kiler01

profilio corruptinimasis

Rekomenduojami pranešimai

sveiki,

 

toks idomus dalykas atsitiko: nuejau pas drauga ten pagrajinom biski su mano hardu ant jo konsoles, gryzau namo uzsimetu hdd ant savo aparato ir ziuriu kad tu dvieju profiliu kuriuos naudojom nebera. nuejus i memory skilty pasirodo kad abudu tie profiliai yra "corrupted" todel ju nerodo ir nepaleidzia.

 

kadangi maniskis yra XBL profilis o konsole nebaninta, tai man nelabai yra praradimas, o draugo profilis tai seip "trash" kad pas mane butu profilsi aki reikes palost.

 

kas mane domina tai yra del ko taip galejo atsitikti ir ar imanoma kazkaip atsitatyti tuos profilius (gaila 50-100G. man)? to draugo konsole yra banned, bet su nauju update'u (tuo kur flashkes palaiko). maniske su naujausiais xbl updates.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

buvo man taip ir ne karta, profilis corruptinasi tik tada kai i ji kazka irasai kitoje konsoleje (save, ach ir tt), pats neesu 100% isitikines, bet manau kad del to kad neatitinka konsoliu update, jei butu abi konsoes LIVE ir vienodais update, nemanau kad taip butu atsitike.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei jo konsole buvo baninta per praeitu metu banga kai buvo atimamos hdd funkcijos, tai del jo konsoles susicorruptino. Jis tikriausiai hdd atsistate su tuo updeitu kuris dar palieka profiliu corruptinima.

 

http://forums.xbox-scene.com/index.php?act...=0#entry4686278

Pades atstatyti dauguma seivu.

 

cia gi kileris sneka apie savo HDD kuri jis buvo nusineses pas drauga ir idejo i baninta boxa, BET ne tame esme, as toki pati dalyka pas save dariau, abu boxai buvo nebaninti, tik vienas LIVE pajungtas o kitas ne, susicorruptino vistiek.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

cia gi kileris sneka apie savo HDD kuri jis buvo nusineses pas drauga ir idejo i baninta boxa

Banintos konsoles corruptina profilius.

 

BET ne tame esme, as toki pati dalyka pas save dariau, abu boxai buvo nebaninti, tik vienas LIVE pajungtas o kitas ne, susicorruptino vistiek.

Galimas nesuderinamumas tarp dash versiju gali buti arba buvo profilyje koks seivas kuris yra priristas prie konsoles, pvz:. forza 3. Redagavo kame

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Banintos konsoles corruptina profilius.

 

 

Galimas nesuderinamumas tarp dash versiju gali buti arba buvo profilyje koks seivas kuris yra priristas prie konsoles, pvz:. forza 3.

taip jos corruptina, bet ne tik profilius bet ir seivus. tai jeigu seivai tvarkoje o susicorruptino tik profilis tai reiskia kad buvo dash versijos skirtingos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na apie seivus nieko nesake, bet jeigu profili sucorruptino tai ir seivus turejo.

 

killeri pabandyk su ta programa atsistatyt kuria auksciau minejau, jei turi kaip prisijungt prie pc hdd.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

seivai nepajauciau dar kad butu sueje. pas ji senas banas. dar kai tik isejo HDD, be bricko.

isbandysiu ta programa pasakysiu kaip gavos, bet ar ji un-coruptina ir profilius, nes atrodo kalba tik apie saves? :thumbsup4:

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

suveike tas gidas. vel sedziu live ;) tik kad live profili pavyko sutvarkyti o offline'inio ne :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.