Alanas

Jtag

Rekomenduojami pranešimai

Nu tai koks jis meistras jei nusisneka, labiau neismanelis, o seip tai taip pas tave Jasper...

Man irgi taip pasirode, nes kaip pradejom sneket apie Jtag, jo nuomone apie tai buvo neigiama, aceit kad tai visiskai neisbaigtas dalykas, kad jo neapsimoka daryti. Yra padares porai konsoliu, poto savininkai skambindavo, kilo kazkokiu problemu su konsolem ir panasei..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

iki 2009 06 men galo kazkur ejo jasper su papildomu heatsink, po to jo nebeliko...

kas del Jtag - taip, tai nauja, neisbaigta ir pilna bugu. Jei perinstaliuoti win sunku/neimanoma, tai ne tau. o siaip viskas ok su jtag - programos, bug'u taisymai, naujoves atsiranda labai greitai ir su laiku vis daugiau galimybiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man irgi taip pasirode, nes kaip pradejom sneket apie Jtag, jo nuomone apie tai buvo neigiama, aceit kad tai visiskai neisbaigtas dalykas, kad jo neapsimoka daryti. Yra padares porai konsoliu, poto savininkai skambindavo, kilo kazkokiu problemu su konsolem ir panasei..

Na siaip pazystamas turi Falkona jtaginta tai buna kad jis grybauja kai ijungi kartais rodo RROD 0020 isiungi vel ijungi normaliai zaidi zaida koki 2 raudonas ismeta retkarciais bet jis veikia. Diodus tikrinau ne karta atrodo tvarkingai ilituoti. o siaip jtag ziauriai geras daiktas nereik nei kompaktu isirasai i harda per ftp zaidus ir losi ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip pazystamas turi Falkona jtaginta tai buna kad jis grybauja kai ijungi kartais rodo RROD 0020 isiungi vel ijungi normaliai zaidi zaida koki 2 raudonas ismeta retkarciais bet jis veikia. Diodus tikrinau ne karta atrodo tvarkingai ilituoti. o siaip jtag ziauriai geras daiktas nereik nei kompaktu isirasai i harda per ftp zaidus ir losi ;)

Gaila nezinojau tokio dalyko, kad negalima updeitint konsoles pries Jtag daryma. Teks verstis su cd irasymu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na siaip pazystamas turi Falkona jtaginta tai buna kad jis grybauja kai ijungi kartais rodo RROD 0020 isiungi vel ijungi normaliai zaidi zaida koki 2 raudonas ismeta retkarciais bet jis veikia. Diodus tikrinau ne karta atrodo tvarkingai ilituoti. o siaip jtag ziauriai geras daiktas nereik nei kompaktu isirasai i harda per ftp zaidus ir losi ;)

tai yra visiskai normalu, gali nieko netikrinti. pas falcon ir senesnius tai pasitaiko gana daznai, pas jasper gana retai. pamegink isjungti ir greitai ijungti ir didelis sansas kad bus rrod ;) tiesiog kazkokie jtag niuansai, visiskai nesusije su tikruoju rrod.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiau konsole, kad nuflesintu CDROOM pas meistra, kuris randasi Kaune, Vytauto pr. Dabar konsole nebeveikia, meta klaida E64 (kaip suprantu si klaida susijusi butent su CDROOM ir pasitaiko po CDROOM flesinimo). Priestai konsole veike be priekaistu. Ar si klaida nepakenke mano cdroom?

Konsole zinoma nesiu atgal meistrui taisyti. Taigi bukit atidus ir patarciau nesinaudot paslaugomis is Vytauto pr. Kaune.

Redagavo dewilaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiau konsole, kad nuflesintu CDROOM pas meistra, kuris randasi Kaune, Vytauto pr. Dabar konsole nebeveikia, meta klaida E64 (kaip suprantu si klaida susijusi butent su CDROOM ir pasitaiko po CDROOM flesinimo). Priestai konsole veike be priekaistu. Ar si klaida nepakenke mano cdroom?

Konsole zinoma nesiu atgal meistrui taisyti. Taigi bukit atidus ir patarciau nesinaudot paslaugomis is Vytauto pr. Kaune.

Ne į temą

E64: DVD Drive Error - Dvd drive timed out during reset :Wrong firmware, dvd is without f/w chip, etc. This can also be caused by the tray not being fully closed on boot. also it could mean that the Kernel can't be launched/signature in NAND Flash chip is broken It could be possible after bad update. http://forums.xbox-scene.com/index.php?sho...p;&do=findComment&comment=4156375 This might also be caused by a bad SATA cable.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nesiau konsole, kad nuflesintu CDROOM pas meistra, kuris randasi Kaune, Vytauto pr. Dabar konsole nebeveikia, meta klaida E64 (kaip suprantu si klaida susijusi butent su CDROOM ir pasitaiko po CDROOM flesinimo). Priestai konsole veike be priekaistu. Ar si klaida nepakenke mano cdroom?

Konsole zinoma nesiu atgal meistrui taisyti. Taigi bukit atidus ir patarciau nesinaudot paslaugomis is Vytauto pr. Kaune.

Shit happens dabar tiks jisai gali pataisyti jai ne tai :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O jasperi 2009-09-09 eitu Jtaginti? :)

priklausomai nuo to, koks pas ji Kernelis, jei buvai pajunges i live tai jau vsio, arba jis jau is gamyklos galejo atkeliau tu naujesniu. nueik i system info ir parasyk kas skaicius po raides K:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos noreciau paklaust. Neseniai gawau xbox jtag su freestyle dash v1.20 ir internete, youtube.com ir daug kur maciau. Kad pas zmones rodo game coverius kitus paveiksliukas kas bent man labai graziai atrodo, o pas mane nerodo nieko. Tai wat noreciau paklaust kaip galima iskelt kad rodytu tuos game coverius ir screenshotus? Nepykit jei durnas glausimas as zalias tokiuose dalykuose.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kad nekurt naujos temos noreciau paklaust. Neseniai gawau xbox jtag su freestyle dash v1.20 ir internete, youtube.com ir daug kur maciau. Kad pas zmones rodo game coverius kitus paveiksliukas kas bent man labai graziai atrodo, o pas mane nerodo nieko. Tai wat noreciau paklaust kaip galima iskelt kad rodytu tuos game coverius ir screenshotus? Nepykit jei durnas glausimas as zalias tokiuose dalykuose.

Rodo nes x'as būna pajungtas prie neto ir tada atsisiunčia coveriai

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.