plastiks

PlayStation 3 Move vs. Xbox360 Kinect (Project Natal)

Rekomenduojami pranešimai

ch0k3

Perskaičiau visą tavo postą ir nieko apart Move = tik patobulintas Wii controleris, Kinect = ORIGIANLI, NAUJA IDĖJA, KURIOS NIEKAS DAR NĖRA GYVENIME MATĘS ir kuri turi brangiai kainuoti, nepamačiau. :notworthy:

Matosi, kad neskaitei ŠITO POSTO. Perskaityk, pasižiūrėk filmuką, o tada galėsime diskutuoti. ;)

Ar tik ne lygiai tas pats buvo pristatyta ant Playstation 2 prieš 11 (!!! VIENUOLIKĄ!!) metų? ;) tai bent "originalumas" ir "NAUJOVĖ" ;)

 

Niekada nesakiau, kad Move tai kažkas visai nematyto ar super originalu, bet esu įsitikinęs 100proc., kad to negalima sakyti ir apie Kinect, kai jau " kažkur viskas buvo matyta.. " ;)

 

P.S. Net ta proga truputį papildžiau savo parašą ;) Gal daugiau žmonių išgirs, apie EyeToy, nes toks vaizdas, kad daugiau nei pusė Lietuvos, niekada net negirdėjo, kas čia per "nežemiška technologija"... ;)

Taip iš tikro nemačiau to video, dabar suprantu ką turi galvoje, bet vistiek tu labai kišai savo kainą visur tai dar noriu pasikartot juk tas eye toy kiek prisimenu brangiai kainavo ir netgi ne prieš 11metų o ankščiau dar kaip pats ps2 turėjau, taip kad ir natalo kainos nereikia prilyginti labai, aišku kaip M$ tai šiek tiek per daug užsimetė, bet manau gameriai juk nepirks natalo, o ta kaina skirta vaikams(automatiškai tėvai moka) arba mergom ir tai dar nevisom. Vienu žodžiu, tikrai žinau kad dar tu ką nors atsikirsi bet su tavim tingiu jau ginčytis

 

BTW ką galiu pasakyt išvis apie šitus move prietaisus visus(kinect, ps move, wii) tai yra visiška nesamonė jei jau žaist futbolą tai žaist fulbolą normaliai, o ne vazonus kambarį daužyt, o jei jau gamint rimtai irgi ne kaip vaikas orą glostydamas ar ten su dildo rankoj kardą išsivaizduodamas.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

BTW ką galiu pasakyt išvis apie šitus move prietaisus visus(kinect, ps move, wii) tai yra visiška nesamonė jei jau žaist futbolą tai žaist fulbolą normaliai, o ne vazonus kambarį daužyt, o jei jau gamint rimtai irgi ne kaip vaikas orą glostydamas ar ten su dildo rankoj kardą išsivaizduodamas.

Nu dėl fūlės aš irgi nelabai pripažįstu, bet kokias muštynes ar šiaip koki beisbola įdomų, gi tikrovei neisi žmonių mušt ir šeip lavinasi raumenys, kai lankstaisi.

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

del kopijavimo tai gerai "sudraskytas" prigavai xbox gynejus ;) pz, senuko ps2 eye toy seniai buvo kaip kontroleris zmogus, o x360 kopina tai :) Dar gerai tas diedas natal pristatyme apsimeluoja apie visokius "never seen/used before" technologijas :)

Biski nesuprantu logikos,jeigu kazka Ps2 sukure "eye toy" tai nori,kad daugiau niekas nebekurtu tokiu,nes tai bus pavadinta kopijavimu.Ta prasme kaip suprantu viskas turi stoveti vietoje,ir niekas neturi kurti nieko naujo,nes kazkada tai buvo sukurta.

 

Cia panasiai kaip iseina zaidimas kuriame turi laisve lakstyti mieste ir vogti masinas iskarto visi rekia "GTA 4 Kopija".BULLSHIT

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Ration, tu man atrodo nesupranti ne tik logikos, bet ir diskusijos esmės. ;)

Niekas čia ir nekalba, kad technologijų tobulinimas yra blogai. Viskas su tuo OK, BET ir nereikia apsimetinėti ir triochintis microsoftininkams, kad neva jie IŠRADO kažką stebuklingo.

Nemačiau, kad kas iš Sony stovyklos labai jau rėktų, kad Move - pasaulio stebūklas. Visi daugiau ar mažiau suvokia, kad tai yra jau seniau sukurta, o dabar tik gerokai patobulinta technologija. Ir kažkokio diskomforto, man atrodo, dėl to niekas nejaučia (išskyrus xboxerius :) ).

O kodėl MS'ininkai nenori pripažinti akivaizdaus fakto, kad jie "pasiskolino" idėją iš SONY man labai keista. Rėkti ant viso pasaulio, kad tai "niekur nematyta/nenaudota iki šiol", tai yra labai žema. Ir kas keisčiausia, atsiranda žmonių, tikrai tikinčiu, kad MS sukūrė Kinect nuo nulio... Ir tokie "tikintys MS'u" paskui visa gerkle plyšauja, kad "SONY nesukūrė nieko originalaus, O VAT Kinect...." :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Man tai jau seniai aisku jog Kinect - Labai patobulintas Eye Toy. Bet jie pasiskolino tik minti. Viska kure nuo nulio. Ir kameros isnaudojimas daug tobulesnis, ir kurejai rimciau ziuri, M$ beveik visiems garsiausiams kurejams isdalino KInect SDK.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O tai pagal tave SONY, wii lazdeles išnaudoja ne tobuliau ir ne rimčiau į tai žiūri? ;) Tipo, tik spalvą pakeitė ir laidus apkarpė? :) LOL.

