Interesantas

Padėkite neišmanančiam dėl firmaware versijos

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu šituos reikaluos visiškai žalias, gal padėsit. :) Ankščiau turėjau Xbox'ą su "ixtreme 1.4". Kaip prasidėjo naujų wave 3 žaidimų balius, pradėjau žaidimus patchint, kad veiktų ant 1.4. Dabar turiu naują konsolę ir ją nusiflashinau praeitą mėnesį (gegužės pabaigoj). Kokia firmware čia gali būti įrašyta? Vieni sako 1.7, kiti LT. Aš pats čia nesigaudau. Kokio wave žaidimus galiu lošt? Ar saugus firmware? Mano Xbox'as Jasperis, 2010 09 01 gamybos.

 

Kitas klausimas būtų, ar vis dar galiu lošt savo senus nupatchintus (kad veiktų ant 1.4) žaidimus. Kiek suprantu iš karto banas būtų. Bet gal aš klystu? Ar man dabar tik naujausiu žaidimus lošt?

 

Ačiū už atsakymus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Taip cia naujausia fw, jokiu game nereikia patchinti. O tuos kuriuos turi nupatchintus kad veiktu ant 1.4 tai nepatarciau su jais jungtis i live nes tikrai nebus saugu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Mano Xbox'as Jasperis, 2010 09 01 gamybos.

gal isduotum paslapti kur pirkai si kompa? pagal kalendoriu tai siandien yra 2010-06-13 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As prie to pacio paklausiu,Kur xbox'e paziureti kokia firmaware versija Ygrusta???

Aciu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As prie to pacio paklausiu,Kur xbox'e paziureti kokia firmaware versija Ygrusta???

Aciu.

reikia arba pasijungti xboxo dvd roma prie kompo ir nuskaityti dvd roma ir suzinosi arba reikia zinoti kada buvo flashintas kompas ir tada mes tau pasakysim kokia FW buvo irasyta :) prasom

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.