plastiks

PlayStation 3 Move vs. Xbox360 Kinect (Project Natal)

Rekomenduojami pranešimai

Šią temą sukūriau, kaip išimtį, kad būtų bent viena tema, kurioje galėtumėte kalbėti apie:

  • Lyginti PS3 Move ir Xbox360 Kinect (Project Natal) priedus
  • Lyginti PS3 Move ir Xbox360 Kinect (Project Natal) žaidimus
  • Užduoti klausimus, prašyti patarimų, kad padėti išsirinkti tinkamą konsolės priedą
  • Reikšti savo nuomonę ir t.t.
Visose kituose forumuose bei kitose temose tokio tipo kalbos (konsolių priedų karų) draudžiamos ir bus baudžiamos griežstais įspėjimais.

 

Šioje temoje svarbu "prilaikyti bazarą", nepradėti keiktis ir mažvaikiškai spangt, kaip kažkas yra geriau už kažką.

 

Gerų karų! :D

 

 

edited by ViPeR: perkeliau visus pranesimus is kinect temos kuriuose buvo lyginami abu produktai, jei noresit lyginti - rasykit cia, jei turit naujienu apie kazkuri atskira irengini - rasykite jiems skirtose temose.

400 lt uz kamera per daug kad ir kaip jau cia ziuretum,pats xbox360 core maziau kainuoja negu tas kinect,biski logiskai mastyt lyg ir reiktu.cia juk ne konsole o tik kelios kameros.

ir pamirskit pamastymus kad Kinect skirtas daug zaideeju,nes tik 2q zaidejai gali aktyviai dalyvauti vienu metu,na kitus dar 4 gali paimt,bet jie nieko nevaldys gero.taigi 2 zaidejam dalykas..FAIL !!! 4 metu Wii ,bei sony move leidzia daugiau aktyviu zaideju vienu metu.kaip patys MS sake cia bus ne hardcore zadejam o casual labiau,bet tai jei tik 2 zaidejai vienu metu,tai ka tie casual veiks cia.laukas eilej sustoja kol gales pavaldyt?? na casual geimeriai rinksoi Wii ir rinksis toliau,hardcore ,na ps3 move bud pritaikytas ir normaliem zaidimam valdyt,ne tik specialiai skirtiem,taigi hardcore geimeriam tinka,iddomu i kokia cia publika taikosi kinect.

Ok, tarkim Kinect kainuos 150$, o Move 100$. Nusiperki Kinect ir viskas, gali žaisti iškart dviese, pilnai išnaudoti visas funkcijas. Perkant Move gausi tik 1 controlleri, dar veinas kainuos 50$ taigi kaina tapati, o jei norėsi 4 žaisti tai jau dar 150$ taigi 250$+ kažkoks gravity controller 30$, taigi 280$ kad pilnai išnaudoti priedą. Ir nelabai įsivaizduoju kaip reikėtu žaistį žaidimą judesiais valdoma žaidimą keturiese prie vieno TV. Dantis turbut išsidaužytų visi ir tiek, nebent kambaryje labai daug vietos ir televizorius labai didelis arba išvis geriau per projektorių ant sienos tada žaisti.

 

Jeigu aš kada ir nusipirksiu tą Kinect tai man pilnai užteks tų 2 aktyvių žaidėjų. Dabar ateis draugai pas tave ir pešitės kaip maži vaikai kuris žais pirmas? Abejoju.

 

Žodžiu ne ką pigesnis tas Move, ir tai mes jau matėmė Wii konsolėje, tik tiek kad PS3 daug galingesnis už Wii ir žaidimai atrodys ir žaisis geriau.

