soOxeris

Ps2 bėda dėl čiurškesio.

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi gavau ps2 čipuotas tarkim įdedu kokį žaidimą neorginalų jis man čirškia kaip krauna arba žaidžiu, o jei orginalą įdedu viskas gerai jokio čirškesio kaip čia suprast? MANO FAT ps2 (storas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki taigi gavau ps2 čipuotas tarkim įdedu kokį žaidimą neorginalų jis man čirškia kaip krauna arba žaidžiu, o jei orginalą įdedu viskas gerai jokio čirškesio kaip čia suprast? MANO FAT ps2 (storas)

tepk lazerio slankiojimo mechanizma, arba jei reikia isvalyk.....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o kaip isvalyti arba tepti? Bet pvz orginalus zaidimai necirskia, o neorginal cirskia

Man tai sakyciau panashiau i tai, kad cirshkia del to, kad nenuskaito gerai kompakto, skaito su klaidom. Bandyk irashyti leciausiu greiciu, o jei taip ir irashinejai tai pabandyk letai irashyti pasirinkes kitu gamintoju diskus. O jei ir tai nepades - seda lazeris arba apsineshus lazeriuko optika. Pavalyti prieisi tik pati virsutini leshiuka. Jei problema dulkes, gali bandyti valyt naudodamas suspausta ora.

Sutept ten nieko nesutepsi, kad necirkshtu :unsure:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps2 tankiausiai cirskia kai lazeris ant begeliu sunkiau vaiksto ir tada prasokineja varikliuko kuris lazeri stumbdo dantukai, ant fatu kaikuriu nuo lazerio ant varikliuko dantuku plastmasine detale uzsispaudzia, netvarkysi gali plastmase sudilti!

del tepimo, nzn ar cia gerai, bet as tepes esu santechnikoje naudojamu "UNIPAKU", sutepti turi abu begelius, lazeri stumdancio varikliuko dantukus, ir nepakenks sutepti stalciaus atidarymo mechanizma!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ant ps2 tankiausiai cirskia kai lazeris ant begeliu sunkiau vaiksto ir tada prasokineja varikliuko kuris lazeri stumbdo dantukai, ant fatu kaikuriu nuo lazerio ant varikliuko dantuku plastmasine detale uzsispaudzia, netvarkysi gali plastmase sudilti!

del tepimo, nzn ar cia gerai, bet as tepes esu santechnikoje naudojamu "UNIPAKU", sutepti turi abu begelius, lazeri stumdancio varikliuko dantukus, ir nepakenks sutepti stalciaus atidarymo mechanizma!

Cia pavadinciau trakshi, ne ne cirshkia.

Grieztai nerekomenduociau tepti visko ish eiles ir bile kuo! Geriau jau su ta pacia "koshyte" nustumta i shonus per nauja uztept.

O trakshi ne del sutepimo trukumo, o del sudilimo arba detales deformacijos (ta kuri prispaudzia). Jei kaltas prispaudimas, jis per silpnas - reiktu palenkti atitinkamai ir bus viskas ok.

Jei plastmasine detale sudilus (ta kuri vaikshto ant slieko) - reiktu ja pakeist.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinai ka darik man ir taip buvo tik su fatu su slimu nepastebejau tokio dalyko , pirk tik verbantimus ,ir rasyk kuo mazesniu greiciu nes irasai greitai ir lazeris kai loadina labai begioja nes dideliu speedu buvo irasitas geimas , arba kita bieda kaip sake sutepk slankiojanti mechanizma :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beto, kartais pats lazeris skleidzia garsa skaitydamas diska, tokiu atveju du turejau su ps2 fat, lazeris neilgai gyveno!

paprasciausiai jei nuemus nuo lazerio plastmase matai 4 laidukai iki lesiuko ateina, jei jie pajuodave gali lazerio ieskoti kito!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

beto, kartais pats lazeris skleidzia garsa skaitydamas diska, tokiu atveju du turejau su ps2 fat, lazeris neilgai gyveno!

paprasciausiai jei nuemus nuo lazerio plastmase matai 4 laidukai iki lesiuko ateina, jei jie pajuodave gali lazerio ieskoti kito!

Va cia tai dristu teigti, kad yra pasakyta gryna nesamone. Tie laidukai eina i magnetines pagalves kurios pakelia lesiuka, kad sufokusuoti lazerio spinduli (tas visas fokusavimo procesas butent ir pasireishkia cirshkesiu). Jie nieko bendro su lazerio nusedimu neturi.

 

Zinai ka darik man ir taip buvo tik su fatu su slimu nepastebejau tokio dalyko , pirk tik verbantimus ,ir rasyk kuo mazesniu greiciu nes irasai greitai ir lazeris kai loadina labai begioja nes dideliu speedu buvo irasitas geimas , arba kita bieda kaip sake sutepk slankiojanti mechanizma :)

Irashinejant dideliu greiciu ishsiskiria ta pati shiluma, bet nespeja atvesti disko pavirshius ir taip greta esantys disko duomenu takeliai labiau padarkomi nei kad irashinejant letesniu greciu, ko pasekoje gaunamas bjauresnis 0 ir 1 reprezentuojantis pavirshius. Lazeris ne begioja, o leshiukas tiesiog bando sufokusuoti (killnojamas magnetines pagalves), tikslu kaip imanoma geriau ishgauti informacija nuo disko pavirshiaus. Sliekine pavara stumia per takelius visa lazerio mechanika.

Del verbatimu - nepasimauk ant fake. Pabandyk keleta skirtingu disku irashyti ir kuris PS2 lazeriui bus "draugishkiausias" ta ir naudok.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Va cia tai dristu teigti, kad yra pasakyta gryna nesamone. Tie laidukai eina i magnetines pagalves kurios pakelia lesiuka, kad sufokusuoti lazerio spinduli (tas visas fokusavimo procesas butent ir pasireishkia cirshkesiu). Jie nieko bendro su lazerio nusedimu neturi.

matai lazerio nusedimo ne viena priezastis gali buti.... perkaite laidai prasciau srove perduoda, o butent toj vietoj reikalingas tikslumas, fatu ne tris ir ne penkis turejau, cia mano pastebejimas, perkaite laidai, jei ir dar skaito, tai neilgai skaitys, o jie perkaista kaip visi jau zino del blogu disku, arba jei nemokantis zarztuka pasukina!

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

matai lazerio nusedimo ne viena priezastis gali buti.... perkaite laidai prasciau srove perduoda, o butent toj vietoj reikalingas tikslumas, fatu ne tris ir ne penkis turejau, cia mano pastebejimas, perkaite laidai, jei ir dar skaito, tai neilgai skaitys, o jie perkaista kaip visi jau zino del blogu disku, arba jei nemokantis zarztuka pasukina!

tevai geriau neberashyk... ba vejus cia zarstai.... :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tevai geriau neberashyk... ba vejus cia zarstai.... :)

tevai, cia bandai papasakot kad jei ant laido esantis lakas svyla tai cia chui...., tai cia as vejus rasau? ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tevai, cia bandai papasakot kad jei ant laido esantis lakas svyla tai cia chui...., tai cia as vejus rasau? :)

ten laidai nesvyla, del to kad ten nevaiskto tokios sroves kad degintu laidus.... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.