Gunzas

PS3 internetas

Rekomenduojami pranešimai

nustatytm routoriuje Static DHCP pagal PS3 mac adresa, taip routorius duos viena pasirinkta ip tam prietaisui ir nebus konflikto del susidvejinusiu IP adresu tinkle.

 

Taip atsitiko todel, kad kai pirma karta jungiai PS3 prie tinklo tavo PC buvo isjunktas, ir pagal nutilejima DHCP duoda/pasiima pirma laisva adresa. PS3 yra klientas ir tavo routorius yra serveris, kai pirma karta pajungi PS3 prie tinklo ir prasai automatinio nustatimo PS3 iesko DHCP, kai atranda DHCP serveris siuncia uzklausa atgal i PS3 siulidamas tinko nustatimus, su pirmu laisvu IP (kuris orginaliai buvo naudojamas tavo PC), PS3 sutinka ir nustato pagal tuos nustatimus. Kita karta kai jungiesi PS3 suranda DHCP ir kai gauna atsakima PS3 siuncia prasima, kad gauti tokius pacius duomenis kaip ir pries tai, ta pati daro ir tavo PC todel cia ir ivyksta konfliktas,.. DHCP yra biski durnas ir sako "OK duosiu abiem ko jie nori" taip gaunasi tinkle konfliktas. Prie to prisideda is ARP cache. Galima dar keliais budais tai meginti ispresti - ijunkti PC ir poto ijunkti PS3 (istraukus tinklo kabeli) ir perkonfiguruoti tinklo nustatimus vel su AUTO (ir ikisti kabeli) ir turetu gauti sekanti laisva adresa. Arba isvalyti ARP lentele jeigu yra tokia galimybe routoriuje.

tai kad bandziau ivarius variantus niekas nepadeda, o static DHPC pas mane nera, butu neblogai priristi prie mac adreso kiekviena irengini, tas ps3 tai su tuo internetu tai vis tiek idomus, kaip jis sugeba visa wireles tinkla isjungti neturiu ideju, nes kai jis jungiasi tinklas luzta keliom sekundem o poto visi persijungia per nauja, ir su tuo dns ta pati istorija kaip pas kitus, gaunu ir as tu klaidu, nors kiti prietaisai gerai dirba. bandziau su laidu, tai ten is vis stebuklas, ikisi laida i wirelles stotele tai jis ja kaip visada nulauzia jungdamasis o poto paraso kad laidas atjungtas lano, nesamone kazkokia......ir vel viskas is naujo.......

 

nu pas mane signalo stipruma rodo ~70% device'as linksys wrt54g

ir pas mane linksys, kazkaip as juo nesizaviu..kiti kas turi pazystami irgi nesidziaugia...man jau isvis buvo keista kai as ji nusipirkau, paskambinau interneto tiekejui ir padiktavau mac adresa kuris ant nugareles buvo linksyso stoteles, kad ale priristu stotele nes kitaip pas mane neveikia, tai tada puse dienos jungiau interneta kol pajungiau, o visas š**** buvo tame kad pasirodo tiktrasis mac adresas stoteles skyresi per viena skaiciu kuri as poto pamaciau konfiguracijoje, kazkodel lipdukas ant nugareles linksyso buvo su klaida, tai uzklonavau adressa rankiniu budu koki pasakiau interneto tiekejui ir viskas uzveike. vat tau ir linksys kuris ale geriausias.....tai vat tap ir su ps3 jis veikia :mellow: o idomu d-linkai kaip, pas kitus su ps3 ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

pas mane d-link...grabas ne routorius ;) kai nusipirkau ps3 pradzio irgi atjunginedavo neta...bet kai atsinaujinau PS3 iki naujausios FW liktai viskas normaliai...nors as daug nenaudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

lauksim dar naujesnes fw, gal kiekviena syki su naujesne bus vis geriau ir geriau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai va atsinesiau ps3 i kambari kuris yra arciau routerio. Ir ka gi jus galvojat? Veikia kuo puikiausiai