Redagavo Impaler

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ok, tarkim Kinect kainuos 150$, o Move 100$. Nusiperki Kinect ir viskas, gali žaisti iškart dviese, pilnai išnaudoti visas funkcijas. Perkant Move gausi tik 1 controlleri, dar veinas kainuos 50$ taigi kaina tapati, o jei norėsi 4 žaisti tai jau dar 150$ taigi 250$+ kažkoks gravity controller 30$, taigi 280$ kad pilnai išnaudoti priedą. Ir nelabai įsivaizduoju kaip reikėtu žaistį žaidimą judesiais valdoma žaidimą keturiese prie vieno TV. Dantis turbut išsidaužytų visi ir tiek, nebent kambaryje labai daug vietos ir televizorius labai didelis arba išvis geriau per projektorių ant sienos tada žaisti.

 

Jeigu aš kada ir nusipirksiu tą Kinect tai man pilnai užteks tų 2 aktyvių žaidėjų. Dabar ateis draugai pas tave ir pešitės kaip maži vaikai kuris žais pirmas? Abejoju.

 

Žodžiu ne ką pigesnis tas Move, ir tai mes jau matėmė Wii konsolėje, tik tiek kad PS3 daug galingesnis už Wii ir žaidimai atrodys ir žaisis geriau.

Ne į temą

svarbiausia tai kad su PS3 tai bus taip pat noramalus hardcore zaidimai,pritaikyti valdyti ir su Move.aisku bus ir spec zaidimu Move.bet dauguma bus valdomi ir normaliai su pulteliu,ir su move bus galima valdyt kaip antram playeriui vz kaip parode LBP2 ,derint pultelio bei move valdyma.kai Kinect bus tik spec jam skirti zaidimai,kaip kad Wii ten sportai visokie ir mankstos.cia pagrindinis skirtumas.o isleisti 50 daugiau ar maziau ne taip svarbu.beje as losiu tik 1 .tai man reikes tik vieno komplekto. :D

 

del Move kainos.dabar pigiausias Move variantas yra Shopto.net . Move starter packas kainuoja tik £47. ten gausi kamera,motion controler,ir starter diska.taigi vienas jau gali losti su tuo pilnai,na tik kad neturi dar navigation controler ,jis atskirai kainuoja £23.tai visas pilnas kompletas vienam £70. o antram zaidejui jau tik pirkt reikia abu controlerius.kuriu vienas 23,kitas 30 kainuoja.

Redagavo scalman

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

svarbiausia tai kad su PS3 tai bus taip pat noramalus hardcore zaidimai,pritaikyti valdyti ir su Move.aisku bus ir spec zaidimu Move.bet dauguma bus valdomi ir normaliai su pulteliu,ir su move bus galima valdyt kaip antram playeriui vz kaip parode LBP2 ,derint pultelio bei move valdyma.kai Kinect bus tik spec jam skirti zaidimai,kaip kad Wii ten sportai visokie ir mankstos.cia pagrindinis skirtumas.o isleisti 50 daugiau ar maziau ne taip svarbu.beje as losiu tik 1 .tai man reikes tik vieno komplekto. :D

 

del Move kainos.dabar pigiausias Move variantas yra Shopto.net . Move starter packas kainuoja tik £47. ten gausi kamera,motion controler,ir starter diska.taigi vienas jau gali losti su tuo pilnai,na tik kad neturi dar navigation controler ,jis atskirai kainuoja £23.tai visas pilnas kompletas vienam £70. o antram zaidejui jau tik pirkt reikia abu controlerius.kuriu vienas 23,kitas 30 kainuoja.

