Viliasas

Klausimas dėl pigiai gauto čipo

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

šiandien vaikštinėjau turgelyje ir nebrangiai radau kaip suprantu "Matrix Infinity" čipą :D Pats PS2 neturiu, bet jei jis tikrai yra tas kas manau ir jei jis veikia, gal mąstyčiau jį įsigyti.

 

Mano klausimas būtų, kaip žinoti ar čipas yra veikiantis, ar jis ne klonas ir pan. Čia padariau fotkę kaip jis atrodo, bet kokybė labai prastai nes nėra ant fotiko rėžimo kur mažus daiktus fotografuoti:

Nuotrauka

 

Iš išvaizdos būtų ligtais šitas: http://www.modchipstore.com/Matrix-Infinit...1-12-16202.html

 

Taip pat atrodo, kad jis jau buvęs įlituotas kažkur. Kokia tikimybė, kad jis gali būti veikiantis?

 

Kokios būtų jūsų mintys šia tematika :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki,

šiandien vaikštinėjau turgelyje ir nebrangiai radau kaip suprantu "Matrix Infinity" čipą :D Pats PS2 neturiu, bet jei jis tikrai yra tas kas manau ir jei jis veikia, gal mąstyčiau jį įsigyti.

 

Mano klausimas būtų, kaip žinoti ar čipas yra veikiantis, ar jis ne klonas ir pan. Čia padariau fotkę kaip jis atrodo, bet kokybė labai prastai nes nėra ant fotiko rėžimo kur mažus daiktus fotografuoti:

Nuotrauka

 

Iš išvaizdos būtų ligtais šitas: http://www.modchipstore.com/Matrix-Infinit...1-12-16202.html

 

Taip pat atrodo, kad jis jau buvęs įlituotas kažkur. Kokia tikimybė, kad jis gali būti veikiantis?

 

Kokios būtų jūsų mintys šia tematika :)

Na aš savS2 neardžiau ir nežinau kaip atrodo čipas, bet pas mane Matrix Infinity, labai gerai veikia, dar nebuvo žaidimo kurio neskaitytu...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na aš savS2 neardžiau ir nežinau kaip atrodo čipas, bet pas mane Matrix Infinity, labai gerai veikia, dar nebuvo žaidimo kurio neskaitytu...

:D Man reikia sužinoti ar įmanoma patikrinti ar čipas yra veikiantis, neperkant PS2 :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

vargu ar patikrinsi, turi istatyti ji i ps2 ir pamatysi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.