televizorius

Xbox LIVE Arcade žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

PS: atnaujintas startinis puslapis :)http://www.playmanija.net/forumas/index.ph...st&p=166215

 

 

Turim naujų žaidimų po 1200MSP. Visi išsišiepę jų laukia. Bet man kažkaip atrodo per brangu. Limbo atrodo įdomus. Palauksime akcijų (tik spėju reikės vos ne metus laukti).

 

* July 21 - Limbo

* July 28 - Hydro Thunder Hurricane

* August 4 - Castlevania: Harmony of Despair

* August 11 - Monday Night Combat

* August 18 - Lara Croft and the Guardian of Light

 

Šaltinis: http://www.xbox360achievements.org/news/ne...and-Priced.html

 

Man patikusių žaidimų trailer'iai:

 

Limbo:

 

Trumpas gameplay sneap peek'as: http://www.gamespot.com/xbox360/puzzle/lim...imbo-daily-demo

 

Trailer'is:

 

 

Lara:

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pasirodė Death Spank'as. Spėju turėtų būti visai populiarus (bent jau gameplay smagiai žiūrisi). Pažiūrėsime pardavimų skaičius už savaitės :D

 

Gameplay video:

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man trials hd tai litu ismetimas buvo. Nelabai idomu, o aukstesniuose lv. Tai isvis nesamoningai sunku

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai smagei atrodo reiks parsisiust veliau db tai monkey island 2 ir trials hd losiu

O Tu esi mano FriendList'e? Įsidėk mane. Matysi mano atskirų track'ų laikus. Na ir jei aplenksi... man būtų stimulas pavaryti geriau :)

 

 

Man trials hd tai litu ismetimas buvo. Nelabai idomu, o aukstesniuose lv. Tai isvis nesamoningai sunku

Panašiai ir aš masčiau. Gavau Gold'us Beginner ir Easy track'uose ir vos vos kelis Medium lygyje. Tada galvojau, kad žaidimas kaip ir baigėsi.. nes atrodė neįmanoma (hard track'uose net nebuvo aišku, ką daryti.. nusvirdavo rankos). O tada susigalvojau tikslą - gauti visus achievement'us. Na ir tada grįžo įdomumas, iššūkis ir t.t. :) Susirinkau visus achievement'us :) Tiek žaidimo, tiek DLC http://www.trueachievements.com/Trials-HD-...m?gamerid=89547

 

Ir boom! Dabar Expert track'ai kaip ir įveikiami gavosi :) Aišku su keliais šimtais nukritimų - bet įveikiami.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man trials hd tai litu ismetimas buvo. Nelabai idomu, o aukstesniuose lv. Tai isvis nesamoningai sunku

na manes arcade zaidimukai kazkaip netraukia, jau ageriau parsipust gero zaidimo add-on'a kad prasitest azidimo laiko.

maciau keleta neblogu arcade zaidimu (first person shoteriu), kurie atrodo tikrai kabliuojantys, bet ar juos imsiu - nezinau.

ai va kuris buvo tikrai ziauriai geras, tai Braid! nu nerealus game, bet teko sutauopyt 1200MPS ir pereit ji ant PC :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

xbox live nesinaudoju nes pas mane jtag

Man tai isvis ira problema kituose lygiuose reike kazka padaryt netik pralekt trasa o mano telikas senas nieko neiziuri kas mazom raidem parasyta xD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

xbox live nesinaudoju nes pas mane jtag

Man tai isvis ira problema kituose lygiuose reike kazka padaryt netik pralekt trasa o mano telikas senas nieko neiziuri kas mazom raidem parasyta xD

Tai kad normaliai tai nieko ten daryti nereikia jei apie Trials HD kalba eina. Na nebent Skill track'uose kažką reikia padaryti. Bet normaliuose - nieko! Tik pralėkti ir tiek (na aišku kuo greičiau ir kuo mažiau kartų nukrentant).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kol kas dar nepirkau jokių Arcade ar India games. Daugiausia praleidau ant Battlefield: Bad Company 2 nes nusipirkau visus galimus add-on :P tai yra SPECACT bundle ir ONSLAUGHT modą.

 

Ne į temą

SPECACT bundle 480MSP

Nuotrauka

 

Tai yra keturi camouflage ginklų ir uniformų skinai. Taip pat pridedama 12 naujų awardų ir 4 achievmentai.

 

Naujieji skinai skiriami šiems ginklams:

 

•Assault - M16A2

•Engineer - UMP-45

•Medic - MG3

•Recon - M95

 

Assault:

Nuotrauka

M16A2 Camouflage

Nuotrauka

Engineer:

Nuotrauka

UMP-45 Camouflage

Nuotrauka

Medic:

Nuotrauka

MG3 Camouflage

Nuotrauka

Recon:

Nuotrauka

M95 Camouflage

Nuotrauka

 

ONSLAUGHT 800MSP

 

Tai CO-OP misijų pack'as kuriame gali žaisti iki 4 žmonių.

 

Žaidžiama prieš žaidimo "botus", conquest tipo žaidimą(reikia užimti 3 priešų bazes/vėlevas). Žaidimas vyksta trijuose mapuose Valparaiso, Atacama Desert, Isla Inocentes ir Nelson Bay.