hmmm taigi pirmam zaidejui pasiruosti reikia 47+23=70 svaru. kitiem po 53... ub33r l33t. taigi NET dviem zaidejam move kainuoja 123 svarus. brangiau negu nat... um... kinect... apie 130 is to pacio shopto.net.... apyliges kainos. metausi dabar asmeniskai. seip man iseina lauk ir taip nemazai litu ant ivairiu zaidimu. tokia viena didele investicija mane gerokai atbaido nuo pirkimo. ziuresim kas gausis po isejimo. nes dabar zaidimai grynai sports/family. kas manes kaip FPS ar RTS fano visiskai netraukia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

hmmm taigi pirmam zaidejui pasiruosti reikia 47+23=70 svaru. kitiem po 53... ub33r l33t. taigi NET dviem zaidejam move kainuoja 123 svarus. brangiau negu nat... um... kinect... apie 130 is to pacio shopto.net.... apyliges kainos. metausi dabar asmeniskai. seip man iseina lauk ir taip nemazai litu ant ivairiu zaidimu. tokia viena didele investicija mane gerokai atbaido nuo pirkimo. ziuresim kas gausis po isejimo. nes dabar zaidimai grynai sports/family. kas manes kaip FPS ar RTS fano visiskai netraukia.

tiesiog kadangi su Move lost bus galima daugiau normalius zaidimus o jei su kazkuo tai online,tai turet visko dviem zaidejam nematau prasmes siaip.juk su ps3 konsole neperkam iskart antro pultelio ,niekas juk neskaiciuoja konsoles kainos su visais priedais. taigi tik £70 kainuoja. ir manau bus labai smagu LBP2 sulost padedant Move.ar ta nauja Echochrome ii . tokie orginalesni Move praitaikymo budai. o Kinect sededamas negali losti vis del to. sorry im back after work..fck dont wanna jump in front TV like dumb assole. mano nuomone tokia.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu nezinau.. Turiu as savo nuomone apie ta kinetica

Issivaizduokit pareini is mokyklos ar is darbo pavarges tai net noras nekiltu eit su kinetiku zaisti koki gta 4 nes kol padarytai 1 misija iskaites butai..

Isvis neturejau as jokios konsoles buvo blogai dabar kai turiu wii ir xbox'a tai dar blogiau nes prie kompo praleidziu didzeje daily laiko o kai praeinu per vyrtuve ir kambaryje prie teliko stovi wii ir xbox tai pagalvoju jau uz tuos pinigus buciau geriau nusipirkes ka nors geresnio ,o ne konsole kuri stovetu nelieciama kelius menesius.

O dar pagalvojus apie kinetico pirkima tai net nesinori dar kist 150 euru ar kiek jis kainuos.

 

Nu nezinau.. Turiu as savo nuomone apie ta kinetica

Issivaizduokit pareini is mokyklos ar is darbo pavarges tai net noras nekiltu eit su kinetiku zaisti koki gta 4 nes kol padarytai 1 misija nukristu kojos..

Isvis neturejau as jokios konsoles buvo blogai dabar kai turiu wii ir xbox'a tai dar blogiau nes prie kompo praleidziu didzeje daily laiko o kai praeinu per vyrtuve ir kambaryje prie teliko stovi wii ir xbox tai pagalvoju jau uz tuos pinigus buciau geriau nusipirkes ka nors geresnio ,o ne konsole kuri stovetu nelieciama kelius menesius.

O dar pagalvojus apie kinetico pirkima tai net nesinori dar kist 150 euru ar kiek jis kainuos.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

Nu nezinau.. Turiu as savo nuomone apie ta kinetica

Issivaizduokit pareini is mokyklos ar is darbo pavarges tai net noras nekiltu eit su kinetiku zaisti koki gta 4 nes kol padarytai 1 misija iskaites butai..

Isvis neturejau as jokios konsoles buvo blogai dabar kai turiu wii ir xbox'a tai dar blogiau nes prie kompo praleidziu didzeje daily laiko o kai praeinu per vyrtuve ir kambaryje prie teliko stovi wii ir xbox tai pagalvoju jau uz tuos pinigus buciau geriau nusipirkes ka nors geresnio ,o ne konsole kuri stovetu nelieciama kelius menesius.

O dar pagalvojus apie kinetico pirkima tai net nesinori dar kist 150 euru ar kiek jis kainuos.

