juockis124

xbox 360 slim pirkimas

Rekomenduojami pranešimai

šiaip Elite atpigo iki £149.99

Gi nebegamins arcade, pro, elite, tai ir bando jų atsikratyti. Manau dar kris kainos, bent iki kokių 130 svarų (gal). Tai kam nereikia naujo x'o, galit pirkti senus. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma, as ka tik xbox 360 arcade su play n charge ir HDMI laidu gavau uz 700lt :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai itariu brangiai.

kodel? nufleshinta, 2 zaidimai, play n charge, bei HDMI kabelis, tai tikrai nebrangu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nuflešinta, tai dar pigiau turėjo išeiti.

ne. fleshinimas kainuoja apie 40lt, tai su mano priedais ir susides 700lt

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ne. fleshinimas kainuoja apie 40lt, tai su mano priedais ir susides 700lt

Aš manau, kad nuflešintos konsolės vertė stipriai nukrenta, nes negali mėgautis viena didele savybe - MultiPlayer. Bet kas nežaidžia tai ką žn, gal ir p* tada...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš manau, kad nuflešintos konsolės vertė stipriai nukrenta, nes negali mėgautis viena didele savybe - MultiPlayer. Bet kas nežaidžia tai ką žn, gal ir p* tada...

Ne į temą

O dabar tu man paaiskink, kodel negalima megautis ta savybe?? Taigi Ixtreme LT yra, tikrink zaidimus ABGX 360 ir megaukis tuo live i sveikata. O del to, kad verte nukrenta, tai tu teisus, nes gal zmogus norintis pirkti xbox 360 nori neflashinto, kadangi flashintas reiskia buvo lysta i vidu ir nezinai ka tam viduj dare... Ir siaip jau baikim offtopint, sitoje temoje diskutuojama tik apie xbox 360 slim pirkima.
Redagavo narutas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jooo, kaip arkadei brangu. Galima lietuvoje nusipirkti arcade už 500-600lt ir HDMI kabeli už ~50lt...

iš ebay.co.uk paėmiau HDMI kabelį už 11LT ir puikiai naudoju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai zinoma, as ka tik xbox 360 arcade su play n charge ir HDMI laidu gavau uz 700lt :D

biski brangiai mokejai as uz elite 600 lt mokejau o tu uz arkade 700 lt jis naujas kainuoja apie 600 lt db net ir pigiau o ta hdmi laida nusipirkti neproblema ir vietoj to play n charge paprastas pakraunamas batarkes nusiperki (topo centre dabar yra uz 20 lt su pakroveju) ir sekmingai zaidi

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Baikit offtopica, si tema yra apie slim modelio pirkima. Sekantys su tema nesusije pranesimai bus trinami.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Seip pataru pirkti xbox 360 slim is amazon ,arba jei ira galymibe is pvz londono jei esi , tai nueik i artimiausia gamezone parduotuve . Mp3magas zn delko temokejai uz savo elita 600 lt nes jis falconas ^^ .. Beto darb pas tave banintas , tai isvis tebutu vertas kokiu 400litu , matyt pasiseke pardavejui , ir pasiseke tau kad isejo unban updeitas ir gali naudoti savo 120gb hdd ^^.

Redagavo spikeriuks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, ir aš sugalvojau susitaupyti pinigų ir nusipirkt Xbox 360 Slim. Ir iškilo vienas klausimas, ar aš galėsiu žaisti neoriginalius žaidimus, jei nusiflash'inčiau į iXtreme LT, kuris yra skirtas LiteOn diskasukiams?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai vat, ir aš sugalvojau susitaupyti pinigų ir nusipirkt Xbox 360 Slim. Ir iškilo vienas klausimas, ar aš galėsiu žaisti neoriginalius žaidimus, jei nusiflash'inčiau į iXtreme LT, kuris yra skirtas LiteOn diskasukiams?

Slim modeliai dar nėra nulaužti, jų negali tiesiog imti ir nuflashinti taip pat kaip ir senus modelius... Taigi jei pirksi slim negalėsi žaisti neoriginalių game, kol jo nenulauš (jei išvis nulauš)

 

P.S. Netyčia paspaudžiau padėkos mygtuką ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.