plastiks

PlayStation 3 Move vs. Xbox360 Kinect (Project Natal)

Rekomenduojami pranešimai

Playstation Move tai irgi "Never seen/Used before" xD

Nu bet ar jau labai stipriai buvo isnaudotas PS2 eye? Nu atsimenu keleta sport'o zaidimu ir viskas, ant PS3 EyePet buvo kazkas ydomaus, bet tuo ir pasibaige viskas. O Natal startuos su 15 geimu, o dar su kiek kompaniju pasirase sutartis...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Abu jie nėra nematyta naujovė ir nereikia dėl to originalumo fanboy'int. Abiejuose galima įžvelgti pakopijavimą nuo Wii.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tai M$ ir Sony kuria siuos kontrolerius del vaiku, nes dabar jie yra pagrindine rinkos dalis. Jie perka daugiausia zaidimu, ir atnesa didziausia pelna. Del to Wii ir yra #1 ant pardavimu. Todel sios dvi kompanijos kurios visada zvelge i rimtesne zaideju puse, atsisuko i vaikus, kad gautu dar didesni pelna...

Playstation Eye games list:

Ne į temą

2010

Gran Turismo 5 (For Head Tracking)

EyePet

Kung-Fu Live (For Full Body Tracking)

 

2009

Bomberman Ultra (streams video to other players when you win a tournament)

Buzz!: Quiz World

Tiger Woods 10

Eyedentify (Not released)

Fight Night Round 4

EyePet (Europe)

 

2008

Buzz!: Quiz TV (Also compatible with PlayStation 2 EyeToy)

Burnout Paradise[18] (Used to share personal snapshot after winning/losing against other players online. (Also compatible with PlayStation 2 EyeToy))

FaceBreaker (Used to upload personal image for the character)

GTI Club+: Rally Cōte d'Azur

High Stakes on the Vegas Strip: Poker Edition[19] (used to see others)

LittleBigPlanet (Used to create levels, also compatible with PlayStation 2 EyeToy)

PES 2009 (Used to upload personal image for the character, 'Become a Legend' mode)

SingStar Vol. 2 (Used to record video and take snapshots and upload online)

Tom Clancy's Rainbow Six: Vegas 2 [20] (Used to upload personal image for the character)

 

2007

Aqua Vita/Aquatopia

Ember[10]

Mesmerize - January 17, 2008 (North America)[21]

Operation Creature Feature[22] - October 25, 2007[5]

The Eye of Judgment[2] (Uses Playstation Eye on a stand and playing mat with cards to simulate card battles)

The Trials of Topoq

Tiger Woods PGA Tour 08[23]

Tori-Emaki

SingStar[24]

Sky Blue[10]

Snakeball[22]

PES 2008[25]

EyeCreate

Puse net nezaist skirta, o tik Take Snapshot and Upload :D

O cia PS2 Eye toy zaidimai kurie reikalavo Eyetoy

Ne į temą

2003

EyeToy: Play

EyeToy: Groove

2004

Disney Move (Ubisoft)

EyeToy: Antigrav

EyeToy: Monkey Mania

EyeToy: Play 2

Nicktoons Movin' (THQ)

Sega SuperStars (Sega)

U Move Super Sports (Konami)

2005

Clumsy Shumsy (Phoenix Games Ltd. [uK/NL])

EyeToy: Chat - a videophone system for use with the network adaptor

EyeToy: EduKids

EyeToy: Kinetic

EyeToy: Operation Spy (known as SpyToy in Europe)

EyeToy: Play 3

Na WoW, tikrai daug...

Ir dar nemazai zaidimu kurie "Palaiko Eye Toy" tik tam, kad nufotografuotu veida, ar rodyte per ekrana jo kuna, kaip jis soka ant "Dance Pad" ir laiko rankose "Gamepad'a"...

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tiek XBOX, tiek PS3 kazka nuo kazko kopino, taciau PS Move zaisdamas tu gausi LYGIAI ta pati(isskyrus skirtinga kontroleri) kaip ir WII, o jus man parodykit, kad kinect kur nors butu tiek pat panasus i kanors ir atitiktu visas galimybes. Fan boy galit nevadint, turiu/turejau abi konsoles, reikia realiai mastyt, o ne is savo konsoles puses

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir diskutuojat.

Čia 99 procentu nei vienas nežaidėt su Wii.

Siūlau nelygint Move su Wiimote, nes nors ir atrodo panašiai, naudoja visai skirtingas technologijas.

 

O logiškiausia yra tai lyginti pačius žaidimus, kur gyvai žmonės žaidžia o ne koks treileris, kaip MS mėgsta padaryt.

