mmmm

Ką jimt Wii ar Ps3 ?

Rekomenduojami pranešimai

Neišsirenku kuria jimti? :) :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nori zaidimu su idomesniu valdymu ir jei tau nerupi grafika, imk wii, bet jei nori standartinio valdymo, geros grafikos ir jei negaila pinigu ant originaliu zaidimu, tai imk ps3 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziurint kokios salygos tavo. Negaila paaukot "saldainio" imi ps3, ne tai wii. Aisku nebutinai taip...

 

- Wii gamestyle +

- Wii grafika -

- Wii cipavimas (nemetam man minusiuku, manoo nuomone ;3 ) -

- Wii cipuoti zaidimai (jau neapie mano nuomone kalbama) +

 

- ps3 gamestyle +/-

- ps3 grafika +

- ps3 cipavimas (mano nuomone) +

- ps3 cipuoti zaidimai (velgi nemano nuomone) -

 

Wii : 2/2

Ps3 : 2,5/1,5

Redagavo bebad4fun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Siaip jei seima zais, su draugais noresi pazaisti, tai daug smagiau wii, bet jei vienas su juo zaisi, tai greit atsibos (man asmeniskai). O ps3 tai zaidimai vienam daug idomesni, aisku online galima gerai pazaisti. Tik aisku tau zaidimai kainuos :) As turiu abi konsoles, tai nezinau net ka patarti. Bet is pradziu nusipirkau ps3 kai svarsciau ka rinktis is siu dvieju konsoliu :)

 

P.S. tai yra mano nuomone. Tiek temos autorius sprendzia tegul pats, tiek kiti zmones turi savo nuomone, tad as gerbiu Jusu nuomone, Jus gerbkite mano :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, mes pas drauga visad kalam fifa 10 ant ps3. Fantastiskas zaidimas zaidziant su draugais :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai patarciau ringtis Ps3

 

O wi tai atsibos. O jai dar atsiras PS Move tada bus kaip wii :thumbup:

Redagavo Coxas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nors ir atsiras PS3 move, vistiek nebus manau daugumos kaip wii zhaidimu (ash shneku tik apie gerus geimus, ne apie visokias nesamones), jei megsti visokias shaudykles ir gera grafika imk Ps3, jei megsti puzzle (loginius),netradicinius geimus arba platformerius (kaip ash :D ), spalvota spalvu gama zhaidimuose, o ne pagrinde pilka, blizgia grafika, tai imk wii.. tavo reikalas, kaip sakant :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip jus čia manot.. bet aš asmenishkai pirkau wii ne del valdymo, o del paciu zaidimu..

pritariu, nes prie valdymo galima priprasti, konsole perkant labiausiai reikia atsizvelgti i zaidimus, kokie tau patinka ir kokie yra ant tos platformos

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jeigu esi pasiruoses tolimesnem islaidom tai imk PS3, nes zn ne viena atveji kai uzknisa zmogu pirkti originalius zaidimus ir jis parduoda konsole

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jaip patinka mosikuotis su su lazdelem rankose, ir zaisti tokius niekalus kaip mario ir t.t, tau wii, jai nori normaliu zaidimu ir kitu geru funkciju - ps3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Wii jau ne vienintele su kitokiu valdymu dabar lygiai tas pats ir ant ps 3 yra.

Tikrai ne lygiai tas pats. PS3 tik gaudo su stacionaria kamera spalvotus burbuliukus (spalvotus, kad atskirtu zaidejus) ir gali suprast kur jie randasi tik 2D. Softwarishkai ishskaiciuoja greiti nebent. O visa kita jei ir teigia kad gali - ish tikro "spelioja".

Wii kamera integruota WiiMote pultelyje, supranta kur randasi pultas 3D. Yra pagreicio jutikliai, posvyrio jutikliai, o su motionPlus priedu (arba naujausiuose integruota) - dar daugiau precizishkesnis daviklis.

Taip, kad PS3 shiuo klausimu atsilikes kaip dinozauras.

PS3 sakyciau gali gauti pliusa, kad su updeitu (lyg priesh menesi) atsirado galimybe zaisti ir matyti 3D game (su akiniais). Cia pasiekta del pakankamai galingo HW (yra dar "smarves" tobulinimam).

 

Pats esu bandes ir PS3, ir Wii. Pasirinkau Wii, nes man patinka zaidimu dvasia, spalvotumas (pritariu Venox2008) atkeliaves ish GC (kas man labai patinka, kad ishliko), ir ypac valdymas su WiiMote. PS3 isigyt net neplanuoju (yra kur retkarciais pazaidziu, bet manes "nekabina").

 

Del pasirinkimo zmogui reiktu apsisprest paciam. Geriausia, aishku, ishbandyti abi konsoles gyvai, su keleta zaidimu, ir pazaist tiek vienam, tiek ir keliese.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As rinkciaus PS3 tiek del zaidimu, tiek valdymo atzvilgiu. Zinoma zaidimai kainuos daug, bet koks idomumas kai turi kruva stampuotu zaidimu ir nezinai kuri zaist:) Man taip budavo su ps2, visi hitai ir nezinai kuri zaist...

 

Galbut kitiem nera tokios problemos:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, pakartojausiu jau n-taji karta, jog cia labiau reikia rinktis ne konsole, o zaidimus, nes zaidimu bibliotekos kardinaliai skiriasi. Galima sukti galva ka imti xbox360 ar ps3, bet kai kalba eina apie ps3 ir Wii, pasirinkimas akivaizdus - tau labiau imponuojantys zaidimai, o kokie tau labiau patinka, geriausiia zinai tu pats.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.