H117

Gidas : Kaip pasidaryti Pandora Battery ir memstick

Rekomenduojami pranešimai

ne nesugadina.

Su oficialia neiseis pasidaryti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsiprasau uz labai durna issireiskima savo, bet paaskinkit man durnam daiktui, kaip is oficialios 3.03 nudowngradint siuo budu? :lol: dekui is anksto

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

swx gal gali padeti as net neisivaizduoju kaip cia tiksliai viska padaryti :) kokiame mieste gyveni gal gali man pats padaryti ta baterija?? atrasyk aciu

 

sveiki kas cia per dalykas tas PSP su CFW :) :) as nezinau paasiskinkite plz ir iskur ir kaip gauti man Pandora.zip pack'o.priciom cia man reikia psp baterijos?? :) tigi ir taip prie psp baterija yra :) ??ir jeigu mano psp versija 3.60 tai kaip ten su ta PSP Official 1.50 Update kaip cia kur padaryti pas mane psp slim plz padekite aciu

 

kas cia per dalykas PSP su CFW

is kur gauti Pandora.zip pack'o ir PSP Official 1.50 Update

ir kur man tada kai guasiu deti ar kaip padaryti ta 1.50 update??

 

kas cia per dalyklas PSP su CFW

is kur gauti Pandora.zip pack'o ir PSP Official 1.50 Update

ir kur ir ka man daryti su tuo 1.50 update aciu

 

a cia du puslaiai delto man i kita visus mano pasakymus cia meta :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

meskit psp pro langa ;) pirma viska perskaitykit tada klauskit ;);););)

Redagavo Welnias

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mam tokia problema kad pas mane ant kompo kazkodel nedaro msp format meta kazkoki the "Logical drive has more than a psysichal drive. Cannot handle it"

jei kas zinot kur problema padekit

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu krc galit kas padet.. prie 5 punkta kai suformatini mem stic ir sumeti failus, man tada nenuskaito kortos per PSP. Tipo reik is naujo formatint ir g***** gaunas... padekit plzz :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Taigi... :) :)

Jums Reikės:

PC su Windows XP

PSP su CFW

PSP Baterijos

Pandora.zip pack'o

PSP Official 1.50 Update

!!!Memory Stick Pro Duo kortelės (tiesiog DUO neveiks)!!!,4gb arba mažesnės (8gb neveikia,ir ta korta 32mb kur gavot su PSP taipat)

 

Eh.. :) Pradedam:

1.Išpakuojam pandora.zip archyvą.

2.Formatuojam savo Memory Stick su PSP

3.Formatuojam savo MS su archyve esančiu mspformat.

Start>Run..

rašom cmd

Nuotrauka

Į cmd langą tempiam mspformat.exe ir padėję tarpą parašom mūsų PSP kortos raidę(pažiūrėt galit Start>My Computer,arba Desktop>My Computer):

Nuotrauka

Enter,parašom Y ir vėl enter.

Nuotrauka

4.Dabar į PSP įmetam battery ir installer aplankuose esančius aplankus (_ _%,atrodys panašiai tik su pavadinimais) į PSP>GAME150 jei pas jus cfw,į PSP>GAME jeigu pas jus 1.50 (aplankus PSP,GAME150 ar GAME sukurkite patys)

Į PSP Memory Sticką įmetam 1.50 update'a(eboot.pbp), (į pradžią,kur yra jūsų PSP aplankas,ne į jį) ir pervadinam į UPDATE.PBP

Nuotrauka

5.Per PSP paleidžiam Pandora's Battery Firm. Installer ir paspaudžiam X'ą.Palaukiam kol baigs.

6.Pajungiam PSP prie PC.

7.Įeinam į išpakuotą anksčiau Pandora ir einam į msinst

8.Pakartojam 3. žingsnį,tik vietoj mspformat.exe tempiam msinst.exe,dedam tarpą ir parašom PSP stick'o raidę,tarpas,atidarom psp kortą ir tempiam msipl.bin failą į cmd langą.Enter.Palaukiam kol atsiras blalabla ? [Y] ir parašom Y,spaudžiam enter.

Nuotrauka

9.Atjungiam PSP,per PSP paleidžiam Pandora's Battery Creator.

Spaudžiam kvadratą,ir paleidžiam programą iš naujo.Dabar spaudžiam X.

Vuolia ! :) :)

Tavo rankose Pandora JigKick batarkė ir mem.stick'as. :)

 

Naudojimas:

Išjungiam PSP ir ištraukiam idedam baterija..Turėtumėt pamatyt dvi šviečiančias lemputes psp kairiame apatiniame kampe.. :)

Jei norite atstatyti Baterija į pradinę būseną,paleiskite Battery Creator ir spauskit L+R triggerius.

Išmes 0x14 errorą,bet viskas veiks.Nežinau kodėl išmeta,bet man veikia viskas puikiai kai restorinau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

atsakymas cia tam, kuriam po formato neranda memory sticko. Daryk per laida, nes per card readeri nemato win fat sistemos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.