Iš to ką mačiau, PS Move galimas daigtas kad bus visai patrauklus (man), bet dar sunku sakyti nes nematau tų žaidimų kurie privestų nusipirkti Move. The Fight ir Socom gan įdomiai atrodo, bet ne tiek kad pirkčiau Move. + neįsivaizduoju kaip durnai yra ištiesus ranką žaist ilgesnį laiką, ranka pavargs ir iškart numesiu. Jei turėsiu Move tai kokį automatą pasidarysiu iš medienos kad patogu būtų šaudykles žaisti.

Kinect... Ką čia ir bepridursi, Kinectimals ir kiti mini žaidimukai kalba patys už save. Dar dauguma žaidimu reikalauja stovėti, koks debilas lenktynių žaidimą žaidžia stovėdamas?

 

Išvada: abu prietaisai netraukia, DABAR. Paziurekit Move Minority Report ir pamatysit kokios galimybės yra.

Redagavo paladinaz

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Nu ir diskutuojat.

Čia 99 procentu nei vienas nežaidėt su Wii.

Siūlau nelygint Move su Wiimote, nes nors ir atrodo panašiai, naudoja visai skirtingas technologijas.

 

O logiškiausia yra tai lyginti pačius žaidimus, kur gyvai žmonės žaidžia o ne koks treileris, kaip MS mėgsta padaryt.

Iš to ką mačiau, PS Move galimas daigtas kad bus visai patrauklus (man), bet dar sunku sakyti nes nematau tų žaidimų kurie privestų nusipirkti Move. The Fight ir Socom gan įdomiai atrodo, bet ne tiek kad pirkčiau Move. + neįsivaizduoju kaip durnai yra ištiesus ranką žaist ilgesnį laiką, ranka pavargs ir iškart numesiu. Jei turėsiu Move tai kokį automatą pasidarysiu iš medienos kad patogu būtų šaudykles žaisti.

Kinect... Ką čia ir bepridursi, Kinectimals ir kiti mini žaidimukai kalba patys už save. Dar dauguma žaidimu reikalauja stovėti, koks debilas lenktynių žaidimą žaidžia stovėdamas?

 

Išvada: abu prietaisai netraukia, DABAR. Paziurekit Move Minority Report ir pamatysit kokios galimybės yra.

uhm ir kur tu matei jog daugelis zaidimu reikalauja zaist atsistojus? Nori sedi, nori ne. Bent man tai tas sokiu zaidimas is Harmonix atrodo uber

O saudyklese tai nieko tiksliau uz pele nebus, bet man Xboxo Gamepad'o niekas nepakeis saudyklese.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ir kaip man patinka, kai ryškius kinect minusus boxeriai sugeba paversti abejotinais "pliusais"...

Ryškus minusas? Čia gal tau yra ryškus minusas, o daugumai pliusas. Jeigu aš norėsiu išsidrėbęs žaisti tai žaisių kąnors su joystick'u. Esmė tame, kad dauguma speceliai Kinect sukurtų žaidimų būtent ir reikės žaisti atsistojųs, todėl jeigu tu tingėsi judėti, tai tu nenorėsi ir tų žaidimų žaisti...

 

Dabar tu pareisi namo ir galvoji: "Kaip norėčiau, tą šokių žaidimą pažaisti, bet taip tingiu šokinėt prieš TV...ai pažaisių aš jį su joystick'u..." tai čia tau būtų pliusas? Kad žaidimus kurie skirti tam, kad išjudintų žaidėją, būtų žaiždiami atsisėdus?

 

Blmb čia taspats kas nusipirkti Guitar Hero 3 gitarą su žaidimu, bet žaidimą žaisti su joystick'u...

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playstation Move tai irgi "Never seen/Used before" xD

Nu bet ar jau labai stipriai buvo isnaudotas PS2 eye? Nu atsimenu keleta sport'o zaidimu ir viskas, ant PS3 EyePet buvo kazkas ydomaus, bet tuo ir pasibaige viskas. O Natal startuos su 15 geimu, o dar su kiek kompaniju pasirase sutartis...

