narkata

inFamous 2

Rekomenduojami pranešimai

Aisku mane kokiu fanboy'u isvadinsit ir panasiai, bet tikrai, be pagrazinimu zaidimas atrodo gana nekaip grafiskai. Pirmas man atrode grazesnis, aisku, zaidziant atrodys graziau, bet palyginus pre-rendered paveiksliukus, kuriuos taip gyret ir situs du, tai kaip Diena ir naktis...

 

Neisvadins niekas:)

Man irgi atrodo kad toks zaidimas turetu geriau atrodyti...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neseniai isbandziau ir nepatiko. Galbut del to jog nedaug zaidziau ir vidury zaidimo isijungiau, nieko nesupratau ir pns. Grafika visai nebloga, geresne nei situose screenuose, bet prastesne nei ankstesniuose (zaidziau ant full hd tv). Na, pirmas labiau patiko, gal del to jog daugiau zaidziau. Bet man tai tikrai nera kazkuo labai ypatingas sitas zaidimas, vidutinis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai gerai sukurtas zaidimas, man taip atrodo. Bet as jo nezaides tai nzn ir ka sakyti apie si game. Reiks gal kas kaip isbandyti si game.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai gerai sukurtas zaidimas, man taip atrodo. Bet as jo nezaides tai nzn ir ka sakyti apie si game. Reiks gal kas kaip isbandyti si game.

 

Nusipirk ps3, žaidimą ir galėsi lošt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

inFAMOUS: Festival of Blood . intro ir siek tiek pradzios gameplay

 

Redagavo Magnitas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.