kybartai

egzaminu rezultatai

Rekomenduojami pranešimai

Nu bleha nu kiek kiek jau ir taip tikėjaus iš tos istorijos nu, bet, kad 9 tik surinksiu tai nu i na... Aišku gal bent reiktu džiauktis, kad bent išlaikiau... Krc anglų paskutinė viltis... Ten tikiuos bent 70+ surinkt (vienintelis dalykas kurį normaliai moku)

 

kaip manot pavyktu bent i kolegija nemokamai prasmukt su lt( mokyklinis) 6 istorija 9% ir anglu jei 70+ butu? ^^

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bleha nu kiek kiek jau ir taip tikėjaus iš tos istorijos nu, bet, kad 9 tik surinksiu tai nu i na... Aišku gal bent reiktu džiauktis, kad bent išlaikiau... Krc anglų paskutinė viltis... Ten tikiuos bent 70+ surinkt (vienintelis dalykas kurį normaliai moku)

 

kaip manot pavyktu bent i kolegija nemokamai prasmukt su lt( mokyklinis) 6 istorija 9% ir anglu jei 70+ butu? ^^

www.baluskaiciuokle.lt pabandyk cia pasiziuret, zinosi bent siokia tokia realia situacija

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu bleha nu kiek kiek jau ir taip tikėjaus iš tos istorijos nu, bet, kad 9 tik surinksiu tai nu i na... Aišku gal bent reiktu džiauktis, kad bent išlaikiau... Krc anglų paskutinė viltis... Ten tikiuos bent 70+ surinkt (vienintelis dalykas kurį normaliai moku)

 

kaip manot pavyktu bent i kolegija nemokamai prasmukt su lt( mokyklinis) 6 istorija 9% ir anglu jei 70+ butu? ^^

Zinau kad nepaguosiu , bet reikia mokytis ! Va taip ir buna kai prikolus isdarineja nesimoka , snaudzia per pamokas ir poto reik laukt paskutiniu vilciu..

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

biologija 53, chemija 16, anglu 88, lietuviu 24.

Lietuviu NIEKO nemokejau, bet bent islaikiau, ir dar normaliu visai balu.

Labai nusivyliau chemija, i ja didziausias pastangas is tikro dejau, galvojau blogiausiu atveju 40 gaut...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila anksčiau neužmačiau šios temos :)

Lietuvių - 6%

Matieka - 18%

Anglų - 97%

 

Literatūros nekenčiu :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Gaila anksčiau neužmačiau šios temos :)

Lietuvių - 6%

Matieka - 18%

Anglų - 97%

 

Literatūros nekenčiu :)

Anglų gan šauniai, matematika ir LT silpnai. Beje nereik mėgti literatūros, kad gautum gerai iš LT :)...

 

Kur įstojai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į University of East Anglia, Norwich, UK. Computing Science kursas :) Išvis man tas lietuvių egzaminas yra toks beprasmis....ten tikrai nepatikrina tavo raštingumo ar iškalbos. Lietuvių egzaminą pavadinčiau testu, kuris, jei pasirenki rašinį, pasakys ar gali būti rašytoju, o jei pasirenki interpretacija - žurnalistu. Tikrai neesu toks beraštis. Lietuvių egzamino įvertinimas, mano nuomone, daugiau priklauso nuo vertintojų, o ne nuo to ką ten parašai. Arba patiks - arba ne. Kaip dabar atrodo, esu Lietuvis, visą gyvenimą čia gyvenęs, anglijoje net nebuvęs išvis - lietuvių egzaminas 6%, o anglų 97%. Beje iš kalbos įskaitos gavau 10. Šitą, taip vadinamą "Lietuvių kalbos egzaminą" turėtų pergalvoti ir pertvarkyti visa jo eigą ir užduotis nuo nulio.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į University of East Anglia, Norwich, UK. Computing Science kursas :) Išvis man tas lietuvių egzaminas yra toks beprasmis....ten tikrai nepatikrina tavo raštingumo ar iškalbos. Lietuvių egzaminą pavadinčiau testu, kuris, jei pasirenki rašinį, pasakys ar gali būti rašytoju, o jei pasirenki interpretacija - žurnalistu. Tikrai neesu toks beraštis. Lietuvių egzamino įvertinimas, mano nuomone, daugiau priklauso nuo vertintojų, o ne nuo to ką ten parašai. Arba patiks - arba ne. Kaip dabar atrodo, esu Lietuvis, visą gyvenimą čia gyvenęs, anglijoje net nebuvęs išvis - lietuvių egzaminas 6%, o anglų 97%. Beje iš kalbos įskaitos gavau 10. Šitą, taip vadinamą "Lietuvių kalbos egzaminą" turėtų pergalvoti ir pertvarkyti visa jo eigą ir užduotis nuo nulio.

Realiai, jei moki rašyti - reiškia moki dėstyti savo mintis. Taip pat rašto darbas nėra vertinamas vien pagal turinį, yra tam tikri kriterijai, pagal kurios, atskirai vertinamos klaidos, struktūra, raiška, taigi patiko/nepatiko faktorius, jei ir yra, yra gan silpnas.