Giedriau, butent MS gyresi kaip natal yra visiskai naujas ir t.t., o "sudraskyto " video nuoroda parodo viska,kaip natal IRGI kopijuoja is kitu. prie ko cia "Playstation Move tai irgi "Never seen/Used before" xD " ? lol, kaip sakoma :D

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

plastiks

Tu matau visai nesupranti ką reiškia pasirinkimo laisvė. Ech.. microsofto auka... :D Yra nerealus skirtumas kai gali žaisti KAIP PATS NORI ir kai tu NEGALI žaisti kaip nori. Jei tu gali rinktis, vadinasi gali žaisti ir atsistojęs, ir atsisėdęs - pagal nuotaiką. Vat čia yra pliusas. O jei tu gali žaisti TIK atsistojęs, kai turi pavargęs ARBA kankintis prieš Kinect, ARBA nežaisti ir laukti kol būsi kitos nuotaikos, tai apie jokią laisvę negalima net kalbėti. Jei būtų galimybė rinktis, tai dar nereiškia, kad visi žaistų atsisėdę, tiesiog žaistų kada nori ir kaip nori. Gal šiandien visą dieną šokinėtų prieš kinect, o rytoj ramiai sėdėtų fotelyje ir tęstų tą patį žaidimą. Deja, tokio pasirinkimo nėra. Ir pliusu tai pavadint gali tik ...... :D

Tavo pavyzdys su Guitar Hero visiškai nevykęs ir ne į temą todėl, kad ten tu GALI RINKTIS. Gali žaisti su gitara (kam ir skirtas tas žaidimas), o gali kartais ir su džoistiku paišsidirbinėti (kai nėra noro barškinti gitaros). Vat čia ir yra PASIRINKIMO LAISVĖ.

 

Nors žinant, kad žmonės yra labai skirtingi, ir vieniems patinka patiems valdyti situaciją, o kitiems labiau patinka šokinėti pagal kitų žmonių dūdelę, tai nieko nuostabaus, kad yra vertinančių ribotas galimybes, o ne pilną laisvę... Pastarųjų man gaila... Tai tiek.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ne į temą

oj blmb blmb patinka jum pestis visiems arne? ir neuzka vienas nenusileis kitam.... so amusing to watch....

 

nu idomus tavo paskutiniai zodziai, sudraskytas.

 

 

bet dabar pagalvok pats. pasiemi koki zaidima, atsisedi su tuo move tarkim (... not the point here...) ir tada istieses ranka turi zaisti vistiek. nezaisi kurnors uzgules , paslepes, uzkeles virs galvos ar kazka... vistiek turi laikyti ji AISKIAI priesais/salia saves. na nezinau ka kiti zmones sakys. bet jau tokiu atveju man patogiau stoveti tada uzemi pozicija ir zaidi. taigi mano nuomone nei su vienu nei su kitu nebus labai jega losti sedint. tai yra dalykas, kuris labiau skritas aktyvesniems zmonems. ir jeigu jau gryzti toks nusikales (kalbu bendrai, ne suasmeninant kazko) tai jau arba nusiprasuk ir eik miegot arba imk pulta ir atsipusk...

 

 

-good 'nite

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

kiler01,

nezaisi kurnors uzgules , paslepes, uzkeles virs galvos ar kazka

O kodėl ne? Nemanau, kad su Move negalėsi jaustis gana laisvai. Juk nebūtina žaisti ištiesus ranką, kaip tu sakai. Gali tą Move ir ant kelių pasidėti, svarbu neuždengti to "burbulo". O jau kaip tu jį laikysi, ar ištiestoj rankoj, ar sulenktoj, ar išvis tarp kojų įspraudęs, ar į dantis įsikandęs, manau kamerai bus vienodai ^_^ Tad praktiškai gali naudoti visą plotą, tiek prieš save, tiek šalia savęs, kiek tik "užmato" kamera. Ir kaip tu tame plote įsitaisysi (stovėsi, sėdėsi, ar net gulėsi) priklauso tik nuo tavo fantazijos. Tad šiuo atveju, man atrodo su Move žmogus gali jaustis žymiai laisviau: pažaidė valandėlę atsistojęs kokią šaudyklę, pavargo, prisėdo, ir toliau sau žaidžia tą pačią šaudyklę. Kinect tokios galimybės nesuteikia.... Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nusivylimui, bus galima kaikuriuos žaidimus žaisti atsisėdus, bet kaip tu, žmogau, nesupranti, kad bus tokių žaidimų kurių niekas niekados ir nenorės žaisti atsisėdę ar atsigulę, nes tai neįmanoma (šokio, bėgimo, reakcijos žaidimai). O kaip tu sakai, kad galėsi belekaip išsidrėbęs ant sofos žaisti šaudyklę su Move, tai čia praktiškai taspats kas su joystick'u, nes tavo kūnas nejudės, judės tik rankos, valdysi veikėjo vaizdą judesiais, o toliau dirbs pirštukai ant mygtukų kaip ir seniau...Tai wtf???? Aš nestumiu ant Move, Sony=kokybė, Microsoft=lots of bullshit, bet mane kabina tiesiog tavo tokie pareiškimai, kad čia Kinect šūdų š****, o Move tai geriausias dalykas nuo elektros išradimo. Gal ištrauk galva iš Sony šiknos ir nevadink manes auka gerai?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nusivylimui, bus galima kaikuriuos žaidimus žaisti atsisėdus, bet kaip tu, žmogau, nesupranti, kad bus tokių žaidimų kurių niekas niekados ir nenorės žaisti atsisėdę ar atsigulę, nes tai neįmanoma (šokio, bėgimo, reakcijos žaidimai). O kaip tu sakai, kad galėsi belekaip išsidrėbęs ant sofos žaisti šaudyklę su Move, tai čia praktiškai taspats kas su joystick'u, nes tavo kūnas nejudės, judės tik rankos, valdysi veikėjo vaizdą judesiais, o toliau dirbs pirštukai ant mygtukų kaip ir seniau...Tai wtf???? Aš nestumiu ant Move, Sony=kokybė, Microsoft=lots of bullshit, bet mane kabina tiesiog tavo tokie pareiškimai, kad čia Kinect šūdų š****, o Move tai geriausias dalykas nuo elektros išradimo. Gal ištrauk galva iš Sony šiknos ir nevadink manes auka gerai?

