narkata

Mortal Kombat

Rekomenduojami pranešimai

 

FINISH HIM :)

Redagavo FUZA

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu uz geru 30 minuciu ismeginsi sita zaidima ant PS3 <_<

Prisiminsiu gerus laikus ,Kai ant segos losdavau

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu uz geru 30 minuciu ismeginsi sita zaidima ant PS3 <_<

Prisiminsiu gerus laikus ,Kai ant segos losdavau

Aha,prisimenu ir aš kai ant segutės pliekdavau MK,dar labai patikdavo kompiuterinėse ant PS1 žaist berods 4dalį...oi kiek pinigėlių kompiuterinėje palikta -_- bet buvo gerai :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as tik ant segos loses MK , ant PS1 loses bet levas man tas buvo Turbut 4 dalis

Geriauses tai buvo 2-3 man

Einu zaisti jau <_<

 

[update] Nu va katik suzaidziau, labai trumpas , keturios tik kovos, Internete nerandu kaip daryti finish him -_-

3D TV efektas labai silpnas

Pats pats zaidimas tikrai geras

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai kad čia ne 3D žaidimas.

Mortal Kombat is the first title in the series to include 3D graphics with gameplay solely on the 2D plane (2.5D).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mortal Kombat is the first title in the series to include 3D graphics with gameplay solely on the 2D plane (2.5D).

Ne į temą

Tai tą ir sakau :thumbsup4:

 

Gameplay'aus atžvilgiu, mano nuomone, fighting žanro žaidimams 3D netinka, daug geriau 2.5D (Mortal Kombat, Street Fighter IV, BlazBlue, Marvel Vs Capcom 3). Šitas Mortal Kombat ir vizualiai, ir gameplay'aus bei siužeto atžvilgiu atrodo super.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As snekejau omeni kad 3D TV akinius uzsidejus ,labai mazai jautesis kad zaistum 3d

Plius ijungus 3D TV, rezoliucija krenta i 720p atjungus ji, zaidi 1080p tas pats ir su GT5

Redagavo narkata

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Ne į temą

siužeto atžvilgiu atrodo super.

O koks ten gali būti siužetas muštynių žaidimuose? Nelabai įsikertu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu as tik ant segos loses MK , ant PS1 loses bet levas man tas buvo Turbut 4 dalis

Geriauses tai buvo 2-3 man

Einu zaisti jau :)

 

[update] Nu va katik suzaidziau, labai trumpas , keturios tik kovos, Internete nerandu kaip daryti finish him :)

3D TV efektas labai silpnas

Pats pats zaidimas tikrai geras

Juos vadina ne "finish him", o fatalities

 

Ne į temą

Tai tą ir sakau <_<

 

Gameplay'aus atžvilgiu, mano nuomone, fighting žanro žaidimams 3D netinka, daug geriau 2.5D (Mortal Kombat, Street Fighter IV, BlazBlue, Marvel Vs Capcom 3). Šitas Mortal Kombat ir vizualiai, ir gameplay'aus bei siužeto atžvilgiu atrodo super.

Ne į temą

Soulcalibur puikus pavyzdys, kad fighting žaidimai puikiai veikia ir 3d aplinkoje.
Redagavo Fisherman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu, ar jums neatsibodo laukti demo ant xbox 360? Nes mane jau pradeda nervuoti, kad ps3 turi jau palyginus labai anksti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man įdomu, ar jums neatsibodo laukti demo ant xbox 360? Nes mane jau pradeda nervuoti, kad ps3 turi jau palyginus labai anksti.

Sake kurejai, jog pirma pasirodys demo PSN+, paskui ant paprasto PSN ir veliau ant Xbox 360. Tikriausiai jog si antradieni turetu iseit, bet nera zinoma tiksliai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mitas: Mortal Kombat mokamas online

Na sakyčiau negeri dalykai vyksta, Naujo MK žaidimo online bus aktyvuotas su kodu, kuris bus kartu žaidimo įpakavime. Kodas veiks tik ant vienos konsolės, jei atsiras norinčių pasiskolinti žaidimą iš draugo ir išmeginti online, turės mokėti 10$ (apie 25lt, 800ms taškų.). Visiška vagystė, ypač tiem, kas žais žaidimą ant xbox 360 konsolės, kuri ir taip naudoja mokamas Xbox Live paslaugas :)

Platesne info:

Warner Bros. reportedly tells retailers that one-time use tokens activate connected play, secondhand users play for $10.

 

 

Source: Enthusiast game blog Joystiq.

 

What we heard: The Online Pass initiative first gained steam last year, when Electronic Arts announced that the online modes for its sports titles would be free for those who purchased the game new but require a buy-in for secondhand users. THQ quickly adopted a similar strategy for many of its games--most recently the platinum-selling Homefront--and it appears as if Warner Bros. Interactive Entertainment is next.

 

 

Who wouldn't willing pay to spit acid into their opponent's face?

Joystiq reports this week that it has obtained a memo from WBIE to retailers detailing an Online Pass initiative for the upcoming NetherRealm-developed fighter Mortal Kombat. According to the memo, Mortal Kombat will ship with a one-time use code that grants access to its online modes. However, those who pick up the game secondhand must pay $10 (800 Microsoft points) to play online.

 

"Mortal Kombat, available on April 19 for the PlayStation 3 computer entertainment system and the Xbox 360 video game and entertainment system from Microsoft, includes a one-time-use registration code that gives players access to all online modes in the game," the note reportedly reads. "Players who do not have a code will get a free two-day trial of the online play and then be able to purchase the online modes for 800 Microsoft Points on Xbox Live Marketplace and $9.99 on the PlayStation Network."

 

The official story: Warner Bros.' PR agency had not responded to a request for comment as of press time.

 

Bogus or not bogus: Looking not bogus. Publishers have been keen on monetizing used-game sales and rentals, and EA's Online Pass method doesn't appear to have negatively impacted sales. Its wider adoption appears to be inevitable.

Šaltinis: Gamespot Redagavo LFXiksas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.