Mantaxs

HDMI is Maximos||Skaitmenine TV

Rekomenduojami pranešimai

O tai kiek tu kanalų matai iš viso? 14 kanalų gali matyt su paprasta antena, kolkas nemokamai. O tai jei randa pas tave 47 kanalus, tai visi 14 kanalų jau turi būti tarp jų. Maksimoj kabeliai geri. (apie 30lt) Aš turguje pirkau pigiau. (20lt) Čia Kaune. Beje renkantis priedėlį reikia atkreipt dėmesį, ar yra lizdas kortelėms dėti. Nes gali būti, kad kai nuo 2012 metų liks tik skaitmeninė TV, gali apmokestinti ir šituos 14 kanalų. O tada be kortelės nieko nebus. Todėl vėl reikės keisti priedėlius, pas ką bus be kortelių lizdo.

Visi 14 kanalų dabar transliuojami skaitmeniniu būdu. Čia jūs turbūt sumaišėt skaitmeninę TV su HD TV

Negali būt, o teip ir bus...

Šitie 14 kanalų buvo, ir bus nemokami, nebent pora apmokestins, nes čia tas pats kas analoginė tv bus 2012.

Tu ir perki dabar tą priedėlį, jei tv neturi mpeg 4 imtuvo, kad dabar matytum skaitmeninę tv, o 2012, jei jau turėsi priedėli, ar gerą tv tikrai nieko neriekės pirkt...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Na,nemanau,kad iskaiciuoti,nes nera daug kanalu kurie yra skaitmeniniame pakete

 

Ohota & Rybalka

Usadba

Auto plius

Boec

Indija Tv

Jetix Play

LTV Wor

Playboy TV

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jai toki nusipirksiu veiks man zaisti ant HD 720p ?

ne kabelyje esme, o televizoriuje. jei pas tave telikas full hd, tai zaisi ant full hd su tokiu kabeliu, jei ne zaisi ant tiek ant kiek tv pavilks.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia nusisnekat.. kisa analogines tv kabeli ir masto 14 kanalu pagauti skaitmeninius... kad juos pagautum tau reikia antenos vidines arba isorines. Per kuria ir pagausi tuos 14 nemokamu skaitmeniniu kanalu. Vidine jai giveni bute ir negali antenos isikelt ant stogo perki vidine statai balkone jos brangesnes . Isorine gali papigiai nusipirkti http://www2.senukai.lt/katscan/50/50018812.JPG. Stai ir problema ispresi.. O kas minejo apie korteles isvis idiotas.. retas tv dvs-s turi ir turi tai buna arba seno modelio arba tas lizdas tik tricolor .. palaiko viasat kita koduote turi kasbeko reikalauja bliudo.. jai arba ju naudojies arba perki koki opnebox , fisheri , dreamboxa . O tu 14 kanalu tikrai neapmokestins.. tik 2012 kaip analogine bus isiungta padauges daugiau uzrakintu kanalu kuriuos norint atsirakint reikes moket pinigus.. Daugiau apie tai paskaitykit http://www.openbox.info/ ir apsisvieskit.. o ne sakykit ka girdejot is protinguolio kaimyno...

Redagavo Nourishing

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ka jus cia nusisnekat.. kisa analogines tv kabeli ir masto 14 kanalu pagauti skaitmeninius... kad juos pagautum tau reikia antenos vidines arba isorines. Per kuria ir pagausi tuos 14 nemokamu skaitmeniniu kanalu. Vidine jai giveni bute ir negali antenos isikelt ant stogo perki vidine statai balkone jos brangesnes . Isorine gali papigiai nusipirkti http://www2.senukai.lt/katscan/50/50018812.JPG. Stai ir problema ispresi..

bet tu supranti kad jis dar nori ir kabeline matyti, todel ir kisa kabelelines tv kabeli.

tik as nesuprantu kodel reikia tu nemokamu kanalu? ar ju nera tam kabelines televizijos pakete?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

taigi yra 2 kistukai kiek pamenu.. vienas skaitmenines kitas digital..

va tame ir pointas kad pas ji tik vienas antenos lizdas ir jis kisa ten kabelines kabeli, jei pvz turetu koki skaitmenines tv priedeli tai jis jungtusi per SCART ir viskas butu chiki.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane priedelis imontuotas,tai nematau reikalo leisti daug pinigu ant priedelio.

Redagavo Mantaxs

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O pas mane priedelis imontuotas,tai nematau reikalo leisti daug pinigu ant priedelio.

tai ple, ar as tau siulau pirkti ta priedeli? as sakau jei jis butu atskirai jam butu naudojamas scart ijejimas.

o ar tu bandei su paparasta namine antena pagaut tuos kanalus? kas yra instrukcijoj rasoma? as matau kad tu tik sia skundies, bet pats nieko nedarai. galu gale nueik i ta pacia parduotuve kur pirkai ir paklausk konsultanto kaip ir ka daryt reikia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Konsultantas isvis sake,kad nera itegruoto skaitmeninio priedelio TV.

Man sia beda issprende forumo narys Sniedckus,kuris man parase asmenine zinute :rolleyes:

Cituoju ,,sveikas. per tv menu options nustatyk country :-- ir tada ieskok skaitmeniniu kanalu... turetu tikrai atrast. pas mane lg irgi"

Viskas puikiai veikia,jokiu antenu,korteliu pirkt nereikia :thumbup:

Aciu Sniedckau ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose
Svečias
Ši tema yra užrakinta ir joje nebegalima rašyti naujų pranešimų.