Rekomenduojami pranešimai

ne, as kalbu apie traileri ta.ok kinect vaiksciot po meniu tada. so cool. kuom tai susije su gameplay? galetu atsikratyt inect jei rimtai. man kinect ir real racing simulator kazkaip na... neskamba svelniai sakant. :D

kuom tau tas kinect db uzkliuvo nori zaidi su juo nori ne

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne, as kalbu apie traileri ta.ok kinect vaiksciot po meniu tada. so cool. kuom tai susije su gameplay? galetu atsikratyt inect jei rimtai. man kinect ir real racing simulator kazkaip na... neskamba svelniai sakant. :D

Nu tipo va

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ziuru nemazai minusu gavau:)Bet anyway ta kinect bus gana sunku pritaikyt racing simuliatoryje , nes kai pagalvoji tokius zaidimus reikia zaist , su pultu arba vairu , o ne su ranka kazka ten mosoti:DD Nu kameros valdyma ar po meniu vaikciot tai ok suprantu , bet pacia masina valdyt tai nlb.Jei tokia grafika padarys bus osam , bet kazin ar tokias aplinkas detales padarys , labai noreciau kad padarytu pvz labai detalias aplinkas mieste kokioj Romoi ar Londone vaziuoji per tiltus , raizai siauras miestu gatves ir panasiai.Gali iseit geras zaidimas , bet tam reikia ideti begales pastangu:)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tipo va

tas video taip, tik tai nebuvo oficialus zaidimo pristatymas tada,tai buvo tik kinect pritaykymo pademonstraviams. pirmas oficialus Forza 4 traileris buvo dabar.dauguma apie Forza 4 nieko nezino ir ziurejo tik si traileris. juk kai zaidima pristatai pirma karta tai ir parodai viska ka nori parodyt kas zaidime svarbiausia bus ,ka ir matom treileri sitam. kur ten buvo kinect parodyta ? niekur, ir net nebuvo uzraso gale trailerio jokio apie kinect. tai kur cia kinect jus matot is trailerio ?

kad ir palaikys ,valio,juk ne vairuosim su kinect, GT5 irgi palaiko kamera,ar tai ka nors keicia zaidimui paciam? to niekas nenaudoja.

 

Nuotrauka

 

 

 

Microsoft and developer Turn 10 confirmed Forza Motorsport 4 will ship for the Xbox 360 in Fall 2011.

 

The fourth installment of the series will support Kinect as well as traditional racing controls. Microsoft first announced the title at this past E3.

 

"We showcased a Kinect-enabled project from Turn 10 Studios at E3 2010, which let players explore and experience their dream cars like never before," a Microsoft spokesperson told IGN."That tech demo demonstrated some of the experiences possible with Kinect and Forza.

 

"Forza Motorsport 4 brings together genre-defining, controller-based racing and the power and freedom of Kinect to create an automotive experience unlike anything before it."

YAY..palaiko kinect !! yes yes yes... :D

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Man kaip tik coveris ziauriai patinka :D galetu toks ir but , bet koks skirtumas vistiek neperku zaidimu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Koks jum cia koveris.. durneliai kazkokie logo ant balto lapo priklijavo ir tiek

Beja kasnors issiaiskinot kad reiskia bulius ir gyvate tam traileryje?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip jums, bet man taip lievai su Kinect atrodo, kad nežinau. Normalų vairą su pedalais pasijungi ir daug fainiau ir maloniau būtų nei atsistojusiam rankas mosikuoti... :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir jei neklystu Ford GT stovi Top Gear trasoje, tai gal Forza 4 ir tures Top Gear Test Track :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir jei neklystu Ford GT stovi Top Gear trasoje, tai gal Forza 4 ir tures Top Gear Test Track :)

Ne į temą

tai kad pats treileris gale jau saukte saukia uzrasa Top Gear , nejau nepastebejai ? :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

tai kad pats treileris gale jau saukte saukia uzrasa Top Gear , nejau nepastebejai ? :)

Ne į temą

Sita maciau, bet istraukos buvo is Top Gear America

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nežinau kaip jums, bet man taip lievai su Kinect atrodo, kad nežinau. Normalų vairą su pedalais pasijungi ir daug fainiau ir maloniau būtų nei atsistojusiam rankas mosikuoti... :)

man masinos apziurejimas su kinect patiktu bet vairuoti tai toli grazu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man masinos apziurejimas su kinect patiktu bet vairuoti tai toli grazu :)

man patiktu apziuret is su pulteliu.kamera valdai ir tiek,nori zoom,nori nutolini nori apsuki,is visu pusiu apziuretum su dviem analogais. kame kinect privalumas cia kazin butu? .. mosuot rankom ir stengtis suvaldyt kamera..? ar daryt ipod tipo judesius pirstais ore. aisku ideja gera nu galima bus bent tam panaudot kas turi.aisku ne vairuot.ir aisku jei po to su ijungtu kinect zaidimo metu neprades tau kienctas valdyt masinos uz tave.. :) jau geriau as pats, kazkaip visai nenoreciau "isivaizduot, kad laikau vaira rankose" ..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

man patiktu apziuret is su pulteliu.kamera valdai ir tiek,nori zoom,nori nutolini nori apsuki,is visu pusiu apziuretum su dviem analogais. kame kinect privalumas cia kazin butu? .. mosuot rankom ir stengtis suvaldyt kamera..? ar daryt ipod tipo judesius pirstais ore. aisku ideja gera nu galima bus bent tam panaudot kas turi.aisku ne vairuot.ir aisku jei po to su ijungtu kinect zaidimo metu neprades tau kienctas valdyt masinos uz tave.. :) jau geriau as pats, kazkaip visai nenoreciau "isivaizduot, kad laikau vaira rankose" ..

Va butent , kad simuliatoriu turi atstoti tikras vairas, kaip tarkim guitar hero gitara. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.