5XeviL

XBOX 360 Slim

Rekomenduojami pranešimai

Cia retai pasitaikantis SLim gedimas. Kiek pamenu brokuotas cpu/gpu. Siusk atgal i microsofta, pakeis nauju.

 

out of warranty :angry:

 

siaip pirkau vien tik del dvd romo dabar dar biski pameginau pazaisti tai labai greitai uzfreezina galvoju gal meginti daryt rgh ir poto fan speed didinti gal padetu tai arba meginti kaitinti gpu/cpu gal pades net nezinau ka sia butu galima meginti daryti nes gaila kompo geras dar yra nu aisku neskaitant gedimo :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai jau turiu slim, bet va iskilo klausimas ar pas jus slim made in china ? Nes krc as imiau slim galvojau kaip microsofto tai tikrai nebus kinietiskas o cia blt....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai jau turiu slim, bet va iskilo klausimas ar pas jus slim made in china ? Nes krc as imiau slim galvojau kaip microsofto tai tikrai nebus kinietiskas o cia blt....

 

kinietiskas pas visus :whistling:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seniai jau turiu slim, bet va iskilo klausimas ar pas jus slim made in china ? Nes krc as imiau slim galvojau kaip microsofto tai tikrai nebus kinietiskas o cia blt....

 

Almost everything is made in China or in P.R.C. (kas reiskia ta pati).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki man dabar iskylo klausimas eina prisijungti issorini harda prie xbox ir kad ji roditu kaip hd o ne flash?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei konsole ne RGH/JTAG tai maksimum 16GB leis naudoti. Jei su RGH/JTAG nulauzimu tai gali iki 2TB pasijungti ishorini HDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as sia konsules nusipirkau tik vakar, ziurejau ir data tai ji buvo 2011 04 11 pagaminta, tad galiu tiketis ja nusilauzti taip kad veiktu isorinis hdd ir visa kita?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu dashboardo versija 2.0.14719.0 ir zemesne tada taip, gali ja nusilauzti RGH budu ir naudoti ishorini HDD

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Noreciau paklaust apie xbox slim atrisima ? Ar atsiristu mano xbox'as: MFR date: 2011-09-09

Pagal sita http://www.team-xecuter.com/psu.png - mano yra "pagamintas 2010" metais nes virs AV lizdo pas mane parasyta 12V - 10,83A nors konsole pagaminta 2011 taip kad pasimeciau pats. Tikiuos supratot ka norejau parasyt :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar galima fleshinti butu aisku tik paziurejus i pati dvdroma ishardzius konsole, ar galima daryti RGH nulauzima galima spresti is dashboardo versijos paziurejus i settings > system info

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Neoriginalius ideti tik 20 60 120 250 320GB HDD ir tik tam tikrus modelius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

 

Įsigijau Xbox 360 Slim 250 GB RGH konsolę. Norėčiau, kad visi man reikalingi žaidimai būtų vidiniame konsolės diske, todėl norėčiau užduoti principinius klausimus, į kuriuos neradau labai aiškių atsakymų...

 

1. Ar turėdamas originalų diską, galiu žaidimą perkelti į konsolės HDD, kad žaidžiant nebereiktų naudoti disko ir žaidimas visada būtų vidiniame HDD? (Guide dažniausiai kalba apie žaidimų atsipūtimą į PC ir tada perkėlimą į vidinį HDD). Galbūt tada man reiktų daryti to disko .iso ir tada jau kaip Guide pataria? Ar su paprastu PC DVD-ROM'u galėsiu pasidaryti .iso, ar reikia to specialaus DVD ROM'o?

 

2. Ar galiu kažkokiu būdu iš draugo 360 S RGH konsolės (jis naudoja išorinį nešiojamą hardą ir ten pas jį visi žaidimai) persikelti visus žaidimus į savo vidinį HDD taip, kad jie veiktų? Ir atitinkamai, ar iš savo vidinio HDD galiu perkelti žaidimus į draugo išorinį nešiojamą HDD taip, kad jie veiktų pas jį?

 

3. Jeigu pas mane RGH, tai ar man svarbu, kad siunčiantis iš torentų žaidimas būtų PAL, ar gali būti ir NTSC?

 

labai dėkoju už atsakymus,

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai asmuo, pardaves konsole tokios info nesuteikia? Uz ka tada jam pinigus mokejai?

Redagavo GMR

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.