wader

Riders

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, kaip pastebejote tarp musu geimeriu padaugejo ir rideriu (tarp ju ir as). Taigi si tema bus skirta bmx'eriam, kad ir pradedantys, prisijunkit :unsure:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taigi pasidalinkit sava info, kokiais bemikais vazinejat, kiek laiko jau, ka mokat is tricku? ;)

Pats vazineju su DK Cleveland, bet keisti crankai, gripsai, pedalsai, sproketas i 25t ir sia vasara zadu keisti galini rata :unsure: Vazineju apie metus, bet turejau didele kelio trauma tai teko padeti sektiek i sona, nesinorejo dar labiau pablogint bukle :) Sia vasara zadu bent jau 180 ismokt ir link 360 keliauti, jeigu greiciau 180 ismoksiu, tai ir daugiau bandysiu :)

Redagavo wader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai važinėju su Custom stock. ~70% dalių yra custom. Po gimtadienio (birželio 20d.) galvoju pirkti freecosterį, ir dažyti bmx visą juodai ir nusipirkti custom stemą auksini, ir nippelsus auksinius, taippat freecosteris bus aukso spalvos (ryžas :unsure:).

Nieko padoraus nemoku: išairint ant rampos, BH ~4skeitus, Rollbeka puikiai atkalęs, nes ruošiuosi 180mokintis, bet niekaip neįšeina apsukti tuos 180laipsniu. ;/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai važinėju su Custom stock. ~70% dalių yra custom. Po gimtadienio (birželio 20d.) galvoju pirkti freecosterį, ir dažyti bmx visą juodai ir nusipirkti custom stemą auksini, ir nippelsus auksinius, taippat freecosteris bus aukso spalvos (ryžas ;)).

Nieko padoraus nemoku: išairint ant rampos, BH ~4skeitus, Rollbeka puikiai atkalęs, nes ruošiuosi 180mokintis, bet niekaip neįšeina apsukti tuos 180laipsniu. ;/

Suk galva kiek gali i ta puse i kuria sukies (nors cia technika 360, bet bent lengviau 180). Man sukniso viska tas kelis :// Zadu atlekt vasara i klaipeda, tai gal ir bike pajamsiu, tai bus gera proga susimatyt ir paridint ;))

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš tai važinėju su Custom stock. ~70% dalių yra custom. Po gimtadienio (birželio 20d.) galvoju pirkti freecosterį, ir dažyti bmx visą juodai ir nusipirkti custom stemą auksini, ir nippelsus auksinius, taippat freecosteris bus aukso spalvos (ryžas ;)).

Nieko padoraus nemoku: išairint ant rampos, BH ~4skeitus, Rollbeka puikiai atkalęs, nes ruošiuosi 180mokintis, bet niekaip neįšeina apsukti tuos 180laipsniu. ;/

As tai nesuprantu taves... kam tu kisi i ta baika tiek pinigu? Per 2metus vistiek nieko taip ir neismokai. Garantuoju, kad veliau noresi parduot ir krisi i dideli minusa.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš ir usijiemu šiuo pamegiu apie 9 menesius važineju tai 180 , 360 ,footjam, manual ,nose manual bet tik trumpa laiko tarpa ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as vazineju skeitu jau 3 metus.bet kai kartais duoda kas nors pavazineti su bmx tai bh padarau ir dar rolebacka.seip smagus daigtas tie bmx/mtb tik nelabai man.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai nesuprantu taves... kam tu kisi i ta baika tiek pinigu? Per 2metus vistiek nieko taip ir neismokai. Garantuoju, kad veliau noresi parduot ir krisi i dideli minusa.

O ką tu nori atvažinėt metus, ir parduot kaip tokios būklės kaip pirkai ir gaut tiek pat? Nejuokauk. ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik noriu pasakyt, kad tau neverta i ta dvirati tiek kist, kisi kisi ir veliau parduosi uz daaaug pigiau. Nu bet jei neturi kur pinigu det, tai sekmes. Ir jeigu vel nepagavai ka noriu pasakyt tai uzjauciu.

Redagavo 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir kas kad parduosiu tą daigta pigiau? Juk aš jį naudosiu visą tą tavo laiką tarp dabar iki VĖLIAU.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tik noriu pasakyt, kad tau neverta i ta dvirati tiek kist, kisi kisi ir veliau parduosi uz daaaug pigiau. Nu bet jei neturi kur pinigu det, tai sekmes. Ir jeigu vel nepagavai ka noriu pasakyt tai uzjauciu.

Ne nu p***, zmogau tu bent supranti kam keiciamos dalys bmx'e? Jei ne, tai nerasyk to ko pats nesupranti.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Suprantu, jei rimtai tuom uzsijimi. Rasau tik del to, kad kiek ji maciau tai man jis pasirode is tu kurie tik parodytu ta dvirati pries draugus ir pan., nei rimtai tuom uzsijimtu. Gal as ir klystu. Peace. (viskas taskas)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nemanyk, kad per metus gali ismokt tiek, kad jau dalyvautum kokiam cili in action ar karamboj. Dauguma rideriu isvis kelis trickus temoka, nes daugumai svarbiau su chebra pabut nei plust iki traumu, kad ka ismoktum :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nes daugumai svarbiau su chebra pabut nei plust iki traumu, kad ka ismoktum :)

Va va, visi ten kartu varo, o jis siaip dura stumdo. Nei i sp atvarydavo (dabar nezinau pats mazai tevazineju :) )

Nu isvis kelis kartus mates ji. Tai atrodo, kad pieno iki parduotuves nuvaziuot jam tas bmx'as.

Redagavo 360

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.