mp3magas

Del forza 3

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki ar imanoma persisiusti Forza motosport 3 Gymkhana trasa ar kokia kita nesijungiant prie live sistemos ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos paklausiu cia. Kaip isirasyt antra diska i HDD jai turi GOD formatu ji?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nekuriant naujos temos paklausiu cia. Kaip isirasyt antra diska i HDD jai turi GOD formatu ji?

o is kur emei god? as pas save tai pirmiau susimeciau i hdd 1 dvd. tada pasileidau zaidima ir suinstalinau 2 dvd. o tada visa tai paciame xbox per nxe2god paverciau i GOD.

jei neturi disku tai http://bt.xbox-sky.cc/download.php?Hash=aa...c2f9cfd66fa4806 torrentas.

Ne į temą

1tb per usb pajuges?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

o is kur emei god? as pas save tai pirmiau susimeciau i hdd 1 dvd. tada pasileidau zaidima ir suinstalinau 2 dvd. o tada visa tai paciame xbox per nxe2god paverciau i GOD.

jei neturi disku tai http://bt.xbox-sky.cc/download.php?Hash=aa...c2f9cfd66fa4806 torrentas.

Ne į temą

1tb per usb pajuges?

Tai iso gaut neproblema man, galvvojau gal god patogiau iskleist i hdd, nes esme tokia kad i isorini isikelus abu diskus rodo tik antra ir nepaleidzia zaidimo.. O jai imesciau tik pirma diska, padaryciau seivus, o tada tik ikelciau antra, tai leistu suinstaliuot?

 

Ne į temą

Aha, per USB, stabdymo jokio nesijaucia, tai pagalvojau kad neapsimoka ji verst i xbox hdd ;)
Redagavo Shotgun

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai iso gaut neproblema man, galvvojau gal god patogiau iskleist i hdd, nes esme tokia kad i isorini isikelus abu diskus rodo tik antra ir nepaleidzia zaidimo.. O jai imesciau tik pirma diska, padaryciau seivus, o tada tik ikelciau antra, tai leistu suinstaliuot?

 

Ne į temą

Aha, per USB, stabdymo jokio nesijaucia, tai pagalvojau kad neapsimoka ji verst i xbox hdd ;)

is tikro tai nezinau. torrent adresa kur daviau tai ten butent 2 disko kontentas kuris metasi tiesiai i hdd. bet xbox hdd. todel nezinau ar tau tai pades

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is tikro tai nezinau. torrent adresa kur daviau tai ten butent 2 disko kontentas kuris metasi tiesiai i hdd. bet xbox hdd. todel nezinau ar tau tai pades

I isorini tikrai neisikels, bet greitu metu manau tureciau gaut 20gb tai reiks bandyt keltis ;) Dekui uz link

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki gal necia rasau bet vistek tai susije su forza 3 , tai va znt 2 diska kur ira papildimai masinu ane , tai vat as jau perejau apie puse zaidimo , ir noriu ta 2 diska isirasiti i usb flesa , tai jei is hdd istrinsu tus papildimus , nedinks mano masinos kur esu nusipirkes ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sweiki gal necia rasau bet vistek tai susije su forza 3 , tai va znt 2 diska kur ira papildimai masinu ane , tai vat as jau perejau apie puse zaidimo , ir noriu ta 2 diska isirasiti i usb flesa , tai jei is hdd istrinsu tus papildimus , nedinks mano masinos kur esu nusipirkes ?

pagal viska jai nera masinu zaidime, enra ir tavo seivuose, arba prades zaidimas crashint ir tuo pasibaigs :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bet jei istrinu nezaides ir irasau i usb ir pradedu zaisti gal neko nenutiks db bijau :D

jeigu ms pagalvojo apie toki dalyka kad gali but istrauktas flashas ir hardas is boxo tai gal ir padare kad seivai nenukentetu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu as bandyciau per live persisiusti dlc ar tai saugu su nelegaliu ? ir ar jeigu butu banned xbox nebutu tokiu bajeriu kad pakartotinai hdd bana gauciau ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jeigu as bandyciau per live persisiusti dlc ar tai saugu su nelegaliu ? ir ar jeigu butu banned xbox nebutu tokiu bajeriu kad pakartotinai hdd bana gauciau ?

jei ixtreme lt ir normaliai sutvarkytas zaidimas tai saugu kolkas. o jei jau xbox banintas tai aisku prie live neprisijungsi.

o naujausias dashboardo update'as nuima hdd bana.

dlc mokami. taip kad pries tai turi nusipirkt ms live tasku uz kuriuos perkami dlc

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

jei ixtreme lt ir normaliai sutvarkytas zaidimas tai saugu kolkas. o jei jau xbox banintas tai aisku prie live neprisijungsi.

o naujausias dashboardo update'as nuima hdd bana.

dlc mokami. taip kad pries tai turi nusipirkt ms live tasku uz kuriuos perkami dlc

seip kazkur maciau kad yra keletas free dlc tai gal ir nereiks tu tasku, o as jau turiu ta naujausia dashboardo updeita isiinstaliaves ir jeigu man pavyktu prisijungt prie live tai negauciau hdd bano ?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.