wraith123

Ka geriau pirkti ar PS3 slim ar senesne versija Ps3 ?

Rekomenduojami pranešimai

Na gal yra dar tokių dalykų kaip daugiau usb ar pan., bet čia smulkmenos (man).

Na, 4 USB vietoje 2, tai dar patikėčiau, kad tai kažkam gali būti "smulkmena", bet card readeris ir ps2 žaidimų palaikymas, tai tikrai, toli gražu, nėra "smulkmena". Yra daug žmonių, kurie perka būtent senesnius modelius vien dėl PS2 žaidimų palaikymo. Gal tai kažkam gali atrodyti ir keista, bet daugelis senų žaidimų, visa galva lenkia "next gen" geimus (juk ne visi vertina vien grafiką)....

Kita vertus, jei PS2 žaidimų palaikymo, ar card readerio nereikia, tai pirkti fatą neapsimoka. Vien dėl elektros taupymo labiau verta pirkti slim'ą. Na ir beabejo, dėl maženės YLOD gavimo tikimybės...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na, 4 USB vietoje 2, tai dar patikėčiau, kad tai kažkam gali būti "smulkmena", bet card readeris ir ps2 žaidimų palaikymas, tai tikrai, toli gražu, nėra "smulkmena". Yra daug žmonių, kurie perka būtent senesnius modelius vien dėl PS2 žaidimų palaikymo. Gal tai kažkam gali atrodyti ir keista, bet daugelis senų žaidimų, visa galva lenkia "next gen" geimus (juk ne visi vertina vien grafiką)....

Kita vertus, jei PS2 žaidimų palaikymo, ar card readerio nereikia, tai pirkti fatą neapsimoka. Vien dėl elektros taupymo labiau verta pirkti slim'ą. Na ir beabejo, dėl maženės YLOD gavimo tikimybės...

Ai taip, dar PS2 žaidimai. Bet tas YLOD, tai vistiek nedidelė tikimybė gauti, čia gal 1/1000 gauna jį. Pas mano draugą fatas ir gražiai laiko, be gedimų(turi apie 1.5 metų). ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

...čia gal 1/1000 gauna jį...

Nu nežinau iš kur tokie skaičiai, bet praktikoje statistika žymiai liūdnesnė... Vien šiais metais, iš mano PSN draugų, YLOD'us gavo 4 (!!!!) žmonės. Man jau toks vaizdas susidarė, kad iš mano friend listo, aš vienintelis su fatu likau... Nežinia kiek jis dar laikys, bet aš jau pats dairausi slimo... ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tada nieko gero. Na aš kai PS2, tai galiu ant jo pažaist jo geimų, tai nelabai man ir reiktu ant PS3 dar.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

is vienos puses atrodo koks dar klausimas gali buti imti slimas ar senesni phata,aisku slima.is kitos puses kai dar net ir parduotuvese maciau pardavineja ta 60GB ps2 palaikanti modeli,ir duoda garantija metam.tai kodel gi ne.kad ir ps2 turint,galima ji padet graziai i lentyna.o lost per ps3.tikrai galima pamastyt ir apie phato dar paemima.taip mastant kad ir ps1 orgu kazkiek va turi hitu,ir ps2 butu nieko palost.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau iš kur tokie skaičiai, bet praktikoje statistika žymiai liūdnesnė... Vien šiais metais, iš mano PSN draugų, YLOD'us gavo 4 (!!!!) žmonės. Man jau toks vaizdas susidarė, kad iš mano friend listo, aš vienintelis su fatu likau... Nežinia kiek jis dar laikys, bet aš jau pats dairausi slimo... :D

Turiu tave friend liste ir turiu Storuli 60 GB modeli ;) Puikiai laiko.

O del filmu ziurejimo tai tik slima jamk + fato jau turbut negausi ;)

Redagavo padlavader

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Turiu tave friend liste ir turiu Storuli 60 GB modeli Puikiai laiko.

Ne į temą

Nu va, nors kiek paguodei :D Bet vis tiek dairausi slimo...

P.S. Gal kas netyčia žino kur Lietuvoje parduodami CECH-21xx modeliai? Nes kiek žmonių išklausinėjau per skelbimus, kiek parduotuvėse žiūrėjau - visur CECH-20xx :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu va, nors kiek paguodei ^_^ Bet vis tiek dairausi slimo...

P.S. Gal kas netyčia žino kur Lietuvoje parduodami CECH-21xx modeliai? Nes kiek žmonių išklausinėjau per skelbimus, kiek parduotuvėse žiūrėjau - visur CECH-20xx :D

Jei nesunku pasakyk kuo skiriasi CECH-21xx modelis nuo CECH-20xx

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jei nesunku pasakyk kuo skiriasi CECH-21xx modelis nuo CECH-20xx

CECH-21xx naujausi slim modeliai, kurie survartoja dar mažiau elektros, dėl naujos motinines plokštes.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as turiu Slim , nera jokiu problemu apart tai kad jis kaskaip skleidzia toki traskejimo garsa karts nuo karto ^_^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

CECH-21xx naujausi slim modeliai, kurie survartoja dar mažiau elektros, dėl naujos motinines plokštes.

Sunaudoja ne dėl naujos motininės, o del sumažėjusių GPU tranzistorių dydžio - nuo 65nm iki 40nm.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na as turiu Slim , nera jokiu problemu apart tai kad jis kaskaip skleidzia toki traskejimo garsa karts nuo karto ^_^

Ne į temą

Jo man ir toks pasitaiko isjungiant konsole.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nežinau iš kur tokie skaičiai, bet praktikoje statistika žymiai liūdnesnė... Vien šiais metais, iš mano PSN draugų, YLOD'us gavo 4 (!!!!) žmonės. Man jau toks vaizdas susidarė, kad iš mano friend listo, aš vienintelis su fatu likau... Nežinia kiek jis dar laikys, bet aš jau pats dairausi slimo... :doh:

As is tavo friend listo ir dar laikausi su Ps3 60GB :) Bet as irgi jau po truputi dairausi slimo nes nuo pat pradzios isleidimo turiu fata galvoji ar tik nepareis jam geltonasis gripas ;D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gerai, dėkit offtopicą, nes tema ne apie tai, kas dar pas Sudraskytas drauguose su fatais... :doh:

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.