 

Nu nezinau.. Turiu as savo nuomone apie ta kinetica

Issivaizduokit pareini is mokyklos ar is darbo pavarges tai net noras nekiltu eit su kinetiku zaisti koki gta 4 nes kol padarytai 1 misija nukristu kojos..

Isvis neturejau as jokios konsoles buvo blogai dabar kai turiu wii ir xbox'a tai dar blogiau nes prie kompo praleidziu didzeje daily laiko o kai praeinu per vyrtuve ir kambaryje prie teliko stovi wii ir xbox tai pagalvoju jau uz tuos pinigus buciau geriau nusipirkes ka nors geresnio ,o ne konsole kuri stovetu nelieciama kelius menesius.

O dar pagalvojus apie kinetico pirkima tai net nesinori dar kist 150 euru ar kiek jis kainuos.

Tai nelabai kas ir žaidžia iškart po darbų, reik visa dienotvarke viska apgalvojus, ne taip kaip parėjus iš sunkios darbo dienos ar mokyklos iškart šokt prie žaidimų ir žaist iki nakties. Aš tai pvz. kai į mokykla eidavau ir x'a turėjau tai kas antra diena po kelias valandas pažaizdavau, nes ir į lauka norisi išeit, ir pas draugų, su šeima pabūt. O va savaitgalį jau gali visa diena pliekt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

svarbiausia tai kad su PS3 tai bus taip pat noramalus hardcore zaidimai,pritaikyti valdyti ir su Move.aisku bus ir spec zaidimu Move.bet dauguma bus valdomi ir normaliai su pulteliu,ir su move bus galima valdyt kaip antram playeriui vz kaip parode LBP2 ,derint pultelio bei move valdyma.kai Kinect bus tik spec jam skirti zaidimai,kaip kad Wii ten sportai visokie ir mankstos.cia pagrindinis skirtumas.o isleisti 50 daugiau ar maziau ne taip svarbu.beje as losiu tik 1 .tai man reikes tik vieno komplekto. :)

 

del Move kainos.dabar pigiausias Move variantas yra Shopto.net . Move starter packas kainuoja tik £47. ten gausi kamera,motion controler,ir starter diska.taigi vienas jau gali losti su tuo pilnai,na tik kad neturi dar navigation controler ,jis atskirai kainuoja £23.tai visas pilnas kompletas vienam £70. o antram zaidejui jau tik pirkt reikia abu controlerius.kuriu vienas 23,kitas 30 kainuoja.

Išpradžių sakai, jog 400 litų už kamerą kažkokią perdaug yra, o poto sakai jog 50 eurų daugiau ar maziau ne taip svarbu. Tie 50 eurų jau trečdalis kainos. O dėl "hardcore" geimai liks prie standartinių joystickų. Ateis draugų, kurie nežaidžia žaidimų, įsijungsim bowlingą kokį ar ta šokių žaidimą, linksmai praleisim laiką. Ateis draugas kuris žaidžia "hardcore" žaidimus tai pasiimsim paprastus joysticku'us ir lošim kokį Gears of War.

 

tiesiog kadangi su Move lost bus galima daugiau normalius zaidimus o jei su kazkuo tai online,tai turet visko dviem zaidejam nematau prasmes siaip.juk su ps3 konsole neperkam iskart antro pultelio ,niekas juk neskaiciuoja konsoles kainos su visais priedais. taigi tik £70 kainuoja. ir manau bus labai smagu LBP2 sulost padedant Move.ar ta nauja Echochrome ii . tokie orginalesni Move praitaikymo budai. o Kinect sededamas negali losti vis del to. sorry im back after work..fck dont wanna jump in front TV like dumb assole. mano nuomone tokia.

Na šiaip iš mano patirties tai labai daug kas perką konsolę iškart su dviem joystick'ais :) Visgi tai konsolė, o ne PC. Dėl originalumo tai tikrai manau, jog Kinect visa galva originalesnis už Move. Move yra patobulintas Wii mote. Ir kas čia per minusas kad negali lošt atsisėdęs? Čia pliusas, o ne minusas. Niekas neliepia tau gryžus pavargusiam eiti žaisti iškart.

