scalman

Patapon 3

Rekomenduojami pranešimai

tai dabar pats kami lakstys laukais? gal kazkaip ipies kad ten jo "avataras", nes bent jau man keistokai atrodo. anyway laukiamiausias mano psp zaidimas :) pirmos dvi dalys tai epic win buvo

Redagavo kiler01

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jo pataponai buvo kazkas naujo ir nematyto ir keisto bet kartu itraukiancio ir dainuodavai net kartu ten su jais .. :) krc smagu tikrai..ir nelengva taip pat. bet daineles tai mintinai jau istrige galvoja.. :)

 

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jo, geriausias ir man PSP zaidimas. Idomu Idomu.

 

 

pon pon pata pon

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

turejo siandien buti isejes patapon 3 bet niekur dar nera atsisiusti :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Pon-pon-pata-pon .. :megusta:

pataponai pareina ir i PSV nuo sekancios saivaites,bei palaikys PSP/PSV multiplayeri.

 

Patapon 3 will finally be made available for purchase and play on the Vita beginning next week. It will join the original Patapon and Patapon 2 with PSP/Vita multiplatform support. This news was confirmed on the Official PlayStation Blogcast episode 062.

vienas orginaliausiu ,keisciausiu ir tikrai idomiausiu handletiniu zaidimu. butina suniuniuot kokia viena kita dainele pamacius sio zaidimo pavadinima kur nors.. :happy:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.