lukyslt1997

Padekit 6.20 isiupgradinau

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki tai va gavosi tokia nesamone kad pas manes Psp 2004 buvo 5 versija ir nejo daug games su tokai versija nusprendziau daryt upgrade padariau lygtai viskas gerai bet tik iejes i psp supratau kad padariau orginale versija. Kita diena nunesiau pa smeistra tas mano psp issiunte i Kauna ir ten tipo "Hakeriai" bande sutvarkyt bet kai padarytavo dupgrade neisijungia psp tai jie nieko nepadare ir psp nsuprendziau atsiimt nes jie su juo jau vargo 3men. Galit kas patart ka daryt? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki tai va gavosi tokia nesamone kad pas manes Psp 2004 buvo 5 versija ir nejo daug games su tokai versija nusprendziau daryt upgrade padariau lygtai viskas gerai bet tik iejes i psp supratau kad padariau orginale versija. Kita diena nunesiau pa smeistra tas mano psp issiunte i Kauna ir ten tipo "Hakeriai" bande sutvarkyt bet kai padarytavo dupgrade neisijungia psp tai jie nieko nepadare ir psp nsuprendziau atsiimt nes jie su juo jau vargo 3men. Galit kas patart ka daryt? ;)

shudakeriai b*.

 

pandora pjauni per puse batarke pasidarai

 

kisi i MS sticka dark alex universal downgrader updater

 

isupdatini iki 3.71 m33

tada i recovery meniu, per advanced format flash 1 and restore settings (problema kodel neisijungdavo man tas pats buvo ;D bet susitvarkiau pasiknises intike)

 

uzsikurs psp jau tada

 

tuomet update i 5.00 m33-6

 

ir i 5.50 gen-d3 final

 

viskas

Redagavo red-cat_eX

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

nu jo apie ta meistra kuriam davei psp viska pasako kad psp siunte i kauna ,tai jei psp atrist nesugeba tai idomu ka jis tada sugeba :blink:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.