Ancient

Valkyrie profile 2

Rekomenduojami pranešimai

Ar kas žaidžiate? Kokie įspūdžiai?

 

Aš tik pradėjau, 3 dalį dabar žaidžiu, kol kas atrodo neblogai, nors vis bandau trim kryptim vaikščioti ;)

 

Pirmas VP man patiko, tikiuosi ir šitas žaidimas nenuvils. Nors in ne 8-as pasaulio stebuklas, bet ne tai kad RPG fanai turėtų iš ko rinktis.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ar kas žaidžiate? Kokie įspūdžiai?

 

Aš tik pradėjau, 3 dalį dabar žaidžiu, kol kas atrodo neblogai, nors vis bandau trim kryptim vaikščioti ;)

 

Pirmas VP man patiko, tikiuosi ir šitas žaidimas nenuvils. Nors in ne 8-as pasaulio stebuklas, bet ne tai kad RPG fanai turėtų iš ko rinktis.

labai geras geimas,pirma karta zaidus labiausiai patiko,siaip idomu sprendima jie surado grafikai,kartais vaizdai tiesiog pribloskia,o ir siaip tai ka matau intarpuose,patinka ir tikrai nenuobodu,ir nereikia jokiu CG net nes,labai puikus ir real time intarpai,nieko blogo pasakyt negaleciau apie si zaidima,dar niekur nematyta komandos rinkimo strategija,na ir siaip geras geras rpg,jei kam reikia grazios grafikos tai sitas vienas is graziausiu rpg,bent jau man tai ispudi paliko gilu

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis atrodo taip puikiai todėl, kad aplinka visiškai neinteraktyvi. Žaidimas pilnai 2D išskyrus battle mode aišku.

 

Žaidimuks smagus. Kovos visai nieko. Tiesa kelis keistus dalykus pastebėjau, tutoriale sakė kad galima pašokti nuo ore sufotoninto priešo (susikeitus vietomis), tai va, kažkodėl negalima, vos kontrolerio nesulaužiau, bet nėra jokio būdo dvigubo šuolio padaryti, ir ore pašokti tikrai negalima. Reika užšokti ant sufotoninto priešo ir tada pašokti, bet ne ore, o nuo paviršiaus.

 

Dar yra problemėlė ir su dashing nutraukimu su attack komanda. Kartais veikia, kartais ne...

 

Be to partija kartais pakeičia poziciją po atakos (atrodo tai įvykstai kai grupė yra tam tikru kampu į priešą). nelabai man battle kameros darbas patinka, pastebėjau kad beveik visi dabartiniai žaidimai turi tą problemą.

 

Visa tai aišku mažos problemelės.

 

Scalman, kada spėjai pabaigti tą žaidimą, juk PAL versija visai neseniai pasirodė. Žaidei NTSC?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Jis atrodo taip puikiai todėl, kad aplinka visiškai neinteraktyvi. Žaidimas pilnai 2D išskyrus battle mode aišku.

 

Žaidimuks smagus. Kovos visai nieko. Tiesa kelis keistus dalykus pastebėjau, tutoriale sakė kad galima pašokti nuo ore sufotoninto priešo (susikeitus vietomis), tai va, kažkodėl negalima, vos kontrolerio nesulaužiau, bet nėra jokio būdo dvigubo šuolio padaryti, ir ore pašokti tikrai negalima. Reika užšokti ant sufotoninto priešo ir tada pašokti, bet ne ore, o nuo paviršiaus.

 

Dar yra problemėlė ir su dashing nutraukimu su attack komanda. Kartais veikia, kartais ne...

 

Be to partija kartais pakeičia poziciją po atakos (atrodo tai įvykstai kai grupė yra tam tikru kampu į priešą). nelabai man battle kameros darbas patinka, pastebėjau kad beveik visi dabartiniai žaidimai turi tą problemą.

 

Visa tai aišku mažos problemelės.

 

Scalman, kada spėjai pabaigti tą žaidimą, juk PAL versija visai neseniai pasirodė. Žaidei NTSC?

na siaip galima pasokti nuo ore sufotoninto prieso,pats taip darydavau,o siaip kam rinktis zaidimu tik pal versijas jei eina bet kokia versija,niekad nekreipiu demesio kokia versija buna,as jau VP2 gal metai laiko turiu,net nepamenu tiksliai kada bet jau senai senai,bet dar jo nesu perejas,as tai toki ir antra karta zaisciau,man tokie vaizdai grazus labai patinka :) ,oi as megejas tokio art,nesvarbu ar tai 2D,svarbau kaip tai atrodo ir zaidziasi,ir kovos man patiko,nieko blogo negaliu pasakyt,na ne visai tikslios,bet jos tokios kokios yra,negaleciau skustis

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ka gal kas galite padeti :)Oj kiek nervu su tuom paskutiniu bosu,pradzioje ta kristala sunaikinu paskui eina leneth o su juo reikia kovoti apie h kad vos laimetum tiesiog nervai neislaiko ir pralosi.Boso eiga bent jau man- imi vaistine idedi lasiuka jam :) vel imi ir taip krc... kitaip neiseina ten kaip youtubej parodo per tris seknudes sudubasina nesamones isvis :Do leveliai tokie patys apie 55lvl visu kiti su dar mazesniais laimi...jau kokius 7 kartus bandizau neisejo,kartais net to kristalo nesunaikinu tai patikekit kiek nervu , bet vistiek kazkada nugalesiu.bet gal kas zinot greita buda :DDD

 

Perejau jei reikia pagalbos galiu padeti .Paskutini bosa nugalejau per ~ 2 h :) Ir tai su taktika .:)

Redagavo evaldasas

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.