Venox2008

[Wii/Gamecube mini review] (New play control!) Pikmin 1 & 2

Rekomenduojami pranešimai

Nuotrauka

 

Nuotrauka

 

Kūrėjas: Nintendo

Leidėjas: Nintendo

Išleidimo data: išleistas

 

Šį kartą rašau apie gerą eksliuzyvą (tiksliau apie 2 iš karto, nes jie abu labai panašūs ir vienodai verti dėmesio) pavadinimu Pikmin. Kas nežinote apie ką žaidimas, tai neapsigaukite iš to kaip jis atrodo, iš pradžių kol pats nepabandžiau, į jį žiūrėjau skeptiškai, atrodė man jis kaip žaidimukas vaikams iki 7 metų, pasirodo, kad klydau.. ;)

 

Žaidimą galima būtų pavadinti Strategija/išgyvenimo simuliatoriumi (bent jau pirmąją dalį tai tikrai), nes pirmojoje dalyje yra laiko limitas (30 dienų).. gerai, papasakosiu kaip čia kas.. Žodžiu kapitonas Olimar skrenda su savo kosminiu laivu ir atsitinka nelaimė ir jis nukrenta į nepažystamą planetą ir jo kosminis laivas išsibarsto dalimis po visą planetą. Žaidimo tikslas kuo greičiau surinkti savo laivą kuo greičiau, nes pirmojoje dalyje kapitonui senka oras, o pats žaidimas vyksta dienomis (rytas, pietūs, vakaras, naktis), oro limitas pirmojoje dalyje yra 30 dienų, taip, kad reikia stengtis kuo daugiau surinkti dalių per vieną dieną (bent jau aš taip darau).. na ir kaip gi tas dalis surinkti?..klausiate jūs.. ;) toje planetoje Olimar aptinka mažus žmogeliukus (kaip mano draugai sako "dumbliukus" ;)) jie yra ištikimi pagalbininkai ir kur juos nusiusite, jie atliks visus darbus, t.y neš laivo detales, įvairių augalus bei gyvius ir už tai gausite dar daugiau pikmin'ų ir gaminsite savo armiją ;)

 

Grafika: ji graži bei spalvota, nors tai yra tik Gamecube'o portai, grafika nei kiek nenusileidžia naujiems žaidimams..

 

Žaidžiamumas: šitą žaidimą žaisite kaip beveik paprastą strategiją, tik kartais teks pasukti galvą norint praeiti pavyzdžiui: paprasti Pikmin'ai negali plaukti, o pikmin'ų bus kelių rūšių, mėlynieji gali plaukti, kiti gali griauti tam tikras sienas, kiti mėtiti bombas ir t.t Žaidime teks kovoti ir su bosais, teks apgalvoti kaip geriausiai jį pulti..

 

Mano įvertinimas:

 

Grafika: 9/10

Geimplėjus 8,8/10

Valdymas: 9/10 (valdymas pagrinde su pointer'iu)

 

p.s. nežinau panašių žaidimų nei šis, nes šis - išskirtinis, pamėginkite abi dalis, kam patiko - laukite trečios, nes jau apie ją sklando kalbos, beje trečioji išeis ant wii, nintendo tai jau patvirtino ;) beje antrąją dalį galima žaisti dviese..

 

 

 

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Nuotrauka

Redagavo Venox2008

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.