WhyOrWho

Ar bijai mirties? Arba artimuju netektis?

Rekomenduojami pranešimai

Nu vnz skyrius apie belenka tj sukuriau rasykit savo atsakimus ar bijot ar ne? Ka manot apie mirti ir t.t

 

As tj bijau netekt artimuju.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Visi turi mirt, nebijau.

Meluoji :D Visi daugiau ar maziau bijo. Paprasciausiai kai kurie susimasto maziau arba stengiasi save apgaut, neliest shios temos.

Bet tema durna: bijosi tu ar ne - bus kaip bus.

Jei tau nebaisi artimuju netektis, tai tokie jie tau ir artimieji.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tj mano draugas nu kaimynas. Sakau tipo Bijai mirti sako NE sakau bijai kad artimuju neteksi sako p* man :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tj mano draugas nu kaimynas. Sakau tipo Bijai mirti sako NE sakau bijai kad artimuju neteksi sako p* man :D

Kai uzaugs (jei pasiseks) - kitaip mastys (jei sugebes).

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Zinoma kai artimieji mirs bus gaila, bet kazkokios baimes dideles tai neturiu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai geri zodziai yra is Robbie Williamso dainos:

 

I'm not scared of dying, I just don't want to

 

Tai vat, paciam mirt nebaisu, bet netekt artimuju tai labai labai baisu.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tj mano draugas nu kaimynas. Sakau tipo Bijai mirti sako NE sakau bijai kad artimuju neteksi sako p* man :D

 

taip sakydamas zmogus bijo pripazinti tiesa, nenoredamas pasirodyt silpnas jis tokius dalykus ignoruoja, nekreipia i juos demesio.

noredamas pasirodyt kietas draugu tarpe, instinktyviai save izoliuoja nuo tokiu minciu ir pokalbiu - atviru diskusiju ar savo teisingos nuomones pasakymo.

 

 

ir is viso. tokios temos vaiku tarpe yra keistos, jum dar tiek pries aki, dar tiek gyvenime visko patirsit, kad sakyti "nebijau numirti" yra tiesiok kvaila.

Redagavo ViPeRkillz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas bijo savaip aš savo mirties nebijau ,o artimujų bijau P.S man asmeniškai šita tema kvaila...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Kiekvienas bijo savaip aš savo mirties nebijau ,o artimujų bijau P.S man asmeniškai šita tema kvaila...

Nu tai mirk jei nebaisu, kaip durneliai kalbat, viens pasake ir visi iš paskos, visi bijo patys mirt ir netekt artimujų.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu tai mirk jei nebaisu, kaip durneliai kalbat, viens pasake ir visi iš paskos, visi bijo patys mirt ir netekt artimujų.

Patikėk visi turi savo nuomonę tu gal ir bijai pats mirti ,nes aš asmeniškai nebijau savo mirties.... :D galim ilgai,ilgai ginčytis.

 

Nu tai mirk jei nebaisu, kaip durneliai kalbat, viens pasake ir visi iš paskos, visi bijo patys mirt ir netekt artimujų.

Patikėk visi turi savo nuomonę tu gal ir bijai pats mirti ,nes aš asmeniškai nebijau savo mirties.... ;) galim ilgai,ilgai ginčytis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne jei dar smulkiau.. :D

As pacios mirties nebijau, tik bijau tos nezinios, kas po tos mirties ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne jei dar smulkiau.. :D

As pacios mirties nebijau, tik bijau tos nezinios, kas po tos mirties ;)

Ne į temą

kitas gyvenimas,praito gyvenimo uzmirsimas ;) as galvoju ,kad po mirties tu gimsti visai kitu zmogum ir gyveni kita gyvenima tiesiog ,kad nebepameni praito gyvenimo ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As bijau mirt,nes skaiciau laikrasty tokia istorija:

Lietuvoj ,mire kazkoks zmogus, ji palaidojo ir po keliu valandu isgirdo jog kazkas kapinese kaip ir rekia is ten kur palaidotas zmogus. Ji iskase bet buvo per pervelu. Rankos susadauzytos,karsto dangtis nudraskytas,zodziu baisu,..

Baisu kai atrodo kad zmogus mires,bet sirdis dar kazkiek tai plaka ir palaidoja gyvam, o baisiausia tas kad zmogus viska girdi,bet negali nieko padaryt. Ir kai prisimenu sita TIKRA istorija,tai net negera daros.

Redagavo Marcello

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.