 

 

Su add-on gausite ir papildomus 8 achievmentus.

 

Tikrai linksma pažaisti su lietuviais ypač Atacama Desert įsėdi į chopperį ir ėdi visus kol kiti užima bazę

 

==========================

 

Taip pat dar liko 50 min. arcade žaidimo Blacklight: Tango Down 1200MPS

 

Tai lyg Quake/Unreal Tournament tipo žaidimas, na per video daug ką pasako

 

Mano manymu 1200MPS šis žaidimas nevertas jei nuleistų iki 800MPS tada dar pagalvočiau, bet manau kad tokio pobūdžio žaidimas labai greit atsibosta ir bent jau manęs taip labai jau ir nedomina.

 

==========================

 

And finally Breach kaip manau numanoma kaina 1200MPS

 

 

Ištikro šis žaidimas man teikia daug vilties ir manau kad ji turbūt tikrai paimsiu, aišku teks pirma trial išbandyti tada sakyti galutinį taip ar ne.

 

==========================

 

BTW Neseniai pradėjau lošti Left 4 Dead 2 ir man jis ištikro patiko taip kad manau jog pirksiu jam priklausantį DLC The Passing. Ištikro nothing special tik daugiau achievmentų, nauji mapai bei galima sutikti survivors iš pirmojo Left 4 Dead.

 

Taigi tiek iš mano nusipirktų bei planuojamų pirkti XBL stuff.

Redagavo ViPeRkillz
tema skirta diskusijoms apie arcade zaidimus, dali posto perkelk i BF:BC2 tema.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Blacklight: Tango Down

 

Aš šį žaidimą pažaidžiau vos kelias minutes ir tryniau ilgai negalvodamas. Nepirkčiau jo net jei ir 800MSP kainuotų. Vertę jo matau tik tame, kad galima close combat sąlygomis pasitreniruoti prieš lendant į Bad Company 2 :D

 

Breach

 

Šito laukiu nerealiai. Bent jau pabandymui. Kalbėjome jau šitoje temoje apie jį. Vienas xbox forume klausė Dev'ų, kada pasirodys žaidimas. Tai atsakymas buvo:

 

I said this:

I'm wondering what the release date is. It's early summer and there isn't a date yet. Interest in the game is starting to ween. This one has potential to be the best DLC title out there but it has fallen off the map lately.

 

They replied:

Cindy Swanson:

Thank you for your interest in Breach. We hope to announce a release date within the next week, or so.

Tas buvo prieš 3 dienas.

 

Tad matomai rugpjūtį mes šitą žaidimą jau turėtume išvysti in action.

 

-----

 

O visumoje pas mane eilėje iš Arcade serijos:

- Bet kokie išeisiantys Trials HD DLC

- Limbo DOTW

- Breach Demo

- Death Spank DOTW

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Redagavau temos pavadinima, kad butu aiskiau kas yra vidui "-Xbox LIVE Arcade žaidimai, - Akcijos, atrakcijos, deals'ai, DLC", o jusu diskusija iskeliau i BF:BC2 tema. Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Vaidai:

 

APIE TEMĄ

 

Kadangi Arcade žaidimus žaidžia ganėtinai nedaug žmonių, tai kurti atskiras temas pagal žaidimą matomai neapsimoka. Tad siūlau naudoti pradžiai vieną temą, kurioje:

 

- Šnekam bendrai apie Arcade žaidimus

- Diskuotuojame apie konkrečius

- Akcijos, atrakcijos, deals'ai, DLC

- Agitacijos nusipirkti ir palošti MP

- Pavardinam, kas ką turim nusipirkę iš XBLA

- ir t.t.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip laukiu breacho..... kada gi jis bus pagaliau !!!!!!! o ta tango down reikes susiveikt demo paziuret kas ten per velniava, girdejau neblogu atsiliepimu apie ji.

 

o kuo taip limbo patiko? man is video tai jis atrodo kazkoks labai depresuojantis zaidimas, nei muzikos nei ko... eini visur pilka....

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taip laukiu breacho..... kada gi jis bus pagaliau !!!!!!! o ta tango down reikes susiveikt demo paziuret kas ten per velniava, girdejau neblogu atsiliepimu apie ji.

 

o kuo taip limbo patiko? man is video tai jis atrodo kazkoks labai depresuojantis zaidimas, nei muzikos nei ko... eini visur pilka....

Limbo?! Gi super1 :) Man trailerį žiūrint šiurpuliukai per kūną eina :)

 

Paskutinės naujienos apie Breach

 

Kaip ir žadėjo taip ir padarė - paskelbė išleidimo datą. Žaidimas atidėtas iki 2011 sausio.

 

Visas straipsnis: http://www.xbox360achievements.org/news/ne...-Delayed--.html.

 

Finger'į vienu žodžiu mums visiems parodė :) Nors gal hardcore mode ir visai fun (šiokia tokia paguoda). Bent jau BF:BC2 žaidime šiuo režimu tikrai nesiskundžiu.

Redagavo bullka

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.