karoplis

Neveikia Zaidimai?

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki gal ir ne i ta tema rasau jei taip tai atsiprasau.taigi iskilo problemele su atristu slim psp.Seniau kai ikeliu 3 zaidimus man jie pasileisdavo bet kai antra kart irasydavau, ikeldavo kita zaidima ir tektdavo formatuoti kortele.dabar formatavau memory sticka ir ikeliau 6 zaidimus vietos dar turejo likti 2gb is 8gb bet kai isidedu kortele man raso NO GAMES bet korteles atmintis uzimta.Kas cia per bairiai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki gal ir ne i ta tema rasau jei taip tai atsiprasau.taigi iskilo problemele su atristu slim psp.Seniau kai ikeliu 3 zaidimus man jie pasileisdavo bet kai antra kart irasydavau, ikeldavo kita zaidima ir tektdavo formatuoti kortele.dabar formatavau memory sticka ir ikeliau 6 zaidimus vietos dar turejo likti 2gb is 8gb bet kai isidedu kortele man raso NO GAMES bet korteles atmintis uzimta.Kas cia per bairiai?

Tu atsirišes savo psp ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nueik i system, system settings ir system information (mazdaug toks kelias) ir pasakyk kokia firmware versija pas tave :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati problema 6.20 versija .

 

Jaj kas zinot man i skype: o-man-viskas-p* . Ačiū labai .

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pas mane ta pati problema 6.20 versija .

 

Jaj kas zinot man i skype: o-man-viskas-p* . Ačiū labai .

Nu tai gal pirma nusilausk psp, kad eitu zaist zaidimus is korteles :D O jei pas taves psp 3000 tai isvis gali pamirst apie zaidimus is korteles

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.