 

Nesu Sony hate'ris ar XBOX fanboy'us, tikrai norėčiau išbandyti abi naujoves, tačiau iš to ką kolkas skaičiau ir mačiau, tai Kinect traukia labiau :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

ok dabar dar karta palyginam kaina.Move tas antras pultelis reikalingas tik zaidimam kuriuose jau reikia pilnai vaiksciot,ko Kinect neturi isvis.taigi lygint reiktu tik viena Move pulteli,kurio kaina atskirai 30,kas utir kamera isigija tik ta pulteli ir viskas.nakas neturi kameros isgija visa komplekta uz maziau nei 50.gal Move pultelis ir valdymo principas panasus i wii ,bet zaidimai tai butent Kinect bus panasus i Wii zaidimus,o Move tures normaliu hardcore zaidimu palaikyma.

kodel as neturiu Wii ?, del zaidimu,todel ir visa kita svarbu yra del to kokius zaidimus ir kaip galesiu valdyt.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vistiek skaitau, kad move brangiau išeina, kadangi dauguma neturi tos kameros ir dauguma nenorės žaisti vieni patys :) Gerai dabar parodyk man tus hardcore žaidimus su Move? Ar

tie hardcore žaidimai? :) Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vistiek skaitau, kad move brangiau išeina, kadangi dauguma neturi tos kameros ir dauguma nenorės žaisti vieni patys :) Gerai dabar parodyk man tus hardcore žaidimus su Move? Ar

tie hardcore žaidimai? :)

Pritariu. Mano skaičiavimais - Move taip pat yra brangiau nei Kinect. Antras momentas: mes dar nežinome galutinės Kinect kainos (sorry, jei ką praleidau, bet MS 100% tos kainos nepatvirtino dar).

 

Nors pagal pateiktą nuorodą- ir Move atrodo laaabai fun.

 

Turėjau abejonių dėl atstumo tarp Kinect sensoriaus ir žmogaus. Panašu, kad Japonus MS'as bando raminti (pas juos gi irgi maži butai): Aplankykite mano puslapį. Tikėkimės viskas bus OK.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

tiesiog kadangi su Move lost bus galima daugiau normalius zaidimus o jei su kazkuo tai online,tai turet visko dviem zaidejam nematau prasmes siaip.juk su ps3 konsole neperkam iskart antro pultelio ,niekas juk neskaiciuoja konsoles kainos su visais priedais. taigi tik £70 kainuoja. ir manau bus labai smagu LBP2 sulost padedant Move.ar ta nauja Echochrome ii . tokie orginalesni Move praitaikymo budai. o Kinect sededamas negali losti vis del to. sorry im back after work..fck dont wanna jump in front TV like dumb assole. mano nuomone tokia.

nu tai kaip nebus tokai tavo nuomone, sonny-dude. beje, tikrai retas zmogus daug pralosia jeigu turi konsole tik su vienu pultu. pats kai pirkau xboxa tai iskarto ieskojau su dviem pultais, nes uzsuka pas mane gan daznai draugai tai, kad butu normaliai su kuo ir kaip palosti. kaip cia uzstumi del to "sokinejimo: taip pat galim ir ant move uzstumti sedi sau kaip tingus lepsis ant sofos nejudedamas ir augini kilus. po to reik pirkti Wii arba kinecta su sporto zaidimais kad pajudet biski :) su kinectu tai bent jau biski pajudet galima.