 

Turinys - ar turi minčių.

Struktūra - ar moki tas mintis surišti.

Raiška - ar moki jas tvarkingai išreikšti.

Rašyba - ar visgi moki gramatiškai taisyklingai rašyti.

 

Tam, kad visgi parašytum gerą rašinį, literatūra neturi būti svetima, savanoriškai skaitomos knygos ir pan., nors aišku, egzaminui užtenka ir užduodamų, mokykloje privalomų.

 

Tam, kas parašytum neblogą interpretaciją, turi įsiskaityti, t.y. suprasti ką skaitai, nors, žinoma, kartais tas tavo supratimas kažkiek skiriasi nuo lituanistų. Taip pat vertėtų kažką žinoti apie egzamininius autorius ir būti perskaičius pagrindinius nagrinėjamus kūrinius, taip nekils nesklandumų su įžanga, o interpretuodamas galėsi įterpti žinomus bruožus, faktus iš konteksto.

 

Pusę egzamino sudaro teksto suvokimas. Tiesiog patikrinama, kaip tu sovoki tą tekstą ir, kaip sakiau, nors tavo mąstymas gali skirtis nuo vertinimo normų, jei išties įsigilinai, įsiskaitai, totalaus skirtumo nebus.

 

Taigi, lietuvių gimtosios kalbos egzaminas nėra tobulas, tad tikrai vertėtų jį tobulinti (gal turi pasiūlymų?), galbūt bandyti įterpti užduočių iš valstybines kalbos egzamino (gramatika, būtų nuostabu, ne? žinoma, juokauju). Visgi taip jo peikti ir juolab lyginti vertę su anglų nereiktų, anglų kalbos egzaminas pritaikytas lietuviams, jo sudėtingumas nėra tolygus lietuvių kalbos, tad nesijaudink, anglų kalbos tikrai nemoki geriau, o egzaminas tikrai parodo tavo sugebėjimus, bent dalinai.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į mokamą Anglijoje įstojai?

Taip į mokamą.

 

Tam, kad visgi parašytum gerą rašinį, literatūra neturi būti svetima

Taip išeina, jog aš esu priverstas skaityti grožinę literūrą, nors manęs ji visai nedomina. Aš tikrai domiuosi daugeliu dalykų, tačiau literatūra nėra vienas iš jų.

 

Manau, kad valstybinį lietuvių egzaminą reikėtų palikti toks koks jis yra, o mokyklinį supaprastintį.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Į University of East Anglia, Norwich, UK. Computing Science kursas :lol: Išvis man tas lietuvių egzaminas yra toks beprasmis....ten tikrai nepatikrina tavo raštingumo ar iškalbos. Lietuvių egzaminą pavadinčiau testu, kuris, jei pasirenki rašinį, pasakys ar gali būti rašytoju, o jei pasirenki interpretacija - žurnalistu. Tikrai neesu toks beraštis. Lietuvių egzamino įvertinimas, mano nuomone, daugiau priklauso nuo vertintojų, o ne nuo to ką ten parašai. Arba patiks - arba ne. Kaip dabar atrodo, esu Lietuvis, visą gyvenimą čia gyvenęs, anglijoje net nebuvęs išvis - lietuvių egzaminas 6%, o anglų 97%. Beje iš kalbos įskaitos gavau 10. Šitą, taip vadinamą "Lietuvių kalbos egzaminą" turėtų pergalvoti ir pertvarkyti visa jo eigą ir užduotis nuo nulio.

O tau stojant į ta Computing Science užteko anglų,matiekos egzaminų rezultatų,ar žiūrėjo į pusmečius? Kad prie kompu stojai tai gal dar turėjai kokį ECDL išsilaikęs ar kompiuterinio raštingumo egza?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man egzaminų išvis neprašė, reikalavo tik bendro vidurkio 7.5 ir iš matiekos 7, taip pat išlaikyti IELTS test'ą bent ant 6.0. Pas mane dauguma visų dalykų buvo išplėstiniu kursu, bet ar jiem tai turi skirtuma nežinau, praeitais metais girdėjau, kad kažkas įstojo pagrinde su bendriniais dalykais ir mokykliniais egzaminais. Kompiuterinį raštingumą žinoma išlaikiau, tačiau jie jo neprašė ir aš jiem jo nesiunčiau. Ganėtinai lengvai "praslydau" aš čia :) Bet tai priklauso nuo univiero, kadangi kitų prašė gan aukštų rezultatų iš valstybinių egzaminų.

 

Girdėjau jog kitais mokslo metais UK universitetai labiau pradės gilintis į užsienio mokymosi sistemas ir bus pakelti reikalavimai užsieniečiams. Taip pat, jei žadi stoti į UK, tai žinok, jog iki sausio 15-20 (tiksliai nežinau) reikia būti užpildžius UCAS anketą su savo aprašymu kodėl tu nori mokytis savo pasirinkto kurso ir aplamai kodėl UK. Kuo ankščiau tuo geriau.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As galvoju ne apie UK as apie Škotija galvoju,tai man įdomu ar reikalavimai labai skiriasi UK nuo Škotijos univeru.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.