clic

lockerz.com

  Rekomenduojami pranešimai

  Sveiki. Pradžioje aprašysiu šitą svetainę.Apie ją sužinojau neseniai,iš vieno draugo.Svetainė ir pati gyvuoja neilgai,taip,kad dar nelabai galima apie ją rasti gerų/blogų atsiliepimų.(Beje tinklapio savininkai yra www.amazon.com ).Svetainės principas yra toks:reikia rinkti taškus (pointz),kuriuos veliau galima iškeisti į įvairius daigtus.Daigtų parsisiuntimmas uz JAV ribų yra apmokestintas 20-čia taškų,o į Lietuvą bus galima siūstis nuo spalio 15d.Taškus galima gauti, sužaidus žaidimą(pirmą kartą prisjungus), atsakius į dienos klausimą, pažiūrėjus klipą*, klausantis muzikos*, kalbant su draugais per tą svetainę* ir dar už kiekvieną dieną, apsilankius, duoda taškų.Jums tikriausiai natūraliai galvoje iškyla mintis, kad nemokamas sūris buna tik pelėkautuose :( Ši svetainė išsilaiko iš reklamos, taip pat vėliau atidarys savo e-shopą.Kaip ten bebūtų šioje svetaineje jūs sugaišite nedaugiau nei porą minučių per dieną,trumpiau negu skaitydami šį tekstą :(

   

  Ką reikia daryti, kad gaučiau prizų?

   

  Taigi, svarbiausia dalis – prizai. Norint gauti prizų iš Lockerz reikia rinkti taškus (PTZ). Už tam tikrą kiekį taškų galima prašyti prizo, kuris bus pristatytas į Tavo nurodytą vietą (nepamiršk jos nurodyti savo Lockerz Nustatymuose/Settings).

   

  Kaip rinkti Lockerz taškus?

   

  Taškus rinkti labai paprasta. Tai galima daryti keliais būdais:

   

  * prisijungimas prie Lockerz puslapio, kartą į dieną, +2 PTZ

  * atsakymas į dienos klausimą (Dailies), atsakymas nesvarbus, svarbu atsakyti, +2 PTZ

  * pakvietimų siuntimas draugams, už kiekvieną užsiregistravusį draugą, +2 PTZ

  * užsiregistravus ir prisijungus prie Lockerz pirmą kartą, pasileis žaidimukas (krentantys taškai) per kurį pasistenk surinkti kuo daugiau taškų, iki 30 PTZ ir daugiau

   

  Kas yra Lockerz?

   

  Lockerz – tai buvusio amazon.com direktoriaus inicijuotas projektas/svetainė, kurioje už elementarias užduotis duodami taškai (PTZ), o už tuos taškus galima įsigyti vertingų prizų, kurie suskirstyti į tris kategorijas:

   

  * Cool Brands (prestižiniai prekiniai ženklai) – nuo papuošalų bei laikrodžių iki motorolerių.

  * Electronics (elektronika) – kompiuteriniai žaidimai, iPod, PS3, MacBook Air – tai tik keletas iš begalės.

  * Experiences (nuotykiai) – privatūs populiarių muzikos grupių koncertai ir kita.

   

  Gali kilti klausimas, o kas jiems iš to? Ar tai tik nebus dar vienas scam (aferistų) projektas?

   

  Kadangi šio projekto autoriaus (Kathy Savitt) reputacija yra beveik nepriekaištinga, tai tikrai nelogiška būtų ją gadintis.

   

  Bene pagrindinis Lockerz tikslas yra sukurti milžinišką bendruomenę, kurios padedami jie sužinotų apie tam tikras tendencijas, kas populiaru, ką žmonės labiau mėgsta, ko ne. Lockerz nariams tai nieko nekainuoja, jie už tai dar ir prizus gauna, o projektas gauna milžinišką informacijos, statistikos bei nemokamos reklamos kiekį.

   

   

   

   

  Tai vat ieškau žmonių kurie norėtų prisiregistruoti į naują projektą (gal kas jau ir žinote, jei žinote nekritikuokite manęs) ir daryti kaupimo akcijas :( pats pradėjau neseniai, todėl manau kad sugaišti šitam reikalui per dieną 2min, nėra sunku, plius po poros mėn dar galima bus gauti nemokamai gera daikčiuka, jei pasitengsit ir greičiau.

   

  Kas norite PRISIREGISTRUOTI, atsiunčiate man i pm ar sms ar emeil, savo meilą aš jums atsiunčiu pakvietimą (pakvietimus galit gauti ir iš kitų draugų, tiesiog aš pripažinsiu darausi reklamėlę šitame forume ;) ) prisiregistruosite ir galėsite kasdieną kaupti taškus. Jei yra papildomų klausimų, prašau skype, pm ar kaip nors, bet smagiausia būtų NEUŽVERSTI ŠITOS TEMOS NEREIKALINGAIS OT :) skype clicker1231 email maksik.ukurish.clic006@gmail.com

  Dalintis šiuo pranešimu


  Nuoroda į pranešimą