Šiap minties "pasiskolinimas" nėra "kūrimas nuo nulio". :) Tad nereikia čia "lia lia". Tiek Sony, tiek MS pradėjo gaminti savo kontrolerius jau turėdami idėją. O būtent gerą idėją surasti ir yra sunkiausia. Be idėjos, tu net nežinosi nuo ko pradėti kūrimą. Todėl (Move/Kinect) "originalumo" klausimu , tarp SONY ir MS drąsiai galima dėti lygybės ženklą.

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

As nieko nesakau apie Move. Tiesiog sakau jog Eye Toy, buvo pristatytas pries 11 metu, bet per juos labai rimtu zaidimu nesukure. O va Natal'is jau iskarto iseina su 15 ar 11 zaidimu. Dar kiek 2011 iseis is Ea, Ubisoft'o, Harmonix ir t.t.

Ar as ka nors apie ta Move pasakiau? Nu tai kad ne, tai kodel tu ji man primeti?

Labai jau fanboy'us daraisi... Nepyk.

Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nepazaides tikrai nesuprasiu kaip galima zaisti nieko nelaikant rankoje, nepatogu, neidomu, meh... Geriausiai rimtai butu natal+move :/

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

nu as nepazaides tikrai nesuprasiu kaip galima zaisti nieko nelaikant rankoje, nepatogu, neidomu, meh... Geriausiai rimtai butu natal+move :/

Man regis veliau ateityje natalui iseis papildomas aparatas ir jis tikrai leis zaist labiau hardcore zaidimus bent jau mano tokia nuomone :?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Biski nesuprantu logikos,jeigu kazka Ps2 sukure "eye toy" tai nori,kad daugiau niekas nebekurtu tokiu,nes tai bus pavadinta kopijavimu.Ta prasme kaip suprantu viskas turi stoveti vietoje,ir niekas neturi kurti nieko naujo,nes kazkada tai buvo sukurta.

 

Cia panasiai kaip iseina zaidimas kuriame turi laisve lakstyti mieste ir vogti masinas iskarto visi rekia "GTA 4 Kopija".BULLSHIT

Ne į temą

naujokas, tu geriau tema persiskaityk nepuoles nesamoniu rasinet. Cia esme kad eye toy yra sony ideja, taigi jei kaltina kiti sony move del kopijavimo is wii technologijos, tai kinect ideja is eye toy (sony) paimta. yrodymai yra ;)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Labai jau fanboy'us daraisi... Nepyk.

Ne į temą

O ko man pykti už nelogiškus "kaltinimus"? :) Jei kritikuoju ir Move, ir Kinect, dedu lygybės ženklą tarp SONY ir MS, kai kuriose vietose, tai aš - fanbojus? :) LOL. :) Tebūnie ;)

P.S. Va taip ir gaunasi, kai žmonės nežino žodžių reikšmių... ;) ;) ;)

Redagavo SudraSkytaS

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Playstation Move = Patobulintas Nintendo wii

Kinect = patobulintas eye toy

O seip tais pagalvojus apie motion control istorija tai pirmi ja isleido i rinka Sony su eyetoy tada pasirode wii dabar pasirodis kinect ir move tai patys spreskit kas ka kopijuoja?

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

O kodėl pamiršai NES Zapper (Nintendo šautuvas)? :) Tai buvo pirmas dalykas arčiausiai "motion controlled gaming" mano nuomone. O tikslumas tikrai buvo 1:1 :)

 

http://en.wikipedia.org/wiki/NES_Zapper

 

Taigi vis dėlto Nintendo pirmieji padėjo pagrindus :)

Redagavo plastiks

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

I Love POwerGolve, it's so Bad...

Ne į temą

Tie kurie sudejo minusus, googlej parasyikt "AVGN Powerglove", arba dar geriau Youtube.com
Redagavo G1edrius

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Sveiki visi :) Laikas atgaivinti temą. Noriu pasklausti, jeigu aš dabar neturiu nei PS3 nei Xbox360, bet kažkurį iš jų noriu pirkti ir juos pirkčiau tik su tais spec. valdymo priedais (Move ir Kinect). Kurį apsimoka pirkti labiau ? Išvardinkit +/- ir argumentuokit. Žaisti norėčiau labiau boksą, lenktynių žaidimus. Lauksiu atsakymų :)

Dalintis šiuo pranešimu


Nuoroda į pranešimą
Dalintis kituose puslapiuose

Prisijunkite prie pokalbio

Jūs galite rašyti dabar, o registruotis vėliau. Jeigu turite paskyrą, prisijunkite dabar, kad rašytumėte iš savo paskyros.

Svečias
Parašykite atsakymą...

×   Įdėta kaip raiškusis tekstas.   Įdėti kaip grynąjį tekstą

  Only 75 emoji are allowed.

×   Nuorodos turinys įdėtas automatiškai.   Rodyti kaip įprastą nuorodą

×   Jūsų anksčiau įrašytas turinys buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.