matai kaip viskas paprasta, issiprendei problema, as tai antenas pasukioju ir irgi stiprumui padeda :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As turiu dedele problema. As noriu per TEO routeri/modema (2 viename) i interneta eineti ir zaisti, su PS3. Bet nezinau kaip viska nustatyti. Automatic settings nepadeda. Cia va man telekomas dave prisijungimo duomenis: 123456789@zebra.lt, PW: 123456789. Tokio tipo. Bandziau kurti PPEOP, nepadejo. Ta teo dezute yra Speedtouch 585 v6. Nieko ten nesuprantu. Labai jau keista technika. Daug metu gyvenau vokietijoje, ir ten sau buvau pats isivedes interneta vokiska, veike kaip uoga, viskas buco PPEOP standartas, super viskas veike. O cia š****. Tik PC tempia. Atseit sako routeris ir modemas viename: MELAS. Niekas man cia neveikia. Per telefona sako tipo premium plius internetas tai turi viskas automatishkai veikti, nieko ivedineti nereikia. Nu PC tai veikia. O ps3 ne. Ka daryti?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis routreis-modemas šiaip veikia DHCP protokolu ;/ ikiši DSL laidą į routerį ir viskas veikia... Aš prijunginėjau vienoje vietoje PS3 su šiuo routeriu ir jokių problemų nebuvo... Bet šiaip bandyk junktis ne automatic, bet Manual ir pasirink PPPoE :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Šis routreis-modemas šiaip veikia DHCP protokolu ;/ ikiši DSL laidą į routerį ir viskas veikia... Aš prijunginėjau vienoje vietoje PS3 su šiuo routeriu ir jokių problemų nebuvo... Bet šiaip bandyk junktis ne automatic, bet Manual ir pasirink PPPoE ;)

 

Labas, kad as butent taip ir bandziau. O man ismeta ant ps3 timed out error'a. As pasiduodu...man jau uztenka!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

geriausias wi-fi routeris yra Buffallo firmos kuris turi dar i access point'a tai man uzteko viena migtuka palaikyt ir viska graziausiai pasigavo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Faktas tas, interneto prijungimo lengvumas priklauso nuo tavo prisijungimo būdo, o routeriai bei modemai, kuo daugiau pribumbasų tuo sunkiau su jais suktis. Su Linksys kas ten turėjot problemų, tai netas per MAC su juo išviso pieva... Ar kai būna netas, prijungi kita PC tai reikia skambinti į servisą... TEO nurungia visus siuo atvėju, bet greičiu ne :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

linksys ir D-link leidzia klonuoti MAC, todel ner bedu, as savo kompo mac adresa uzklonaves ant linkyso wirelles ir ji mato kaip mano kompa ir stotele gauna interneta, o tada jau ji ta interneta isdalina bet kam kam nori ir kiek nori irenginiu...pas mane namie ant tos stoteles kabo kompas, wireles telefonas, ps3 ir psp...jei pas mane dingsta inetas namie ir as nerandu bedu tai jungiu kompa tiesiogiai pries stotele nes jo mac adresas yra priristas todfel jis gali veikti tiesiogiai irgi ir jei jau tada ner ineto tai skambinu tiekejui ir staugiu.... jei yra tai krapstau ta stotele :mellow: kol atgaivinu. visi irenginiai veikia tik ps3 nepaliauja manes stebines su savo kovom su ta stotele, bet any way veikia....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...man viskas dabar veikia...dekui...teo...labai tai nenoriai sakau...bet...sakau...teo man padejo...si karta...kazkaip...dabar eina viskas taip kaip turi eiti, nuo pat pradziu.

Aciu tiems kurie bande man padeti cia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki. PS3 pirksiu tik vasaros pabaigoj, tai truputi ne i tema, bet gal galetumet patart koki man dbr routeri pirkt. Nes dbr jau jungt reiktu laptopa, o vasaros pabaigoj ir PS3. Beje, tai su meganet(Vilniuj) internetu pazaisiu online ir pasisiusiu demo? Sorry uz bukokus klausimus, bet net nezinau ar cia pakankamai greitas internetas.

Redagavo Igonas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.