 

 

zodziu whatever. atsibodo cia tapati per papati sukti. vieni visada nores move kiti kinect. cia tas pats kas ir konsoliu "karai". tiesiog paskutine dalis ka noriu pasakyt kad is prezentacijos ir isvaizdos kinect yra geresnis is technines dalies abu atrodo apyligiai nes betkuriuo atveju.... na logiskai pagalvokit. 4 prie vieno ekrano nesusigrusi nei su vienu nei su kitu sokinet. Teko seniau pas drauga badyti ps2 eyetoy kamera. tai jau 3 buvo p.... ten sokinet ir judet.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Aš vistiek skaitau, kad move brangiau išeina, kadangi dauguma neturi tos kameros ir dauguma nenorės žaisti vieni patys :) Gerai dabar parodyk man tus hardcore žaidimus su Move? Ar

tie hardcore žaidimai? :)

na bus Socom 4,bet iseis patchai ir jau esamiem ps3 kad ir Heavy Rain. ir tikrai dauguma nauju ps3 zaidimu tures move palaikyma,taigi tas ir bus kad hardcore geimai bus losiami ir su move,ne tik pasisokinejimai pries telika,o normaliai taip paciai kaip ir anksciau sedint sau foteli ar ant sofos valdysi koki fps ar kita geima.apie tokius hardcore zaidimus cia eina kalba.na wii jau turi casual rinka uzeme su savo wii motion,ps3 duos palost ir hardcorininkam.tam ir yra tas antras pultelis,hardcore geimam kur reikia vaiksiot daugiau,sukiot kamera,sokinet ir pan.na iseis nauji zaidimai po move bei kinect isejimo ir pamatysim tada viska.bet kinect tiesiog negali turet normaliu zaidimu valdymo palaikymo del savo valdymo principo,kai move pilnai gali.tiek ziniu. :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikri hardcore žaidimai ir liks prie pultelių...jeigu tu sedėdamas vistiek žaisi su tuo Move, tai tada produktas neatitinka pavadinimo, nes nelabai "Move'insi" sedėdamas, rankas sukiosi į šonus, kaip invalidas vežymėlyje.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

;) Ir vėl N kartų išsakyta boxerių nuomonė:

Dėl originalumo tai tikrai manau, jog Kinect visa galva originalesnis už Move. Move yra patobulintas Wii mote.

Ir vėl N'tąjį kartą pacituosiu savo postą ;) (sorry, kad kartojuosi, bet man patinka kaip boxeriai po šito posto keistai aprimsta su savo "originalumais" ;) ):

 

P.S. Pamačius priekaištus SONY plagijavimu, tipo: "...manau move pralosia tuo atzvilgiu kad jis labai panasus i Wii...", tai taip ir prisimenu, kokie Microsof "originalūs" su "naujom" idėjom...

;)

 

Ir kaip man patinka, kai ryškius kinect minusus boxeriai sugeba paversti abejotinais "pliusais"...

Ir kas čia per minusas kad negali lošt atsisėdęs? Čia pliusas, o ne minusas.

;) aha, pliusas tame, kad esi suvaržytas? LOL šiaip žmonės per amžius visada ieško kuo didenės laisvės ir patogumo. Ir sakyti, kad stovėti yra žymiai geriau, negu sėdėti išsidrėbus taip kaip PATS NORI (o ne kaip tau leidžia microsoftas) yra kaip minimum veidmainiavimas, bandant kažkaip pateisinti Kinect.. Mes jau ne tame amžiuje, kai žmonės tarnaudavo daiktams. Dabar daiktai turi tarnauti mums. ;)

 

Kas dėl kainos... Beabejo, paskaičiavus kiek kainuotų keli komplektai Move, tai gaunasi, kad move išeis brangiau negu Kinect, jei nori pažaisti kartu su draugais... Bet man kažkodėl net nekyla klausimas: "kas labiau vertas savo kainos?" ;)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del kopijavimo tai gerai "sudraskytas" prigavai xbox gynejus ;) pz, senuko ps2 eye toy seniai buvo kaip kontroleris zmogus, o x360 kopina tai ;) Dar gerai tas diedas natal pristatyme apsimeluoja apie visokius "never seen/used before" technologijas ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.