Na aš pritariu, nesuprantu, kam tada pirkti išvis tokį daiktą jei tu nori lošti sėdėdamas ir panašiai. Juk jis tam ir skirtas, kad pajudėtum. Jis net vadinasi move. Na, o šiaip manau, jog move yra pranašesnis už kineckt dėl to, jog galės su juo lošti paprastus žaidimus, o su kineckt tik tam skirtus žaidimus. Eh galėjo jie, kaip nors sugalvoti ir pritaikyti visiems žaidimams.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tikrai bus žaidimų, kuriuos bus galima žaisti ir su Kinect ir su joystick'u (pvz. Forza), o kaip dėl senesnių, jau išėjusių žaidimų neaiškų. Racing, fighting žaidimus manau nesunku būtų pritaikyti. Dar ilgas kelias iki Kinect išleidimo, matysim ką M$ iškeps.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Tavo nusivylimui, bus galima kaikuriuos žaidimus žaisti atsisėdus,

Prašau numesk linką, kur yra minima, jog bus galima ŽAISTI ŽAIDIMUS atsisėdus. Gal tu neseki paskutinių naujienų ir nelabai supranti apie ką aš kalbu? Paskutinėse naujienose (2010.07.07) kurias aš skaičiau (beje, jei per 5 dienas kažkas pasikeitė, tai tada dar kartą prašau mane apšviesti :)), buvo minima tik galimybė valdyti programas atsisėdus (dar prieš savaitę ir to daryti nebuvo galima), tuo tarpu microsoft'as tikina, jog kinect yra vos ne specialiai sukurtas tam, kad žmonės "pakeltų savo užpakalius". Aha, tik prieš metus E3 parodoje, Kinect (tada dar - Natal) pristatymuose buvo labai akcentuojama į tai, kad galėsi patogiai išsidrėbęs fotelyje žaisti lenktynes, ar kitus žaidimus..... Kas per mada pas microsoftininkus (ir jų dievintojus) triochintis, ir keisti savo nuomones? ^_^ LOL.

 

Kas dėl to Move = džoistikas, vien dėl to, kad bus spaudinėjami mygtukai.... :) Gal tada pradėk nuo to, kad ir pelė su klava = džoistikui (PAGAL TAVE), nes kūnas nejuda, o juda tik rankos ir pirštai maigo mygtukus. Logiška? Aha.... Tik, kad manau neivienas žaidėjas niekada nepadės lygybės ženklo tarp džoistiko ir pelės, lygiai kaip ir tarp Move ir džoistiko. :D

 

Apie tavo vaikiškus įsižeidimus ar bandymus įžeisti geriau patylėsiu. Bet Kinect šū*u pavadinai TU, o ne aš. Jei minusų išvardinimas, tau tolygus viso daikto mirkymui šū*uose, tai vadinasi tu neturi žalio supratimo apie sveiką kritiką. Ir tai, kad Move neturi tokių aiškių minusų kaip Kinect, dar nereiškia, kad jis yra tobulas.

 

P.S. Ir vėl pas kaikuriuos pasireiškia kažkoks "ribotų galimybių sindromas" :D Jei aš kalbu, jog blogai, kad negalima žaisti sėdint, tai kažkodėl manote jog aš noriu žaisti TIK sėdėdamas. :P b.l.e.m.b.a., negi aš taip sudėtingai rašau, kad neįmanoma suprasti? Visuose postuose rašau apie laisvę rinktis, o jūs vis tiek, kaip užprogramuoti: TIK sėdėti, TIk stovėti. :P Graudu...

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.