H117

Gidas : Kaip pasidaryti Pandora Battery ir memstick

Rekomenduojami pranešimai

Cituoju: Dabar į PSP įmetam battery ir installer aplankuose esančius aplankus (_ _%,atrodys panašiai tik su pavadinimais) į PSP>GAME150 jei pas jus cfw,į PSP>GAME jeigu pas jus 1.50 (aplankus PSP,GAME150 ar GAME sukurkite patys)

Į PSP Memory Sticką įmetam 1.50 update'a(eboot.pbp), (į pradžią,kur yra jūsų PSP aplankas,ne į jį) ir pervadinam į UPDATE.PBP

kur sukurti tus naujus Aplankalus (PSP ir GAME), kur tiksliai ikelti update, is aplankalu __% sukelti tik aplankalus su failais ar vienus failus? ir ar eitu visa sita padaryti ant 2.50?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Geras Gidas, Dekui ;P

tu gal nefloodink, sitas gidas blogas :) tik fatam tinki ir tai i 1.5fw downgradina :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Blogas nes atgyvenes savo dabar niekas nebedowngreidinas iskart cfw ikala poto jei riekia atnaujina iki naujausios nesvarbu fat ar slim

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

sweiki..ziurekit..senokai pirkau psp su originalia 1.50 firmware..bet asinauJinau per 2 metus iki 4.05 apie psp nieo nezinodamas..dbr noriu kad veiktu geimai is kortos..ir bandau pasidaryti shita pandora battery ir stick'a..bet uzkliunu 5 tame zingsnyJe..isimetu tuos folderius su procentais ir t.t..isiJungiu psp..nueinu i games paleidziu pandora battery firm..ir viskas..ismeta erora..could not open ar kazka tokio..nepamenu..ka man daryt???

Jau bandziau daryti GAME folderi pagal savo firmware ior t.t..ir is tas pats š****..kur mano klaida???aciu uz atsakyma..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Reikia Custom FirmWare, o pas tave jau bus OFW. Tai jau reiks turėti pandorą kad pasidarytum cfw.

 

Pas mane 8GB, Tai nieko neišeis taip?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man atrodo kad nuo 128 tinka (gal) na 512 turetu tik tas patsir su 256 o as pats esu isbandes su 1 gb 2 gb ir 4 visi veike puikiai

 

EDIT: va is dark-alex vikipedios citata jai moki anglu i tavo klausima aatsakys

This requires an memory stick between 128MB and 4GB, that is PRO DUO, and is genuine. (Fakes work but reliability can sometimes be low)

Redagavo cepa

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

NE ! reikia kito psp (fat)

 

EDIT: jau galima, :)

Tai ar galima siuo budu is PSP SLIM Battery pasidaryti Pandora ir po to atgal i normalia?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man vienas dalykas neaiškus, jeigu aš dabar turiu užbrickinta psp turiu pandora battery tik memory stickas naujas ir aš negaliu suformatuot sticko su psp ar netinka jegu aš suformatuočiau jį naudojantis telefonu kaip card readeriu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.