absoliutas

Pasiulikete

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki zaidimu megejei, turiu problema, turiu Laptopa kuris turi tik 1gb ram, intel cour 2duo, 1.73GHz smarves....VISTA ir neveza geru zaidimu...

Prasau jusu kad padetumete issirinkti koki zaidima pabelsti tais lietingais vakarais....

Siulikite ivairius zaidimus kad pavilktu mano kompiuteris, nesu zaidimu megejes bet uzsimaniau biski...

Nereikia tu bajariuku kad ten eik nusipirk kompa , zaisk Mario ar kasko panasaus.... kompiuteris yra geras...

Man tik reikia zaidimu saraso kurios pavilktu mano kompiuteris.... ACIIU :D laukiu ats.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Diablo, Heroes, MadeMan, Mafia, True Crime 1, Dark Void pabandyk, Hidden And Dangerous, Sniper Elite, Cod 1 ir 2. Galbut 4 ant LOW ir 640x480 rezo. Grisiu namo pasakysiu daugiau

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Half life,Half life 2, Half life 2 epizode 1,NFS Underground 2. Beto patarciau persirasit i xp, maziau PC apkraus.

Redagavo taliz

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Sveiki zaidimu megejei, turiu problema, turiu Laptopa kuris turi tik 1gb ram, intel cour 2duo, 1.73GHz smarves....VISTA ir neveza geru zaidimu...

Prasau jusu kad padetumete issirinkti koki zaidima pabelsti tais lietingais vakarais....

Siulikite ivairius zaidimus kad pavilktu mano kompiuteris, nesu zaidimu megejes bet uzsimaniau biski...

Nereikia tu bajariuku kad ten eik nusipirk kompa , zaisk Mario ar kasko panasaus.... kompiuteris yra geras...

Man tik reikia zaidimu saraso kurios pavilktu mano kompiuteris.... ACIIU :D laukiu ats.

tai cia gali gaut ir 100 postu..ko nors protingesnio paklaust negalejai?? gali lost daug ka ir naujesnius geimus.tik reiks ant low losti arba medium. core 2duo normalus procas,ramu normaliai.gali i toki laisvai ir win7 rasyt.ir kompas griecia uveiks nei su vista.ar tau tinka bet kokie zaidimai.? geriausia kai info neduodi nieko.tipo jus man siulykit as einu paveiksiu ka nors idomesnio..ka nezinai ka nori lost? bent jau zanra koki..tada issirenki zaidima, tada pasiziuri intere kaip eitu ant tokio kompo ir viskas. ar tau cia viskas surast,patart,gal dar ir instaliuot atvaziavus i kompa..as ant panasaus laptopo laisvai pirmus 2 STALKER losiau tiktai taip.jokiu problemu,o sis zaidimas tikrai yra gana reiklus.gal tau nukopint cia visa pc zaidimu sarasa taip mazdaug nuo 1995 metu... noretum tokio saraselio??..na visa tai juk gali losti..

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą

Temos pavadinimas kaip ir turinys manau šiuo atvėjų nereikalingas jeigu temos kurėjas nera protingas žmogus. DELETE.

Dalintis šiuo pranešimu

Nuoroda į pranešimą