televizorius

Xbox LIVE Arcade žaidimai

Rekomenduojami pranešimai

Nu ka parsipuciau ~40 XBLA tai reiks laisvo laiko radus pratestuoti :)

 

Neiskentes tik Sonic 4 Episode 1 prabandziau, tai toks pat jausmas uzpludo lyg senaji sega minkyciau.. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka parsipuciau ~40 XBLA tai reiks laisvo laiko radus pratestuoti :)

 

Neiskentes tik Sonic 4 Episode 1 prabandziau, tai toks pat jausmas uzpludo lyg senaji sega minkyciau.. :)

Pala pala.. čia balandžio 1? :) Gi dar s4e1 neišėjęs. Jo išėjimą, jei teisingai pamenu, atidėjo į metų galą.

Ar Tu čia trailer'į pabandei? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

http://bt.xbox-sky.cc/review.php?id=19060&...s=sonic&p=1

 

Va nuleakintas :rolleyes: Pats ir xbox.com ziurejau, kad nera jo dar isleista, bet xbox-sky radau :mellow:

Joooo...

Pora klausimų:

1. Ar jtag'intoje konsolėje, padarius kokių nors pasiekimų (pvz achievementai irp an.), juos galima persikelti į xbox.com? T.y. persikeliu jtagintoje konsolėje profailą į USB, persinešu į normalią konsolę ir ten prisiloginu tuo savo profailu. Mano supratimu - turėtų susisinchronizuoti su microsoft'u visi pasiekimai. Ane?

Ne į temą

2. Ar dar daug pasaulyje liko jtag konsolių? Jos mane pradeda erzinti :rofl:

 

:D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joooo...

Pora klausimų:

1. Ar jtag'intoje konsolėje, padarius kokių nors pasiekimų (pvz achievementai irp an.), juos galima persikelti į xbox.com? T.y. persikeliu jtagintoje konsolėje profailą į USB, persinešu į normalią konsolę ir ten prisiloginu tuo savo profailu. Mano supratimu - turėtų susisinchronizuoti su microsoft'u visi pasiekimai. Ane?

Ne į temą

2. Ar dar daug pasaulyje liko jtag konsolių? Jos mane pradeda erzinti :rolleyes:

 

:mellow:

taip gali pernesti i kita console ir updatinti, bet perkelus atgal profilis greiciausiai susicorruptins, todel pries nesdamas turi pasidaryt backup.

 

taigi rlevin7 jas pardavineja, eik ir nusipirk viena :rofl:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu kas neturit XBOX Sky ar lėtai siunčia iš užsienio, tai šitame lietuviškame trackeryje kelia XBLA žaidimus (LINKAS)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Joooo...

Pora klausimų:

1. Ar jtag'intoje konsolėje, padarius kokių nors pasiekimų (pvz achievementai irp an.), juos galima persikelti į xbox.com? T.y. persikeliu jtagintoje konsolėje profailą į USB, persinešu į normalią konsolę ir ten prisiloginu tuo savo profailu. Mano supratimu - turėtų susisinchronizuoti su microsoft'u visi pasiekimai. Ane?

Ne į temą

2. Ar dar daug pasaulyje liko jtag konsolių? Jos mane pradeda erzinti :)

 

:)

Ne į temą

Niekur JTAG'ai nedingsta , jie pas zmones nusipirkus ir lieka arba vis atsiranda nauju, kuriuos pasidaro su tinkamom konsolem :P tad pasauly palyginus ju yra yra... :) O siap JTAG gerisss... Nei flashint reikia daugiau, nei diskus pirkt DVD-dl arba orginalius, viskas nemokamai (zaidimai, dlc, XBLA, temos, emulaitoriai, zaidimu modai, hombrew ir tt..), xlink yra gali grajint online, nors kadangi as daugiau offline player'is tai manes LIVE nedomina, pagrinde single playeris arba su draugais 1 v 1 :)
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Kaip zinot ar konsole jTaged.
Ne į temą

Isijunk xboxa, ir nueik i settings, tada console settings ir zek pacioj apacioj dash version. Jeigu 7xxx gali jtagint, jei 8xxx nebegali. Jeigu esi gaves bana tai net netikrink

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kaip zinot ar jau yra jtag console.Kaip isitikint.
Redagavo kenchy

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

O kaip zinot ar jau yra jtag console.Kaip isitikint.

Ne į temą

Rasykis i dvd freestyle dash ir ziurek ar paleis programa arba isikelk XBLA i HDD ar flash'a ;) Bet mano manyu JTAG'o neturi, jai tokie klausimai kyla, o jai ir turi, tai visiskai nesidomi ka perki.. ;)
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banintos konsolės ir XBLA klausimėlis :D

 

Jei pvz esu nusipirkęs kelis XBLA ir jie sėdi HDD bei gaunu ban, tai ar galėsiu tuos XBLA žaisti ar ne? Nes lyg dabar ban'ai HDD funkcijos neblokuoja. Tad kaip ir viskas turėtų būti čiki piki. Ane?

 

PS: Gal reik prieš "dark ages" užsipirkti žaidimų :D Nes spėju lapkritį visi tvarkingai eisime į offline'ą.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banintos konsolės ir XBLA klausimėlis :D

 

Jei pvz esu nusipirkęs kelis XBLA ir jie sėdi HDD bei gaunu ban, tai ar galėsiu tuos XBLA žaisti ar ne? Nes lyg dabar ban'ai HDD funkcijos neblokuoja. Tad kaip ir viskas turėtų būti čiki piki. Ane?

 

PS: Gal reik prieš "dark ages" užsipirkti žaidimų :D Nes spėju lapkritį visi tvarkingai eisime į offline'ą.

Pagal viska turetu islikt. Kai hdd lockind'avo po banu, tada jau problemu budavo, dabar neturetu kilt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.