5XeviL

XBOX 360 Slim

Rekomenduojami pranešimai

JAV atnaujinta versija prekyboje pasirodys jau šią savaitę ir kainuos 300 JAV dolerių. Europoje konsolė turėtų pasirodyti liepos 16-ą dieną. Tuo tarpu „Microsoft“ patvirtino, kad senesnės „Xbox 360“ versijos jau nebegaminamos, todėl, be jokios abejonės, žaidimų parduotuvės stengsis atsikratyti senų versijų - galime tikėtis begalės akcijų ir išpardavimų!

 

Taip pat tapo žinoma, jog laidas, kuriuo bus galima persiųsti visą informaciją iš dabartinių „Xbox 360“ HDD į atnaujintos konsolės kietąjį diską, įmontuotą į konsolės korpusą, kainuos 20 JAV dolerių. Veiksmas labai paprastas: vieną laido galą prijungiame prie kietojo disko, o kitą prie naujos konsolės USB jungties, po ko meniu atsiras atitinkamas pasirinkimas.

 

 

 

Taip išeina nebegamins senuju versiju ir parduotuves nores kuo graiciau atsikratyti

Redagavo 5XeviL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Atsiprasau netaip parasiau :)

Redagavo 5XeviL

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Lietuvoj vis vien tiek pat kainuos X'ai, atpigs tik tada, kai atveš naujuosius X360 S (po kokių 2-3 mėnesių geriausiu atveju).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tai vat perziurejau visus video ir ryskiai matosi kad dvd romas lieka LITEOn pati konsole sumazinta nelabai todel yra tikimybe kad gali buti senas modelis dvd romo 93450 bet aisku reikia palaukti kol kas nors ja isardys ir pasakyk koks modelis dvd romo stovi ir to laukti reiks neilgai daugiausiai menesi :) o tada reiks laukt kol zmones "isprievartaus" ta dvd roma tikuosi ant rudens jau ir as zaisiu nauju SlimLine :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve kaip nelaiku papuoliau nusipirkau xbox 360 elita praita savaite o dabar naujas uz ta pacia kaina ;/ va ir nuplauke saibos. O seip sitas naujas atrodo tikrai graziai ypac tas wifi imontuotas nuostabus dalykas ;* deja man nenuskilo :) na vistiek kol prades juos flashint praais sektiek laiko

 

Ne į temą

p.s. Kad mane zaibas nutrenktu ;D uz ta nenora palaukti
Redagavo mantasxbox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Dieve kaip nelaiku papuoliau nusipirkau xbox 360 elita praita savaite o dabar naujas uz ta pacia kaina ;/ va ir nuplauke saibos. O seip sitas naujas atrodo tikrai graziai ypac tas wifi imontuotas nuostabus dalykas ;* deja man nenuskilo :) na vistiek kol prades juos flashint praais sektiek laiko

 

Ne į temą

p.s. Kad mane zaibas nutrenktu ;D uz ta nenora palaukti

As ir va uzvakar nusipirkau. IR NENUSIVYLIAU.. Prie mano kambario dizaino tas juodas S atsiprasant visai netiktu... Neisizeiskit, paprasciausia nemanau, kad kazkas pasikeis game'inimo metu, viskas taspac kaip ir xbox 360 (paprastas), tik deze vos ne vos sumazino ir dar rakandu ten prikiso. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As ir va uzvakar nusipirkau. IR NENUSIVYLIAU.. Prie mano kambario dizaino tas juodas S atsiprasant visai netiktu... Neisizeiskit, paprasciausia nemanau, kad kazkas pasikeis game'inimo metu, viskas taspac kaip ir xbox 360 (paprastas), tik deze vos ne vos sumazino ir dar rakandu ten prikiso. :thumbup:

seip nerakandu wifi tai labai nuostabus daiktas o man teko 15metru internetinio kabelio pirkt kad iki x'so atsivest o su wifi butu buve paprasciau na ir kalbama kad tyliau jis dirba bet tik 1 trukumas dar niekas neflashina :D

 

p.s. kur savo pirkai jei nepaslaptis?

Redagavo mantasxbox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

berods ant x360 yra pirkt wifi adapteris

edit: va http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.30952

yra tai yra bet jo ir kaina :thumbup: ir papildomas sh.. voliojasi aplink o naujam x uz ta pacia kaina gauni viska kartu bet galima sakyt kas pirko dabar x'sus apdege. Redagavo mantasxbox

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Hm nemanyciau ,kad ten senieji dvd romai , argi neklausei kaip jie tyliai dirba :thumbup: ?

dirba tyliau bet pagal garsa nenustatysi koks dvd rom stovi beje is 30sec zaidimo krovimosi nesuprasi gerai ar didelis garsas ar ne kaip ir buvo nutruktas kadras tad gal tas zaidimas buvo irasytas i hdd reikia laukti tikru expertu isvadu o ne tu kurie daugiau reklamuoja nauja produkta

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

yra tai yra bet jo ir kaina :thumbup: ir papildomas sh.. voliojasi aplink o naujam x uz ta pacia kaina gauni viska kartu bet galima sakyt kas pirko dabar x'sus apdege.

Bet logiškai pagalvojus dabar kas Xbox 360 slim nusipirks tas tures pirkt orginalius kol ji prades nulauzinet tai ir gaunas tas pac ar nusipirksi wifi adapteri ar žaidima ant slimo

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.