isstatu1

µTorrent pagalba

Rekomenduojami pranešimai

Idejus .torrent i programa, ir ta pati .torrent failiuka istrynus, man programa raso: Can't open .torrent file C:/.../.../....

Kaip padaryti, kad nereiktu to .torrent laikyti kompe?

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Idejus .torrent i programa, ir ta pati .torrent failiuka istrynus, man programa raso: Can't open .torrent file C:/.../.../....

Kaip padaryti, kad nereiktu to .torrent laikyti kompe?

As tai siunciant utorrent faila iskart paspaudziu open in utorrent, utorrnet'e spaudziu ok, ir viskas....

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As tai siunciant utorrent faila iskart paspaudziu open in utorrent, utorrnet'e spaudziu ok, ir viskas....

Ir tiki, kad kompe jo nelieka?

Jei pumpini - jis yra.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir tiki, kad kompe jo nelieka?

Jei pumpini - jis yra.

ai taip, jie lieka ten kazkur C:Users:appdata ir t.t.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ai taip, jie lieka ten kazkur C:Users:appdata ir t.t.

Pradzioj jie gali buti bet kur. Bet kai suaktyvinami, programa (dauguma, bet nesakau, kad visos elgsis 100% taip pat) atsikopina juos i tam tikra dira. Jo vieta gali pasikeisti per nustatymus.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Kodel man cia checkina? Anksciau taip nebudavo.. Ir tai daro kiekviena karta, kai ijungiu programa

Redagavo isstatu1

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nuotrauka

 

Kodel man cia checkina? Anksciau taip nebudavo.. Ir tai daro kiekviena karta, kai ijungiu programa

Tai leisk 100% pabaigt. Jis tikrina kiek failo parsiunte.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kodel man cia checkina? Anksciau taip nebudavo.. Ir tai daro kiekviena karta, kai ijungiu programa

Tu jos niekad neišjunk tik minimizink ir tau necheckins.

Redagavo ch0k3

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tikrai jie lieka as buvau kaskur atkases juos , tai ir skypo buvo ir qtorrento labai daug tu failu ^^ viska istriniau ir nuo siol darau tik open with qtorrent.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chekina tada kai buni pakeites failu vieta paleides per nauja torrent failiuka nustati siuntimo direktorija i ta vieta i kuria perkeliai faila.

jei failu nejudinai, o taip daros kiekviena karta programa ijungus, ziurek setingsuose ar nera kazkoios funkcojos kad juos chekintu (db darbe tai negaliu pasiziuret pats).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

chekina tada kai buni pakeites failu vieta paleides per nauja torrent failiuka nustati siuntimo direktorija i ta vieta i kuria perkeliai faila.

jei failu nejudinai, o taip daros kiekviena karta programa ijungus, ziurek setingsuose ar nera kazkoios funkcojos kad juos chekintu (db darbe tai negaliu pasiziuret pats).

Na atrodo ne

Parsisiunciu>imetu i programa (pati programa ten kazkur juos persikelia) > Istrinu.. Kaip ir visada

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodo ne

Parsisiunciu>imetu i programa (pati programa ten kazkur juos persikelia) > Istrinu.. Kaip ir visada

open .torrent failus o ne save-open. bent jau as visada taip darau. beje torrentas visada VISUS failiukus issaugo nustatytame folderyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Yra dar problema, kai ijungtas uTorrent, man daznai issijungia internetas, ir ne tai, kad atsiconnectintu, bet ir rauteris kazkaip uzluzta, ir tenka ji isjungt/ijungt.. Kaip tai pataisyt?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na atrodo ne

Parsisiunciu>imetu i programa (pati programa ten kazkur juos persikelia) > Istrinu.. Kaip ir visada

torrent failiukus gali arba seivint,tada ir vieta gali parinkt i kur,ir tada juos istrynus aisku nieko tau nebesius,arba gali daryt open,tada tu ju nei matysi nei zinosi apie juos,tiesiog kai baigi siustis,jei seedint nenoresi,paimi ir istrini to parsiusto failo pati torrent failiuka per utorent ir tada jo kompe nelieka.bet jie nei trukdo nei ka,buna savo vietoj.tik nereikia ju seivint,o tik open daryt. checking daro jei kazka siuntei ir sustabdei , po to pradedi siust kad ir kitos vieto bet ta pati torenta ,tada pirma daro checking kad matytu kiek to failo persiusta ,tada siuncia toliau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.