

7. tau proxy naudoti nereik nebent tai liepia ISP.

8. nera skirtumo, nes pas tave nera routoriaus UPnP neveiks! [Disable]

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu Meganet is skynet DNS neina nustatyti automatiskai? (rasau gida reikia tada įrašyti šiuos atvėjus).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kaip suprantu Meganet is skynet DNS neina nustatyti automatiskai? (rasau gida reikia tada įrašyti šiuos atvėjus).

na nezinau kokia ten situacija su skynet is meganet [pas mane SmatTelecom]....jeigu ISP duoda statini IP (yey \o/ ) ir zmogus neturi routoriaus tai akivaizdu, kad automatiskai IP PS3 nepasiims, todel reikes suvesti visus duomenis rankiniu budu. Kad suzinoti tuos duomenis Win: [start->Run parasom "cmd" OK, tada 'ipconfig'], Unix: [paleidziam "ifconfig" (dns "cat /etc/resolv.conf"). Tai (IP; DNS1/2/[3]; Gateway, SubnetM) dazniausiai buna kontrakte kuri pasirasai su paslaugos tiekeju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Bandziau ir su wirless ir su laidu jungtis viskas puikiai veikia.

Pas mane TEO tai kishi laida y ps3 darai PPEO ar smth suvedi savo teo logina su pass ir viskas puikiai veikia.Kol kas bandziau tik warhawk zaisti tai nelagina niekas.Tik po updeito warhawk kashkodel man sixaxis neveikia valdymui gal kas zino kodel?

tas pats pas mane, jokiu problemo teo 512, su COD4 online jokiu broblemu puikiai eina viskas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

as pajungiau ps3 per wireless automatic pirma, o mano stotele automatiskai ip adresus dalina, tai kai ijungiu ps3 jis kazkodel bandom atimti pirma adresa is mano kompo kuris per wirelesa pajungtas ir jie ten abu susikauna kol ps3 laimi ir mano notebookas paima antra ip adresa is stoteles, tada spjoviau as ir manualu suvariau i ps3 configuracija, kad jungtusi su fiksuotu ip prie stoteles, bet paciu paskutiniu kuri stotele suteikia, tai dabar ps3 jungdamasis vis tiek nukilina visa wireless interneta, bet jau kompas tik persijungia atomatiskai ir viskas, o ps3 jau be kovu ir be vargo pasijungia, bet tai keistai taip viskas......

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nustatytm routoriuje Static DHCP pagal PS3 mac adresa, taip routorius duos viena pasirinkta ip tam prietaisui ir nebus konflikto del susidvejinusiu IP adresu tinkle.

 

Taip atsitiko todel, kad kai pirma karta jungiai PS3 prie tinklo tavo PC buvo isjunktas, ir pagal nutilejima DHCP duoda/pasiima pirma laisva adresa. PS3 yra klientas ir tavo routorius yra serveris, kai pirma karta pajungi PS3 prie tinklo ir prasai automatinio nustatimo PS3 iesko DHCP, kai atranda DHCP serveris siuncia uzklausa atgal i PS3 siulidamas tinko nustatimus, su pirmu laisvu IP (kuris orginaliai buvo naudojamas tavo PC), PS3 sutinka ir nustato pagal tuos nustatimus. Kita karta kai jungiesi PS3 suranda DHCP ir kai gauna atsakima PS3 siuncia prasima, kad gauti tokius pacius duomenis kaip ir pries tai, ta pati daro ir tavo PC todel cia ir ivyksta konfliktas,.. DHCP yra biski durnas ir sako "OK duosiu abiem ko jie nori" taip gaunasi tinkle konfliktas. Prie to prisideda is ARP cache. Galima dar keliais budais tai meginti ispresti - ijunkti PC ir poto ijunkti PS3 (istraukus tinklo kabeli) ir perkonfiguruoti tinklo nustatimus vel su AUTO (ir ikisti kabeli) ir turetu gauti sekanti laisva adresa. Arba isvalyti ARP lentele jeigu yra tokia galimybe routoriuje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prie to pacio, gal zinot kodel pas mane kartais su ps3 prisijungimas trukineja.. tai koki dns errora ismeta tai dar ka..?

pas tave wireless ar wired?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

heh tai daug ka pasako :) ps3 nera labai idealus ant sito, visi tuom skundziasi, pas mane irgi labai sunkiai eina nors routorius uz sienos. Prasitempk laida jeigu labai pradeda nervinti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane už trijų sienų ir viskas normaliai ;) Turbūt "geri" wireless device'ai pas kolegas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.